شما احتمالا نشسته در حداقل $167 از کارت های هدیه استفاده نشده

بیش از 20 میلیارد دلار در unredeemed کارت های هدیه و فروشگاه های اعتباری است که شناور در اطراف ایالات متحده آمریکا و, شانس خوب وجود دارد که برخی از آن متعلق به شما با توجه به یک نظرسنجی به سفارش Bankrate.com.

نیمی از بزرگسالان ایالات متحده باید در مورد $167 در برخی از فرم استفاده نشده اعتبار از جمله شرکت هواپیمایی رستگاری کوپن این بررسی نشان داد. مردم با درآمد بیش از 80.000 دلار باید بیشتر استفاده نشده اعتبار در $297, به دنبال کسانی که با کودکان خردسال ($274) و وای ($234).

اگر تعداد کسانی که به نظر می رسد بالا برای شما در نظر بگیرید که استارباکس به تنهایی گزارش 1.7 میلیارد دلاری در فروشگاه ارزش کارت مسئولیت — حسابداری-صحبت برای unredeemed کارت هدیه — به عنوان Dec. 31, 2019. خریداران خریداری $425 میلیون نفر از قهوه شرکت کارت در سه ماهه چهارم. در ضمن خرده فروش هدف بود $683 میلیون دلار هدیه-کارت مسئولیت به عنوان Nov. 2.

تقریبا به عنوان شگفت انگیز است که یک چهارم از بزرگسالان ایالات متحده اجازه داده اند یک کارت هدیه به اتمام می رسد. تد Rossman یک تحلیلگر در Bankrate.com می گوید که کاملا غیر ضروری است.

“کارت های هدیه و فروشگاه اعتبارات پول واقعی” Rossman گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “دیگر شما آن را نگه دارید, بیشتر احتمال دارد شما را به از دست دادن آن است. و یا شرکت ورشکسته می تواند.”

ناخواسته کارت های هدیه را می توان در یک قوی ثانویه بازار در سایت Cardpool.com, CardCash.com و GiftCardSpread.com. و همچنین همیشه سعی کردم-و-درست re-هدیه گزینه است.

“بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که خرید چیزی برای خودتان یا شخص دیگری” Rossman گفت.

بررسی 2,602 فتح کرد گرفته شد بزرگسالان انجام شد Jan. 15-17 توسط YouGov.

بلومبرگ است Alex Tanzi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im