Zambales سریع اقدام به خرید کیت تست پزشکی تیم های دیگر frontliners

COVID-19 TEST. Antibody rapid test kits arrive in Zambales province. Photo courtesy of Zambales Provincial Health Office

COVID-19 تست. آنتی بادی rapid test, کیت وارد Zambales استان است. عکس حسن نیت ارائه میدهد از, Zambales, سلامت استان, دفتر

ZAMBALES, فیلیپین — آنتی بادی سریع تست کیت برای coronavirus وارد, Zambales, روز چهار شنبه, آوریل 8 و پزشکی frontliners خواهد بود که برای اولین بار به انجام این آزمون گفت: فرماندار Hermogenes Ebdane جونیور

دولت استانی از طریق Ebdane خریداری SARS-CoV-2 آنتی بادی سریع تست کیت اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از واحد های بسیار و از آنها کیت خریداری شد.

گذشته از سریع تست کیت مولتی ویتامین ها نیز تهیه شده برای frontliners و “خطر بالا” بیماران تحت بررسی (PUIs) گفت: سلامت استان در دفتر (PHO).

“این سریع کیت های آزمایش ما اجازه خواهد داد که بلافاصله پس از تعیین وضعیت سلامت سلامت ما کارگران به طوری که آنها بهتر می تواند خدمت به بیماران خود را به” PHO گفت.

آسیب پذیر PUIs که شامل شهروندان ارشد با دیابت و سرطان و فشار خون بالا و قلب و ریه بیماری همچنین می توانید با استفاده از rapid test, کیت.

این PHO گفت که پزشکی فن در حال آموزش دیده برای استفاده از rapid test, کیت قبل از آنها فرستاده شده به بیمارستان.

تست سریع انجام خواهد شد در رئیس جمهور رامون مگسیسی یادبود بیمارستان سن مرکلینو منطقه, بیمارستان, Candelaria منطقه بیمارستان Ospital ng Sta. کروز و Kainomayan اولیه بیمارستان.

این PHO گفت که آنها نیز موضوع را به آزمایش سریع frontliners از بهداشت روستایی واحدهای پلیس ملی فیلیپین (PNP) نیروهای مسلح فیلیپین (AFP) و Barangay سلامت تیم های واکنش اضطراری (BHERT) و دیگران.

“مطمئن باشید که دیگر لوازم که وارد خواهد شد را به کسانی که به آن نیاز دارید” این PHO گفت.

در چهارشنبه شب فو گفت: در آن Facebook COVID-19 روز رسانی است که 2 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت با استفاده از سریع آنتی بادی آزمون.

هنوز روشن نیست که اگر این 14 مورد آن گفته شد انتظار برای نتایج آزمون همچنین با استفاده از آنتی بادی سریع آزمون است.

به روز رسانی گفت که 17 بيمار مرخص شده بعد از تست منفی در خود COVID-19 تاييدی آزمون.

گوشی همچنین گفت که وجود دارد 7 coronavirus موارد در Zambales, اما یک بررسی با COVID-19 نقشه خود در Facebook صفحه را نشان می دهد 11 مورد:

در ماه مارس سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید شده 5 آنتی بادی کیت های آزمایش برای COVID-19 که عملکرد نتایج سریع تر از سنتی polymerase chain reaction (PCR) بر اساس تست کیت.

در حالی که این سریع تست کیت های در حال استفاده در کشورهای دیگر FDA مدیر کل اریک دومینگو به یادآوری است که این ها با احتیاط استفاده می شود چرا که “آنها اندازه گیری آنتی بادی و بار ویروسی خود را.”

به این دلیل که بدن طول می کشد زمان برای توسعه آنتی بادی دومینگو گفت که سریع تست کیت “ممکن است به یک نتیجه منفی برای بیمارانی که آلوده شده اند اما [خود] بدن هنوز در حال توسعه آنتی بادی است.”

(بخوانید: U. P.-طراحی و توسعه coronavirus تست کیت های آماده برای استفاده انبوه آغاز آوریل 4)

PCR-بر اساس تست کیت های واقعی استفاده سواب از بیماران و تعیین واقعی حضور coronavirus.

Zambales مجموع 296 بیماران تحت بررسی (PUIs): 16 هستند محدود در بیمارستان; 71 در صفحه اصلی قرنطینه; 200 خود را به اتمام قرنطینه; و 6 فوت کرد اما تست منفی برای coronavirus.

در مجموع 14,196 اشخاص تحت نظارت (PUMs) بودند گزارش 1,714 از آنها هنوز هم تحت اجباری 14 روز در قرنطینه.

این فو گفت: در شب چهارشنبه که 3 PUIs و 1 PUM آزمایش منفی برای coronavirus.

کشور وزارت بهداشت (DOH) گفت که وجود دارد 3,870 coronavirus موارد از بعد از ظهر چهارشنبه با 182 مرگ و میر و 96 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im