بله بانک بحران: رعنا کاپور دارایی های شرکت های سرمایه گذاری تحت اد رادار

دهلی نو: سرمایه گذاری به ارزش بیش از 2,000 تومان کرور روپیه 44 نقاشی گران قیمت و ده ها اتهام پوسته شرکت ها در قلب اد تحقیقات در برابر Yes بنیانگذار بانک رعنا کاپور دستگیر شد و توسط آژانس روز یکشنبه در پولشویی و اتهامات مقامات گفت.

آژانس, منابع رسمی گفت: همچنین بهبود اسناد نشان می دهد که برخی از دارایی های کاپور خانواده در لندن و منبع وجوه برای خرید های خود را در حال حاضر بررسی شده است.

مرکزی کاوشگر آژانس آغاز شد که اقدام علیه این بانک توسط یورش خود را مجلل اقامت در جنوب بمبئی در روز جمعه است که در درجه اول بررسی کاپور همسر و سه دختر بیش از یک تومان 600 کرور صندوق دریافت شده توسط یک شرکت به اتهام “کنترل” توسط آنها از یک نهاد مرتبط با کلاهبرداری-آمار دیوان مسکن سرمایه گذاری محدود (DHFL).

این کاپور مرتبط شرکت DoIT شهری سرمایه گذاری (India) Pvt با مسئولیت محدود است که متهم به دریافت وجوه که بله بانک تا به حال قرار گرفتن در معرض بیش از 3,000 تومان کرور روپیه وام به DHFL در حال حاضر در حال جستوجو برای ادعا بی نظمی های مالی و انحراف از بودجه است.

بانک, گفتند, گفته نمی تواند اقدام به بازیابی NPA-تبدیل وام از DHFL و آژانس مظنون است که Rs 600 کرور بودجه بخشی از اتهام پشت پا زدن های دریافت شده به عنوان عوض در شرکت کنترل کاپور خانواده است.

اد دولتی است که به دنبال پیدا کردن درآمد حاصل از جرم و جنایت در طول حملات انجام شده در کاپور اقامت و کسانی که از همسر خود را کل و سه دختر. آن را تصادفا سرمایه گذاری به ارزش بیش از 2,000 تومان کرور روپیه توسط خانواده و حضور فعال در حدود یک دوجین پوسته و یا شرکت های ساختگی استفاده می شود به چرخش ادعا پشت پا زدن آنها گفت.

آن هم تصادفا 44 نقاشی گران قیمت خریداری شده توسط خانواده که برخی از آنها گفته خریداری شده از سیاستمداران است.

کاپور 62 دستگیر شد در اد در بالارد و مستغلات در بمبئی تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) پس از بیش از 20 ساعت از بازجویی و او تولید خواهد شد قبل از تعطیلات دادگاه روز یکشنبه به دست آوردن خود را بیشتر بازداشت.

اد و در عین حال نیز ضبط بیانیه کاپور همسر و دختر.

دستگیری کاپور سابق MD و مدیر عامل این بانک خصوصی می آید پس از اتهامات ادعایی بی نظمی های مالی و سوء مدیریت در عملیات خود ظاهر و RBI و اتحادیه دولت در آغاز اقدام به کنترل کردن امور آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im