نیویورک (AP) — ژاک Freemantle ساخته شده متهور سبد با 10.4 ثانیه به سمت چپ و اضافه شدن دو دیر رایگان می اندازد که خاویر به ثمر رساند نهایی هشت امتیاز به تجمع در گذشته سنت جان 77-74 دوشنبه شب در باغ میدان مدیسن.

پل Scruggs تا به حال 16 امتیاز به رهبری تفنگدار (17-9, 6-7 بزرگ شرق کنفرانس) در یک پیروزی مهم به خود NCAA مسابقات امیدوار است. Tyrique جونز اضافه شده 15 امتیاز و 15 ریباند برای هشتم مستقیم دو دو و ناجی مارشال به پایان رسید و با 15 امتیاز و 11 پرتاب ریباند.

Freemantle یک دانشجوی سال اول رو به جلو از نزدیکی نیوجرسی تا به حال 11 امتیاز و هفت تخته در کالج بازی در Madison Square Garden. او در زمان عبور از مارشال و آمار نرم شات در امتداد سمت چپ پایه برای قرار دادن خاویر جلوتر 75-74.

LJ فیگوئروا از دست رفته یک دست در انتهای دیگر و Freemantle غرق یک جفت از ناپاک عکس با 1.8 ثانیه به رفتن. Kyky Tandy مسدود نیک رادرفورد 3-نقطه سعی کنید در زنگ به آن مهر و موم.

تفنگدار جاروب فصل سری و برنده خود را 11th مستقیم در برابر سنت جان قدمت به طوفان سرخ آخرین پیروزی در این مجموعه در فوریه 2015. خاویر آغاز شد که روز 39th در شبکه رتبه بندی و شاید مستقیما در NCAA حباب, برنده چهار پنج کلی.

مارسلوس Earlington به ثمر رساند 17 امتیاز زمین به صورت سنت جان (14-12, 3-10). Rasheem دونن نیز تا به حال 17 اما از دست رفته جلویی 1 و-1 با 26.1 ثانیه های باقی مانده و قرمز طوفان پیش رو توسط یکی.

تبلیغات

رادرفورد یک فصل به ثمر رساند بالا از 16 بازی میآره.

خاویر متعهد 22 گردش و مجبور تنها چهار اما هنوز موفق به کشیدن این یکی.

تصویر بزرگ

خاویر: سه تیم پنج به طور منظم فصل بازی در خانه هستند و خاویر نیاز به نگه داشتن برنده به جلوگیری از از دست رفته مسابقات NCAA برای دومین فصل متوالی پس از تراویس استیل گرفت و به عنوان مربی. قبل از آن تفنگدار به دست آورده No. 1 دانه در سال 2018 و به نخبگان هشت در سال 2017 تحت کریس مک.

سنت جان: یک بار دیگر طوفان سرخ برگزار شد در اواخر منجر شود اما قادر به بستن یک تنگ بزرگ شرق بازی.

بعدی

خاویر: پس از بازی چهار نفر از پنج در جاده خاویر بازده صفحه اصلی به صورت شماره 12 ویلانووا بعد از ظهر روز شنبه. در خود را بزرگ شرق, درب بازکن, تفنگدار از دست 68-62 در ویلانووا در دسامبر. 30.

سنت جان: راه سختی پیش رو به عنوان طوفان سرخ نزدیک فصل به طور منظم با پنج متوالی شرقی و مخالفان قرار گرفت در این هفته بالا 25. سنت جان صلیب رودخانه هادسون برای رقیب matchup یکشنبه با شماره 16 Seton سالن که بسیج برای 82-79 پیروزی بر طوفان سرخ در ژانویه. 18 در Madison Square Garden. پس از آن مراجعه به شماره 12 ویلانووا در فوریه. 26.

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im