یوتیوب نیست محدود متمم اول قانون اساسی است و می تواند سانسور PragerU ویدئوها: دادگاه تجدید نظر

9 مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرد و متمم اول قانون اساسی طرح دعوی در دادگاه در برابر یوتیوب حاکم است که تصویری میزبانی وب پلت فرم است که یک نهاد خصوصی و در نتیجه موضوع به آزادی بیان بند.

طرح دعوی در دادگاه آورده شد و در اکتبر سال 2017 توسط محافظه کار آموزش و پرورش سازمان Prager دانشگاه (PragerU) اجرا می شود که از یک کانال یوتیوب است که دارای بیش از 2 میلیون مشترک.

به رهبری محافظه کار مقاله نویس و مجری رادیویی دنیس Prager, PragerU متهم متعلق به گوگل یوتیوب از نقض قانون اساسی آن-تضمین آزادی بیان با قرار دادن بیش از 200 نفر از فیلم های خود را تحت عنوان “محدود شده است. کسانی که فیلم ها هستند که پرچم دار یوتیوب به عنوان “نامناسب” پوشش طیف گسترده ای از موضوعات از جنگ کره به دهها در اجرای قانون است.

PragerU ادعا کرد که یوتیوب هدفمند آن را به دلیل “سیاسی هویت و دیدگاه به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی است که با حمایت محافظه کار نمایش در زمان و رویدادهای تاریخی است.” در یک کلیپ کوتاه از آن ساخته شده به توضیح است که طرح دعوی در دادگاه PragerU استدلال کرد که یوتیوب است که یک سازمان دولتی انجام عملکرد “انجمن عمومی” و در نتیجه باید توسط همان قوانین به بودجه های دولتی است.

در یک تصمیم منتشر شد یکشنبه, اما یک پانل از سه قاضی از 9 مدار به اتفاق آرا نگهداری پایین تر حکم دادگاه رد محافظه کار غیر انتفاعی طرح دعوی در دادگاه در برابر تصویری-های وب سایت.

“PragerU ادعا می کنند که یوتیوب سانسور PragerU سخنرانی چهره های توانمند آستانه مانع: YouTube توسط یک نهاد خصوصی. رایگان سخنرانی بند از متمم اول قانون اساسی ممنوع دولت—و نه یک مهمانی خصوصی—از abridging سخنرانی” مدار قاضی M. مارگارت McKeown یک کلینتون منصوب نوشت: در یک دادگاه نظر (pdf).

“با وجود یوتیوب را در همه جا و نقش آن به عنوان یک مکان رو پلت فرم آن باقی مانده خصوصی فروم یک انجمن عمومی به موضوع قضایی موشکافی تحت متمم اول قانون اساسی” نوشت McKeown.

PragerU مدیر عامل ماریسا Streit در بیانیه ای گفت: پس از 9 مدار تصمیم گیری است که آنها همچنان به دنبال نبرد قانونی در کالیفرنیا دادگاه.

“همانطور که ما ترسید نهم مدار این یک اشتباه است و این موضوع مهم از سانسور آنلاین نیست لرزش عادلانه در دادگاه گفت:” Streit. “متاسفانه به نظر می رسد به عنوان اگر حتی نهم مدار است, ترس از جالوت—گوگل. ما در حال انجام نشده است و مبارزه برای آزادی بیان و ما را حفظ خواهد کرد هل دادن به جلو است.”

در سال های اخیر گوگل مواجه شده است و اتهامات از ایدئولوژی محور سانسور. در سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم گوگل از دستکاری در نتایج جستجو. “گوگل نتایج جستجو برای ‘تهمت اخبار’ نشان می دهد تنها مشاهده/گزارش جعلی, اخبار رسانه های” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “به عبارت دیگر آنها باید آن را تقلب برای من و دیگران به طوری که تقریبا در تمام داستان ها و اخبار بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de