Yediyurappa: Co-مسافران Kalaburagi را قرنطینه

بنگلور: در طول یک جلسه اضطراری با احضار وزرا و مقامات ارشد پس از هند برای اولین بار گزارش مرگ ناشی از Covid-19 در کارناتاکا را Kalaburagi, دولت, وزیر B S Yediyurappa بستری شده در مطبوعات که دولت غافل شد که آیا فرد متوفی آلوده شده با Covid-19 coronavirus یا نه.

“ما نمی باید اطلاعات قبل از اینکه که فرد مبتلا به کوروناویروس. در حال حاضر مرکز در تلاش است برای پیدا کردن co-مسافران که در سفر با او و Kalaburagi دولت های منطقه است که در حال حاضر ارائه روش درمانی برای خود و اعضای خانواده” Yediyurappa گفت.

محمد Quasim صدیقی (75) اولین گزارش coronavirus مرگ و میر در هند است.

مجموع پنج مورد از تایید Covid-19 موارد گزارش شده در کارناتاکا از جمله صدیقی. دولت اعلام کرده است در تعطیلات به تمام مدارس و کالج ها در Kalaburagi منطقه و نیز ممنوع هر نوع تجمع جرم.

“این تکان دهنده است به اعلام اولین مرگ ناشی از کروناویروس در دولت است. (اما) وجود ندارد و نیاز به وحشت. مرکز جمع آوری اطلاعات در مورد فرد متوفی و کسی که با او تماس گرفته و قبل از فرود در دولت است. مراحل را گرفته و به قرنطینه co-مسافران مرحوم” CM گفت.

Yediyurappa همچنین اعلام کرد که جدید آزمایشگاه تست خواهد شد و در بخش های مختلف دولت است.

“دولت است که در ارتباط مستمر با اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده و ما در حال دادن به روز رسانی در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت ایالتی” CM اطلاع مجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im