ووهان تکه کاستن از قرنطینه ساعت پس از اعلام آن

A WUHAN HOSPITAL. This photo taken on February 22, 2020 shows medical staff working at a hospital in Wuhan in China's central Hubei province. Photo by AFP

یک ووهان بیمارستان. این عکس گرفته شده در فوریه 22 سال 2020 نشان می دهد که کادر پزشکی مشغول به کار در یک بیمارستان در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. عکس از AFP

پکن – مقامات در ووهان در دوشنبه 24 فوریه معکوس تصمیم گیری است که اجازه داده اند برخی از مردم به ترک شهر قرنطینه در مرکز چین به ویروس مرگبار بیماری همه گیر و مواخذه مقامات که اعلام کرده.

دولت شهر در بیانیه ای گفت که در اطلاعیه قبلی ساخته شده بود توسط یک ترافیک پیشگیری و کنترل گروه “بدون اجازه” از رهبری محلی.

“اطلاعیه اعلام شده نامعتبر است. در این راستا ما باید به طور جدی با آن برخورد مربوطه پرسنل” این شهرستان گفت: در آن حساب رسمی توییتر-مانند Weibo.

“ووهان مصمم پیاده سازی روح از دبیر کل شی جین پینگ را به دستورالعمل های مهم در جلوگیری از نشت (ویروس)’ … صرفا مدیریت معابر خروج از ووهان به شدت کنترل پرسنل و به شدت مانع از این بیماری همه گیر از بیرون رفتن ،

ووهان دولت حذف پست قبلی که تا به حال اعلام کرد کاهش محدودیت های سختی 3 ساعت قبل.

مقامات در ووهان شد در حال حاضر زیر آتش خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر — متهم در ابتدا پوشش تا اولین شیوع botching پاسخ و باعث سردرگمی با تغییر معیارهای به تعداد موارد است.

بالای حزب کمونیست مقامات در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان برکنار شدند در اوایل این ماه همراه با برتر منطقه مقامات بهداشتی.

این شهرستان از 11 میلیون بوده است تحت مستند پس از 23 ژانویه پس از آنکه مقامات تعطیل حمل و نقل داخل و خارج از شهرستان در تلاش برای جدید حاوی شیوع کروناویروس. (دفعات بازدید: 8 روز در ووهان قطع از جهان)

در حال حاضر اوراق تصمیم را اجازه داده اند افراد غیر مقیم به ترک اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از جدید کروناویروس و هرگز در تماس با بیماران حذف کرد.

مردم با دلایل خاص به ترک شهر از جمله کسانی که نیاز به درمان برای شرایط پزشکی دیگر و کسانی انجام اپیدمی پیشگیری کار نیز شده اند مجاز به خروج.

در این بیانیه گفته بود که خروج خواهد بود مبهوت و مردم را مجبور به درخواست برای مجوز از مقامات محلی قبل از ترک.

هنگامی که مسافران به مقصد خارج از ووهان آنها را داشته اند به گزارش خود را به مقامات محلی و نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز.

این خبر را نیز افراد مجاز به ورود به این شهر برای بیماری پیشگیری و یا دیگر تولید-دلایل مربوط و یا اگر آنها ووهان ساکنان که قبلا قادر به بازگشت به خانه.

صدها نفر از اتباع خارجی شده اند airlifted از ووهان بازگشت به کشورهای خود را با چندین دولت از جمله ایالات متحده آمریکا و فرانسه و بریتانیا.

این COVID-19 بیماری به کشته شدن نزدیک به 2600 نفر و آلوده به برخی از 77,000 در چین است.

این بیماری همه گیر را گسترش اقتصادی در چین و خارج از استان هوبی در حالی که چندین استان دیگر را صفر گزارش شده عفونت های جدید برای چند روز در یک ردیف.

اما 11 از چین 409 موارد جدید دوشنبه گزارش شد در هوبئی.

ووهان که در آن ویروس است که بر این باور سرچشمه گرفته در اواخر سال گذشته همچنان به حساب برای اکثریت موارد جدید مرگ و میر در کشور است.

ووهان روز دوشنبه گزارش داد 348 ویروس جدید, موارد, در حالی که پنج شهرستانها و Shennongjia جنگلداری منطقه در هوبئی گزارش هیچ مورد جدید.

کارشناسان سازمان بهداشت جهانی تعداد بازدید ووهان بیش از آخر هفته.

آنها همچنین ملاقات با کارشناسی Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت و مقامات بالا در مرکز کنترل بیماری در هوبئی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im