یک چارچوب قانونی است که به دنبال حفظ آزادی بیان آنلاین نیاز به تصویب رسید برای رسانه های اجتماعی قبل از سرکوب کشورهایی مانند چین شروع مؤثر در قوانین در مورد جریان آزاد اطلاعات, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: رهبران جهانی و مقامات امنیتی در اروپا بیش از آخر هفته.

زوکربرگ گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان در فوریه. 15 که او “بسیار نگران” است که کشورهایی مانند چین بودند رمزگذاری “اقتدارگرا ارزش” چگونه به اینترنت تنظیم شده است.

“به رمز ارزش های دموکراتیک باز ارزش ما رو به حرکت رو به جلو حرکت می کند به سرعت و قبل از ارعاب بیشتر مدل های اتخاذ شده در بسیاری از مکان ها برای اولین بار,” او گفت: با توجه به گزارش های رسانه ها. “که در آن مردم می توانند به اشتراک گذاری و اطلاع رسانی به جوامع است که یک نیروی مثبت.”

زوکربرگ سخنان تکرار آن از یک Oct. 17, 2019 سخنرانی در دانشگاه جورج تاون که در آن او گفت که شرکت او خودداری کرده است به گسترش به چین به دلیل “بسیار متفاوت ارزش” چین نیست با Facebook ،

“تا زمانی که به تازگی به اینترنت تقریبا در هر کشور در خارج از چین تعریف شده توسط آمریکا با سیستم عامل قوی رایگان, بیان, ارزش,” او گفت:. “هیچ تضمینی وجود ندارد این ارزش ها برنده خواهد شد ، یک دهه پیش تقریبا در تمام سیستم عامل های اینترنت بودند ، امروز شش نفر از ده چینی هستند.”

“این به اندازه کافی بد است که قوانین محلی “تضعیف آزادی بیان و حقوق بشر … [اما] آن را حتی بدتر زمانی که کشورها سعی کنید به اعمال و گفتار محدودیت در بقیه جهان است,” او گفت:. چین “در حال حاضر صادرات بینایی خود را از اینترنت به کشورهای دیگر است.”

زوکربرگ مواجه انتقاد از سمت چپ برای گفتن در آن نشانی که در او نیست “فکر می کنم آن را مناسب برای یک شرکت خصوصی به سانسور سیاستمداران و یا اخبار در یک دموکراسی است.”

“به عنوان یک اصل در دموکراسی اعتقاد من مردم باید تصمیم بگیرند چه چیزی معتبر نیست و شرکت های فن آوری.”

در مونیخ, او گفت:, Facebook در حال حاضر در استخدام 35,000 مردم به محتوا بررسی و رسیدگی به مسائل امنیتی است. بیش از یک میلیون حساب های جعلی هستند به حالت تعلیق در هر روز و “اکثریت قریب به اتفاق شناسایی می شوند در عرض چند دقیقه ثبت نام.”

زوکربرگ آخرین سخنرانی می آید به عنوان قانونگذاران ایالات متحده تحت فشار در حال رشد از هر دو سمت چپ و راست به عمل قانونگذاری در برابر Facebook به دلیل چگونه این شرکت به فکر درمان کاربران است.

جمهوری خواهان می گویند Facebook مغرضانه در برابر محافظه کاران و بازرسان صفحات خود را. سناتور. جاش هالی از میسوری جمهوری گفت: قانون مورد نیاز است برای مبارزه با ضد محافظه کار “سیاسی سانسور.”

دموکرات ها ادعا می کنند Facebook نفع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نوک فلس به او انتخاب شد. منتقدان ادعا می کنند Facebook بود خواب رفتن در چرخ در حالی که روسیه با استفاده از آن سعی کنید به تاثیر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2016.

اتحادیه اروپا است و با توجه به مختلف ضد تراست طرح با هدف Facebook, که بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر جهان.

در سخنرانی جورج تاون و در مارس 2019 واشنگتن پست نظر قطعه زوکربرگ قبلا خواسته برای تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها. در مونیخ زوکربرگ گفت: Facebook واز بهتر در مبارزه با آنلاین انتخابات دخالت.

“من فکر می کنم که وجود دارد باید قوانین و مقررات در محتوای مضر وجود دارد یک سوال در مورد آن چارچوب شما برای استفاده از این او گفت:” در مونیخ.

“در حال حاضر وجود دارد دو چارچوب است که من فکر می کنم مردم باید برای صنایع موجود—وجود دارد مانند روزنامه ها و رسانه های موجود و پس از آن وجود دارد telco-نوع مدل است که ‘داده فقط جریان را از طریق شما اما شما نمی خواهید به نگه داشتن یک telco مسئول اگر کسی چیزی می گوید مضر بر روی یک خط تلفن.”

“من در واقع فکر می کنم که ما باید در جایی در میان” او گفت:.

آلمانی-متولد دالاس تگزاس مبتنی بر وکیل دکتر نیک Oberheiden که در قانون مورد مطالعه در مونیخ گفت: Epoch Times “خیلی جالب بود” که زوکربرگ را انتخاب و به آدرس “جهان برجسته نظامی و امنیت ملی, کنفرانس,” به عنوان یک “لاس وگاس رسانه های اجتماعی کنفرانس با برخی از techies.”

“اما هیچ کس خواسته است آنچه که او انجام شده بود وجود دارد,” او گفت:.

رهبران و مقامات کشورهایی که ارزش اجرا مقابله با کسانی که از ایالات متحده “می خواهم به رفتار و برخورد او شخصا” گفت: وکیل که شرکت Oberheiden P. C. عمل در 11 شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

“Facebook در حال ساخت یک پایگاه داده است که ممکن است با رقابت و یا جایگزین های اطلاعاتی از سازمان های دولتی در برخی از کشورها” او گفت:. “من فکر می کنم جامعه اطلاعاتی که در حال حاضر در مونیخ, کنفرانس بیشتر و بیشتر متکی به دیجیتال اطلاعات دقیق است که سیستم عامل های اجتماعی ارائه می کنند.”

“باید همه کشورها همان دسترسی?” او گفت:. “چرا یک رسانه های اجتماعی کارآفرین در یک نظامی و امنیت ملی ایران”

آن است که “نه تنها آشکار فروم برای یک کارآفرین آمریکایی,” او گفت:. “ما نیاز به تحریک یک بحث است که کاملا از دست رفته است.”

افزایش Facebook اتحاد “انقلابی تعریف از آنچه می تواند در نظر گرفته امنیت ملی” Oberheiden گفت: عصر فردا در مصاحبه.

“این است که دیگر فقط اسرار نظامی و چه کسی است که خود را جاسوسی است اما در این زمینه اطلاعات اقتصادی … و اسرار تجاری و افراد و مکان و ارتباط خود را با افراد دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de