بله بانک نمی توان با هم ادغام شدند با SBI: Prashant کومار

بمبئی: هند بله بانک را نمی توان با هم ادغام بانک دولتی هند است که به دم وجوه در محاصره وام دهنده به تازگی منصوب مدیر پیشرو امداد و نجات طرح گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی در روز دوشنبه.

“مطلقا وجود ندارد سوال از ادغام” Prashant کومار مدیر گفت: CNBC TV18 کانال.

بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه در زمان کنترل بله بانک وام دهنده-که مملو از بدهی های بد — موفق به افزایش سرمایه آن نیاز به اقامت در بالا موظف الزامات قانونی.

قرار دادن بله بانک در 30 روز مهلت قانونی بانک مرکزی در اعمال محدودیت در برداشت برای حفاظت از سپرده گذاران و گفت: این امر در احیای طرح است. حرکت spooked سپرده گذاران که با عجله به برداشت وجوه از بانک.

کومار سابق امور مالی مدیر ارشد در SBI اطمینان سپرده گذاران پول خود را امن بود و این که مهلت قانونی بله بانک ممکن است برداشته شود خیلی قبل از مهلت در مارس 3 و عادی عملیات بانکی ممکن است رزومه به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

SBI رئیس Rajnish کومار گفت: دولت-اجرای بانک نیاز به سرمایه گذاری تا 24.5 میلیارد روپیه ($331 میلیون دلار) برای خرید 49 درصد سهام بله بانک به عنوان بخشی از مرحله اولیه امداد و نجات مقابله اضافه کرد که بقای مشکل دهنده یک “باید”است.

RBI-منصوب بله بانک مدیر Prashant کومار روز دوشنبه گفت: قرض دهنده در حال کار برای بازگرداندن تمام خدمات بانکی برای مشتریان خود را به عنوان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من فکر می کنم برای ما اولویت اول است مشتریان و نحوه ارائه کسب و کار بدون درز به مشتریان و مثل شما باید را دیده اند در اولین روز همه ما خود پرداز atm را برای مشتریان” کومار گفت: در مصاحبه با یک کانال تلویزیون.

او گفت: از شنبه شب حتی خود پرداز atm از بانک های دیگر در دسترس برای مشتریان برای برداشت پول نقد.

“و در شاخه های ما کارکنان ما این است که رسیدن به مشتریان است. آنها در برخورد با مسائل خود را. من همچنین می خواهم از این فرصت برای تشکر از همه مشتریان ما که واقعا همکاری با ما نشان داده اند که بسیاری از صبر و شکیبایی. و من فکر می کنم این است که ایمان در نام تجاری Yes بانک” کومار گفت CNBC TV 18.

بله مشتریان بانک محدود شده با خروج پول نقد محدود تومان 50,000 تا آوریل 3 آنجایی که بانک مرکزی جایگزین مدیره بانک در تاریخ 5 مارس سال 2020 و منصوب کومار – یک سابق SBI اجرایی به عنوان مدیر.

کومار همچنین مطمئن باشید که برای روز باقی مانده از مهلت قانونی بله بانک, کارکنان بانک سخت در تلاش است به طوری که تمام خدمات بانکی می تواند در اولین.

RBI محدودیت بله بانک نیز به شدت تحت تاثیر بازار مالی دیگر معاملات مانند فارکس, کارت اعتباری, دیجیتال, پرداخت, در میان دیگران.

“همه ما مشغول به کار هستند به طوری که کل خدمات بانکی در دسترس به مشتریان ما را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” کومار گفت.

حتی قبل از RBI عمل بمبئی-دفتر مرکزی وام دهنده به تعویق افتاده بود اعلام درآمد خود را برای سه ماهه سوم 2019-20 به 14 مارس و یا قبل از.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به اعلام نتايج در 14 مارس” کومار گفت.

در تبادل تشکیل پرونده در شنبه Yes بانک بود گفت: “مدیر در نظر بگیرند و در ضبط unaudited نتایج مالی این بانک برای سه ماهه و نه ماه منتهی به 31 دسامبر 2019 همراه با محدود بررسی و گزارش آن را برعهده توسط حسابرسان قانونی این بانک در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.”

به یک سوال که بانک سرمایه نیاز است که بسیار بالاتر از آنچه SBI خواهد آورد تا با آن 49 درصد سهام خرید در بانک برای 2,450 تومان کرور روپیه کومار گفت: به وضوح می آیند با جلسه هیئت مدیره زمانی که آن را اعلام درآمد برای سه ماهه سوم.

“چه SBI نشان داده علاقه از 49 درصد..قطعا وجود خواهد داشت بیشتر مورد نیاز است. ما در حال مذاکره با همفکر سرمایه گذاران. SBI نیز انجام می دهند که بخشی.

“بنابراین ما کاملا امیدوار است که در چند روز این موضوع در مورد سرمایه مورد نیاز خواهد بود به مراقبت از” کومار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im