به عنوان امواج شوک از طریق دنیای زیر آیات است که نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای Coronavirus به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی به سرعت ارسال یک “خوبی” پیام به همتای انگلیسی خود در توییتر نقطه او را به عنوان یک “مبارز” و ابراز اعتماد به نفس او را “غلبه بر این چالش نیز هست”.

تحولات آمد در یک روز زمانی که بریتانیا “متعهد £544 میلیون پوند استرلینگ) برای پیدا کردن یک Coronavirus واکسن”.

ساعت مودی پرسیدم عزیز هستم @BorisJohnson شما یک جنگنده و شما در غلبه بر این چالش نیز هست. دعا برای سلامتی شما خوب و بهترین آرزوها را در حصول اطمینان از سالم بریتانیا است.”

انگلیسی PM قبلا پرسیدم بیش از 24 ساعت گذشته من را توسعه داده اند که علائم خفیف و آزمایش مثبت برای Coronavirus. من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس. با هم ما این ضرب و شتم.”

در یک بیانیه در همین حال کمیسیون عالی بریتانیا در دهلی نو گفت: “دولت بریتانیا متعهد اضافی £210 میلیون پشتیبانی برای سرعت بخشیدن به کار برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن در یک اطلاعیه زیر مجازی نشست رهبران G20. بودجه خواهد شد اطمینان حاصل شود دانشمندان در بریتانیا و محققان همچنان به رهبری جهانی مبارزه با ویروس. بریتانیا در حال حاضر متعهد £544 میلیون و در مجموع باعث می شود که این بزرگترین کمک کننده به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) – ائتلاف بین المللی برای یافتن یک واکسن.”

انگلیسی اقدام کمیساریای عالی به هند Jan تامپسون گفت: “این اطلاعیه مهم نشان می دهد بریتانیا ادامه داد: تعهد به پیدا کردن یک coronavirus واکسن در کنار ما کلید شرکای بین المللی. ما در حال حاضر قوی سابقه همکاری پژوهشی با هند; در یک زمان مثل این همکاری های بین المللی است مهم تر از همیشه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im