“شما شکست ناپذیر نیست’, هشدار در افراد جوان بیش از Covid19

رم: صدها میلیون نفر در سراسر جهان لگد آخر هفته تحت coronavirus مستند به عنوان جهانی مرگ و میر به شدت شتاب و سازمان بهداشت جهانی هشدار داد افراد جوان آنها “نه شکست ناپذیر”.

این بیماری همه گیر به طور کامل طرح میتوانست به زندگی در سراسر این سیاره به شدت محدود کردن جنبش از جمعیت های بزرگ, بستن مدارس و کسب و کار و وادار کردن میلیون ها نفر را از خانه کار می کنند — در حالی که بسیاری از دست داده اند و معیشت خود را به طور کامل.

ویروس مرگ و میر رسید گذشته 11,000 در سراسر جهان با 4000 به تنهایی در بدترین ضربه ایتالیا که در آن روزانه تعداد مرگ و میر به ضرب گلوله خستگی ناپذیر در طول هفته گذشته.

در حالی که افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی سخت ترین ضربه توسط ویروس که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که افراد جوان نیز آسیب پذیر است.

“امروز من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر نیست. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته — و یا حتی کشتن شما” Tedros گفت.

“حتی اگر شما نمی توانید بیمار انتخاب شما را در مورد که در آن شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری.”

در سراسر اروپا و دولت ادامه داد: به دقت اجرا مستند اقدامات به عنوان قاره مشهورترین بلوارها و میادین سکوت و خالی حتی به عنوان بهار گرم آب و هوا وارد شده است.

ایتالیا گزارش بدترین حالت آن روز تنها اضافه کردن یکی دیگر از 627 تلفات و مصرف آن گزارش کل به 4,032 با وجود تلاش ها برای جلوگیری از گسترش.

ملت از 60 میلیون نفر در حال حاضر 36 درصد از جهان را coronavirus مرگ و میر و مرگ آن میزان 8.6 درصد در میان تایید عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im