یاهو اخبار کاخ سفید خبرنگار عذرخواهی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برای پرسیدن یک سوال است که به اشتباه ادعا کرد که ایالات متحده در حال انجام تست کمتر سرانه برای COVID-19 از کره جنوبی.

شکارچی واکر اعتراف کرد که او بد تعبیر کردن یک نمودار و مخلوط کردن اعداد در هنگام پرداختن سوال خود را به رئیس جمهور در یک کنفرانس خبری در دفتر بیضی با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

“به طور کلی کره جنوبی انجام داده است و پنج بار تست های بیشتر از آمریکا سرانه. این است که چرا؟” واکر پرسید.

“من فکر نمی کنم که درست است” رئیس جمهور پاسخ داد.

“این درست است” واکر تأکید کرد.

بعد از مدت کوتاهی او اصلاح شده توسط کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx که گفت ایالات متحده در حال کارگردانی آن پاسخ اولیه به سمت مناطق که در آن وجود دارد شیوع و بعد از ارائه شماره های خاص گفت که ایالات متحده تست رای پیشی گرفته بود کره جنوبی.

“کره جنوبی آزمایش شد و 11 در هر 100,000 [شهروندان] و ما در 17 در هر 100000 نفر” Birx گفت.

deborah birx and trump
پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن در مارس 28 سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

ایالات متحده به عنوان از آوریل 28 آزمایش 16,959 مردم برای هر 1 میلیون نفر فراتر کره جنوبی ارقام 11,869 آزمون در هر 1 میلیون نفر, با توجه به COVID ردیابی پروژه و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس خواسته واکر اگر اخبار یاهو خواهد آن اذعان خطا.

“آیا شما با رفتن به عذر خواهی یاهو?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بعد سه شنبه واکر صادر عذرخواهی رئیس جمهور در توییتر حاکی از این است که او بد تعبیر کردن “نسخه موبایل” یک تست نمودار.

“در دفتر بیضی من پرسید: در مورد آزمون و نرخ عفونت نرخ در مقایسه با کره جنوبی. رئیس جمهور تهمت و دکتر Birx گفت: من اشتباه بود که آنها انجام داده ایم بیشتر تست سرانه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: من باید عذر خواهی” واکر نوشت. “آنها آدرس چند تا سوال در مورد ما بالاتر عفونت هستند.”

“ما گذشت کره جنوبی در تعدادی از تست های انجام شده سرانه” خبرنگار ادامه داد. “من بد تعبیر کردن نسخه موبایل این نمودار و متاسفم که در مورد realDonaldTrump. ما عفونت نرخ به مراتب بالاتر اگر به من اشاره کرد.”

رئیس جمهور در یک بعد از رویداد تشکر واکر برای عذرخواهی و گفت که او آن را قدردانی.

کاخ سفید به گسترش آزمون

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پرده برداری از طرح های جدید برای سرعت بخشیدن و گسترش تست برای CCP (دیروز) ویروس در سراسر کشور به عنوان کشورهای حرکت به سوی بازگشایی اقتصاد خود را.

در یک نشست خبری با کاخ سفید Coronavirus نیروی کار رئیس جمهور گفت که کاخ سفید منتشر کرده بود دو اسناد جدید—یک CDC “تست کلی” (pdf) و “آزمایش طرح” (pdf)—که پخش کردن برنامه ای برای سرعت بخشیدن به تست برای CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus که نسبت داده شده به بیش از 1 میلیون عفونت در سراسر ایالات متحده است.

استراتژی جدید با هدف کمک به کشورهای تست گسترش ظرفیت و توسعه داده شد با CDC و غذا و دارو. هدایت شد و همراه با اطلاعیه که از صدها تست سایت می توان با خرده فروشان از جمله خارج شده و CVS سلامت.

برخی از 5.7 میلیون آزمایشات انجام شده در سراسر ایالات متحده تا کنون با توجه به COVID پیگیری پروژه.

Birx وجود دارد گفت: سه بخش به استراتژی “مقاوم تست تشخیصی” از کسانی که ناخوش تست آسیب پذیر جوامع و یک “واکنش سریع برنامه” است که شامل تماس با ردیابی.

در نهایت هدف این است که اطمینان حاصل شود که هر علامتی مورد و انتقادی این موارد بدون علامت هستند و به سرعت ردیابی و ترسیم شده برای اطمینان حاصل شود که نه تنها می تواند ما را در کنترل این بیماری همه گیر اما پیش بینی شیوع بیماری قبل از آنها گسترش,” او گفت:.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de