وایومینگ می شود گذشته دولت با مرگ از CCP ویروس

وایومینگ شد آخرین دولت برای تایید مرگ از CCP ویروس این هفته است.

تمام 50 ایالت در حال حاضر حداقل یک مرگ.

وایومینگ اول تایید مرگ از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus بود Johnson County مرد با شرایط بهداشتی اساسی Gov. Mark Gordon گفت.

“این یکی نزدیک بود به خانه و متاسفانه به عنوان یک گریم یادآوری اهمیت زیر بهداشت عمومی سفارشات و ارشاد بنابراین ما می تواند به کاهش تعدادی از بیماری های جدی و مرگ و میر در کشور ما” فرماندار افزود تسلیت گفت و از او و همسرش را به خانواده و دوستان است.

“این غمگین توسعه ما امیدوار بودیم که ما نمی بینیم در وایومینگ و ما می خواهیم این فرد در خانواده به می دانم که آنها باید ما همدردی” دکتر Alexia Harrist دولت افسر بهداشت و اپیدمیولوژی دولت با وایومینگ وزارت بهداشت افزود: در بیانیه ای. “توصیه های ما ارائه شده است و اقدامات ما گرفته شده و در نهایت پایین آمدن برای جلوگیری از به عنوان بسیاری از بیماری های جدی و مرگ و میر متصل به این بیماری به عنوان ما می توانیم.”

جانسون کانتی سن انسان داده نشده و هویت او اعلام نشده است. Johnson County, بهداشت و درمان, مرکز, جایی که او تحت درمان قرار گرفت توصیف او به عنوان یک مرد. بیمار در بیمارستان بستری شد برای یک روز قبل از مرگ او.

CCP ویروس در درجه اول باعث موارد شدید این بیماری COVID-19 و در برخی موارد مرگ در بیماران. درصد قابل توجهی از افرادی که آلوده می شوند نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند در حالی که دیگران تجربه خفیف یا متوسط موارد اما قادر به بازیابی در خانه با استراحت و درمان علائم.

COVID-19 علائم شبیه به کسانی که از آنفولانزا. آنها عبارتند از تب و خستگی و درد و درد و تنگی نفس. علائم معتقد هستند شروع به ظاهر شدن دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

Epoch Times Photo
پزشکان آزمون کارکنان بیمارستان با علائم شبه آنفولانزا برای COVID-19 در مجموعه چادر به تریاژ ممکن است COVID-19 بيمار خارج قبل از آنها وارد بخش اورژانس اصلی منطقه در سنت برنابا بیمارستان در برانکس شهر نیویورک در مارس 24 سال 2020 است. (Misha فریدمن/گتی ایماژ)

Johnson County Emergency Management گزارش اولین مورد مثبت در شهرستان در مارس 26, توصیف بیمار به عنوان یک فرد بالغ نر که گفته شد برای منزوی کردن در صفحه اصلی همراه با فوری اصحاب. یک مورد دیگر تایید شد بعد از آن در روز. یکی به عنوان یک بوفالو ساکن که مورد آزمایش قرار گرفت در شریدن.

همانطور که در آوریل 13, شهرستان تا به حال 11 مورد تأیید دو احتمالی موارد و 10 بهبود با توجه به این بخش است. آن رابط پزشکی دکتر دوزیه Tabb گفت: در یک پیام به ساکنان آنها باید “در ادامه با وجدان اجتماعی فاصله, شستن دست و جدا اگر کسی احساس می کند بیمار است.”

“تحقیقات نشان می دهد که COVID-19 قله در جامعه ما رخ خواهد داد تا اواسط ماه مه” پیام به عنوان خوانده شده.

وایومینگ به عنوان یک کل است 275 مورد تأیید و 98 احتمالی موارد همراه با 138 بهبود.

هر کسی می تواند مریض است و شانس گرفتن به طور جدی بیمار با COVID-19, Harrist گفت.

“در حالی که ما یاد گرفته ایم بسیاری از افرادی که آلوده هستند قادر به بازیابی در خانه و بدون مراقبت های پزشکی ما همچنین می دانیم افرادی که با سن 65 سال و مسن تر و افرادی که شرایط پزشکی مانند بیماری های قلبی ریوی, بیماری دیابت و ضعف سیستم ایمنی بدن هستند بیشتر احتمال دارد به تجربه عوارض و تبدیل شده به شدت بیمار” او در بیانیه ای گفت:.

وایومینگ که دارای کمترین جمعیت در ایالات متحده است صادر نمی کند در خانه بماند اما گوردون صادر شده است و تعدادی دیگر از سفارشات.

گوردون در اوایل این ماه گفت: هر کسی که وارد دولت برای یک هدف دیگر از کار را به خود قرنطینه به مدت دو هفته. در اوایل سال جاری او موظف بسته شدن برخی از کسب و کار دستور داد هیچ مجامع عمومی از 10 یا بیشتر مردم و مورد نیاز بسته شدن تمام مدارس در دولت است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de