یوتیوب به طور خودکار حذف برخی از شرایط بحرانی چینی رژیم

یوتیوب به طور خودکار حذف نظرات که ذکر برخی عبارات چینی معمولا استفاده می شود به انتقاد از حزب کمونیست چین (CCP), شهروندان چینی را کشف کرده اند.

نظرات که حاوی این عبارت حذف شده در ثانیه است که نشان می دهد این کار از یوتیوب الگوریتم.

یکی ظاهرا ممنوع عبارت است “gongfei” (共匪) که می تواند به عنوان ترجمه “کمونیست راهزن.” به نظر می رسد به تاریخ بازگشت به جنگ داخلی عصر.

یکی دیگر از عبارت می شود که حذف شده است “wumao” (五毛) که به معنای واقعی کلمه به معنی “پنجاه سنت” است و معمولا مورد استفاده برای توصیف ارتشی از ترول اینترنت CCP استفاده می کند به گسترش تبلیغات خود را آنلاین. این شایعه پیش فرض استفاده می شود به پرداخت حدود 50 سنت در هر پست.

عصر بار آزمایش هر دو عبارات بارها و بارها در شرايط مختلف YouTube حساب و فیلم های مختلف همیشه به دست آوردن نتیجه همان—نظرات حذف شد در حدود 20 ثانیه است.

گوگل که صاحب یوتیوب, نمی, پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این موضوع اشاره شده در مارس 13 توسط جنیفر Zeng یک وبلاگ نویس و خالق محتوای YouTube با تمرکز بر چین اخبار و تفسیر.

او ارسال شده تصویری از یک فرد نشان دادن نظر حذف شده. دیگران و سپس تایید مشاهده است. این موضوع نیز توسط تایوان اخبار.

CCP اتصال

گوگل شده است بارها و بارها زیر آتش به اتهام cozying به CCP.

پس از 2018 گوگل شده است تا همکاری با یک پیشرو در هوش مصنوعی (AI) پژوهش های بدن, دانشگاه های معتبر چینی نهاد علمی است که همچنین انجام تحقیقات هوش مصنوعی چینی نظامی.

گوگل نیز مواجه انتقاد پس از اطلاعات پدید آمده در سال 2018 بود که مخفیانه در حال توسعه سانسور جستجو برنامه برای بازار چین به عنوان بخشی از یک پروژه لقب “سنجاقک.”

با توجه به اطلاعات خودی به بیرون درز کرد رهگیری جنجالی گوگل برنامه طراحی شده است به لینک کاربران جستجو تاریخ با شماره تلفن خود را و آن را آسان تر برای رژیم به هدف قرار دادن مخالفان.

قانونگذاران به حقوق بشر و طرفداران و حتی برخی از کارمندان گوگل صحبت کردن در برابر این پروژه که به نظر می رسد تا پس از کنار گذاشته شده است.

گوگل زد سانسور نسخه از آن موتور جستجو در چین از سال 2006 تا سال 2010 خارج شد اما پس از این شرکت گفت: یک حمله سایبری نشات گرفته از چین را هدف قرار داده بود گوگل حساب های ایمیل از ده ها تن از فعالان حقوق بشر.

سوء استفاده گسترده

چین یکی از بدترین معتادان حقوق بشر با توجه به ناظران. در دهه های اخیر رژیم به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از زندانیان عقیدتی به فروش اندام های خود را برای پیوند بر اساس تحقیقات گسترده انجام شده پس از اتهامات جرم برای اولین بار ظاهر در سال 2006.

در سال گذشته یک دادگاه مستقل در لندن به این نتیجه رسیدند که حکومت مجبور برداشت عضو از زندانیان عقیدتی گرفته شده برای سال در چین “در مقیاس قابل توجهی” است و هنوز هم در حال وقوع امروز.

CCP اجرا می شود جهان پیچیده ترین سیستم سانسور اینترنت به کارگیری ده ها هزار نفر از مردم را به صورت دستی حذف محتوا و منفی و یا مثبت نوشته ها و نظرات بر اساس رژیم دستورالعمل.

این رژیم نیاز به شرکت های خارجی است که کار در چین به سانسور موضوعات را بداند “حساس” مانند دموکراسی و حقوق بشر و آزار و اذیت مداوم در چین از پزشکان فالون گونگ زیرزمینی مسیحیان Uyghurs حقوق فعالان و دیگران. شرکت ها نیز مجبور به اشتراک گذاشتن با رژیم هر یک از داده های خود را ذخیره شده در چین.

گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای قبلا گفت که این شرکت با سرمایه گذاری در چین برای سال های و قصد دارد برای ادامه به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار می گیرد قابل توجهی تاکید بر عقب هل دادن در برابر CCP به خصوص در فناوری و سایبری بخش.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما شرکت نمی پردازد که تقویت یک رقیب نظامی یا تشدید رژیم گرفتن سرکوب در بخش هایی از این کشور” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در ماه ژانویه است.

بون شیائو کتی او و ناتان سو کمک به این گزارش.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de