یمن گزارش اولین coronavirus مورد

آلوده بیمار در وضعیت با ثبات و دریافت مراقبت

منتشر شده 2:13 PM, مارس 10 سال 2020

به روز رسانی 2:13 PM, مارس 10 سال 2020

ASSISTANCE. This handout picture provided by the Yemen Red Crescent Society on April 6, 2020 shows members of the society handing out assistant packages including blankets and cleaning and sterilization materials to a quarantine center, as part of efforts to limit the spread of COVID-19. Photo by Yemen Red Crescent Society/AFP

کمک. این جزوه تصویر ارائه شده توسط آمریکا از هلال احمر در 6 آوریل سال 2020 نشان می دهد که اعضای جامعه توزیع دستیار بسته از جمله پتو و تمیز کردن و ضدعفونی کردن مواد به قرنطینه مرکز به عنوان بخشی از تلاش ها برای محدود کردن گسترش COVID-19. عکس های یمن توسط هلال احمر/AFP

دبی, امارات متحده عربی – جنگ زده یمن در جمعه 10 آوریل در گزارش خود اولین مورد از coronavirus در جنوب استان تحت کنترل دولت یک بیانیه رسمی گفت.

کمک گروه هشدار داده اند که هنگامی که این ویروس می کند ضربه های شکسته سیستم بهداشت و درمان کشور – که سازمان ملل متحد می گوید مواجه است جهان را بدترین فاجعه انسانی – تاثیر فاجعه بار خواهد بود.

“اولین مورد تایید شده از coronavirus گزارش شده در Hadramout استان” عالی ملی کمیته اضطراری برای COVID-19 گفت: در توییتر.

کمیته های اجرا شده توسط در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از رئیس جمهور ربه منصور هادی گفت: آلوده بیمار در وضعیت با ثبات و دریافت مراقبت.

آن اضافه پزشکی تیم ها و مقامات مربوطه گرفته اند لازم است از همه نیازهای امیدوار به انتشار جزئیات بعدا جمعه.

دهها هزار نفر از غیرنظامیان این کشور کشته شده اند و بیش از 5 سال گذشته در یک جنگ بین سران شورشیان و عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی حمایت دولت است.

این ائتلاف اعلام کرد یک طرفه دو هفته آتش بس در روز چهارشنبه 8 آوریل به خصوص برای جلوگیری از coronavirus از رسیدن به این کشور عملا فلج نظام سلامت است.

وزیر دولت در امور خارجه امارات متحده عربی یک شریک اصلی در این ائتلاف انور Gargash گفت: در روز پنج شنبه coronavirus گرفت همه چیز.

“این COVID-19 بحران گرفتگی همه چیز – جامعه بین المللی باید گام تا تلاش و کار با هم برای محافظت از مردم یمن,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de