‘حقوق خود را به حالت تعلیق:’ پلیس می سی سی پی می گوید پاستور سازماندهی رانندگی در خدمات

یک افسر پلیس از یک, Mississippi شهرستان گفت: یک کشیش که در حال آماده سازی یک درایو در خدمات در روز پنج شنبه است که حقوق خود را به حالت تعلیق شد چون یک سفارش از شهردار.

در یک ویدئو بصورت زنده توسط کشیش چارلز همیلتون جونیور قبل برنامه ریزی شده 6:30 p. m. رانندگی در خدمات در شاه جیمز کتاب مقدس کلیسای باپتیست در شهرستان گرینویل حدود 10 ماشین پلیس دیده می شود می تواند پارک شده در کنار پیاده رو منتهی به کلیسای پارکینگ.

یک پلیس توضیح داد: به همیلتون که آنها آمدند به مردم و حضور در خدمات “فرم از هشدار است.” پلیس اجازه شرکت کنندگان بدون یک بلیط اگر آنها را بخوانید هشدار و ترک را در خود دیدن.

یکی دیگر از افسر پلیس که به نظر می رسد نشان داده اند همیلتون فرم دقیقه زودتر پیوست در به می گویند: “به دستور فرماندار حقوق خود را به حالت تعلیق” افسر گفت.

همیلتون در پاسخ قاطعانه “ما حقوق نمی آیند از قدرت. می آید از کتاب مقدس است. بنابراین مقامات ندارد حق بر قانون اساسی است.

“ما [دوباره] صحبت کردن در قانون اساسی از قانون اول و دوم متمم قانون اساسی ایالات متحده که به ما داده بود توسط پدران ما. “شهردار Errick سیمونز نمی تواند آن را دور و نه افسر پلیس است. آنها می توانند نمی,” او گفت:.

بار عصر به خارج از شهرستان گرنویلل اداره پلیس اما نبود قادر به دریافت نظر توسط مطبوعات زمان.

پلیس احاطه شده کلیسا پارکینگ در طول پنج شنبه شب رانندگی-در خدمت و جریمه churchgoers 500 دلار برای نقض مقررات منع رفت و آمد سفارش توسط شهردار WREG-تلویزیون گزارش شده است.

روز دوشنبه گرینویل شهردار Errick سیمونز بود با صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت تمام خدمات کلیسا.

“همه کلیسا ساختمان بسته خواهد شد به صورت حضوری و رانندگی در خدمات کلیسا تا ایالت می سی سی پی را ‘پناهگاه در محل’ فرمان اجرایی شماره 1466 برداشته شده است توسط فرماندار تیت ریوز” منظور اجرایی می خواند.

“کلیساها به شدت تشویق به برگزاری خدمات از طریق Facebook Live, زوم, کنفرانس رایگان تماس بگیرید و هر و همه دیگر, الکترونیکی, رسانه های اجتماعی, جریان, و تلفنی سیستم عامل در دسترس برای ایمنی و حفاظت از زندگی است.”

کلیساها کشف رانندگی در خدمات میان CCP شیوع ویروس

CCP ویروس که سرچشمه در چین باعث شده است که حداقل 108,167 مرگ و میر در سطح جهان و آلوده بیش از 1.7 میلیون نفر از مردم که از بعد از ظهر شنبه با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این شماره ها در نظر گرفته می شود نادرست به دلیل تاخیر در جمع آوری داده ها توسط دولت و همچنین قابل توجهی کم گزارش دهی موارد شناخته شده و مرگ و میر در سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد بیش از نیم میلیون مورد تأیید و 20,389 مرگ و میر در ایالات متحده است.

برخی از کلیساها در حال بررسی drive-in, خدمات, دلیل شیوع, در حالی که بسیاری از کلیساها را بسته خدمات در محل و تبدیل به جریان زندگی می کنند گزینه های.

اما تفاوت در رویکرد به تعادل اجتماعی فاصله قوانین هستند در حال افزایش است به عنوان برخی از دولت و مقامات محلی محدودیت مکانی در هر صورت در محل کلیسای خدمات از جمله رانندگی در خدمات.

در لوئیزویل, کنتاکی, شهردار گرگ فیشر ممنوع ساکنان از حضور در درایو-از طریق خدمات در کلیساها’ پارکینگ در طول هفته مقدس.

فیشر همچنین تهدید کرد که لویی مترو پلیس را بنویسید churchgoers’ شماره پلاک و آنها را تبدیل به شهرستان را در بخش بهداشت و درمان پیک-مجله گزارش شده است.

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: در 9 آوریل نامه ای به فیشر است که به منظور نقض مقررات منع رفت و آمد به محله های کشیش نشین’ آزادی مذهبی.

در آتش مسیحی, کلیسا, کلیسای محلی در لوئیزویل راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه (pdf) برای بلند کردن شهردار بان.

قاضی جاستین واکر از ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه کنتاکی اعطا موقت سفارش محدود در برابر فیشر در روز شنبه به اجازه رانندگی در خدمات در یکشنبه عید WDRB-تلویزیون گزارش شده است.

“ممنون برای این قوی فصیح حاکم دفاع از Kentuckians’ آزادی مذهبی از قاضی جاستین واکر” مک کانل گفت: تحسین تصمیم گیری.

“البته کلیسای پارکینگ نمی توان به طور خاص با استانداردهای ناعادلانه است که متفاوت از دیگر موسسات,” او اضافه شده است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de