Yeshaneh مجموعه رکورد جهانی در نیمه ماراتن در کفش نایک

RAS AL KHAIMAH, امارات متحده عربی (AP) — Ababel Yeshaneh تنظیم یک رکورد جهانی در نیمه ماراتن در روز جمعه در آخرین دستیابی به موفقیت توسط ورزشکاران با ماندگاری بالا-تکنولوژی کفش نایک.

اتیوپی دونده برنده راس الخیمه نیمه ماراتن در 1 ساعت, 4 دقیقه, 31 ثانیه ضربه زدن 20 ثانیه و رکورد تعیین شده توسط Joyciline Jepkosgei در والنسیا در سال 2017.

“من نمی تصور کنید که این نتیجه” Yeshaneh گفت.

Brigid Kosgei این ماراتن جهان و دارنده رکورد نیز شکست Jepkosgei زمان در حالی که در پایان دوم پشت Yeshaneh.

پس از 2018, مردان و زنان سوابق در هر دو ماراتن و نیمه ماراتن تمام شده است شکسته توسط ورزشکاران در, نایک, کفش. این Vaporfly محدوده با استفاده از فوم به ضخامت کف و کربن صفحه اجازه می دهد تا ورزشکاران به استفاده از انرژی خود را بیشتر موثر است.

کفش باید باعث نگرانی است که ورزشکاران اسپانسر شده از طرف شرکت های دیگر هیچ شانسی برای رقابت در کلید مسابقه مانند بازی های المپیک در آینده.

جهانی دو و میدانی پاک ورزشکاران به نگه داشتن با استفاده از نایک Vaporfly-کفش سبک ماه گذشته حتی اگر آن هشدار داد که پیشرفت های سریع در فناوری کفش تهدید “یکپارچگی این ورزش است.” کفش دیدار با دنیای جدید دو و میدانی قوانین تنها ضخامت و نیاز به در دسترس خواهد بود برای هر ورزشکار برای خرید.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im