جوان افسر نظامی در بولاکان می میرد از بیماری تنفسی

ارتش 2Lt وینس Magbanua عضو فیلیپین آکادمی نظامی کلاس 2018. ‘او نگاه کرد تا با مافوق خود همسالان و زیردستان خود را برای فداکاری و تعهد و آرمان گرایی’ می گوید: نظامی

منتشر شده 1:43 PM, مارس 09, 2020

به روز شده در 1:43 PM, مارس 09, 2020

مانیل فیلیپین – یک جوان فارغ التحصیل از فیلیپین آکادمی نظامی (PMA) درگذشت از بیماری تنفسی در چهار شنبه, مارس 8, باعث سرداران برای بررسی اگر او قراردادی رمان coronavirus بیماری و اقدامات احتیاطی را در اردوگاه.

ارتش 2nd Lieutenant وینس Magbanua عضو PMA کلاس 2018. او یک بومی شهرستان داوائو اختصاص داده در بولاکان به عنوان سلاح جوخه رهبر 48 گردان پیاده نظام زیر 7 پیاده نظام را بدست آورد.

شمال Luzon فرمان رئیس سپهبد Ramiro ری او انتظار می رود او نمونه ارسال خواهد شد به موسسه تحقیقات طب گرمسیری (RITM) در روز پنج شنبه.

“ما امیدواریم که آن را coronavirus اما 7 پیاده نظام فرمانده لشکر دستور داده است تماس, ردیابی برای سربازان او ممکن است باید با تعامل برای قرنطینه و نظارت” گفت: Rey.

نیروهای مسلح فیلیپین با صدور بیانیه ای به condole با Magbanua خانواده و دوستان است.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما سوگواری مرگ یکی از ما جوان و امیدوار کننده افسران ارتش 2nd Lieutenant وینس Magbanua در 3:40 بعد از ظهر دیروز 8 مارس. او مرده اعلام شد در بدو ورود در نرزگری بیمارستان شهری که در آن او با عجله در شکایت شدید اشکال در تنفس” گفت: سخنگوی نظامی سرتیپ Edgard Arevalo.

“او نگاه کرد تا با مافوق خود همسالان و زیردستان خود را برای فداکاری و تعهد و آرمان گرایی” Arevalo گفت.

Arevalo گفت Magbanua بود با عجله به بیمارستان همان روز سه شنبه پس از گله و شکایت او به سختی تنفس. او مبتلا به برونشیت حاد و به خانه فرستاد با داروها و مشاوره برای منزوی کردن خود در سربازخانه. – Carmela Fonbuena/Rappler

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de