به ناحق محکوم به انسان اعطا 1.5 میلیون دلار پس از گذراندن 23 سال در زندان

Lamonte مک اینتایر صرف 23 سال پشت میله های زندان برای دو قتل او مرتکب نشده. روز دوشنبه او اهدا شد 1.5 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه برای محکومیت غیر قانونی در این ایالت کانزاس دفتر دادستان کل اعلام کرد.

مک اینتایر 17 سال داشت زمانی که او محکوم شد و به زندان ابد محکوم 1994 قتل دونالد سارکوم و Doniel کوین. او در خدمت 8,583 روز پشت میله های زندان قبل از اینکه منتشر شد و تبرئه در اکتبر 2017.

“در این مورد با دفتر ما مشغول به کار مجدانه برای به دست آوردن و نقد و بررسی تمام شواهد و مدارک موجود از جمله مدارک شناسایی اما نمی ارائه شده در قبل از رسیدگی قضائی” کانزاس دادستان کل درک اشمیت در بیانیه ای گفت شنبه. “ما در نهایت قادر به حل و فصل همه مسائل برآوردن همه این اساسنامه با الزامات و توافق به این نتیجه بنابراین آقای مک اینتایر می توانید دریافت مزایای که او حق دارد طبق قانون به دلیل اشتباه اعتقاد.”

در سال گذشته مک اینتایر واصل طرح دعوی در دادگاه علیه دولت تحت آن اشتباه-محکومیت اساسنامه که به تصویب رسید در سال 2018 است. قانون اجازه می دهد تا کسانی بودند که به ناحق به اعدام محکوم شده و در زندان به دنبال خسارت پولی از دولت است. مک اینتایر شهادت در حمایت از این اقدام قبل از دولت آمریکا در سال 2018 است.

Lamonte McIntyre
Lamonte مک اینتایر محکوم به یک سال 1994 دو قتل در کانزاس سیتی, کن., بود زندانی برای 23 سال در کانزاس زندان ها قبل از منتشر شده در ماه اکتبر زمانی که پرونده ای علیه او اخراج شد. (Topeka Capital-مجله تاد Allton/AP)

“ایالت کانزاس نمی توانید به من برگشت 23 سال از آن زمان از من,” او گفت: “شهادت. “اما آن می تواند با تصویب این قانون پرداخت غرامت بنابراین من می توانید شروع به راه من به آینده موفق است.”

در علاوه بر این به $1.5 میلیون مک اینتایر اهدا شد دسترسی به دولت مزایای مراقبت های بهداشتی برنامه برای دو سال مشاوره و tuition wavier برای متوسطه آموزش و پرورش است. سوابق خود را در محکومیت دستگیری و هر DNA مشخصات ثبت اطلاعات دستور داده شد به حذف.

“امروز Lamonte مک اینتایر اعلام شده است در نهایت و قطعی کاملا بی گناه مرد” شریل A. پیلاطس مک اینتایر وکیل با سی ان ان گفت در روز دوشنبه. “که طولانی سر رسیده شناخت همراه با قانونی پرداخت و مزایای دیگر کمک خواهد کرد که روشن کردن کمی از بار سنگین او انجام شده است.”

پس از آزاد بودن مک اینتایر تاسیس غیر انتفاعی معجزه از بی گناهی به دیگران کمک کند که به اشتباه محکوم کرد. او همچنین مالک و مربی در سرفصل آرایشگر آکادمی در کانزاس سیتی.

“من عصبانی نیست” مک اینتایر با سی ان ان گفت وابسته KMBC در مصاحبه سال گذشته است. “من نا امید چون من نمی خواهم برای دیدن این نوع از بی عدالتی اتفاق می افتد به هیچ کس.”

مک اینتایر است سوم طرح دعوی در دادگاه حل شود تحت قانون جدید با توجه به دفتر دادستان کل است. سه دیگر موارد در حال حاضر در انتظار دادخواهی.

“ما در حال رفتن برای کمک به مردم بی گناه آمده خانه” مک اینتایر گفت KMBC. “اما ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که آنها صدا هستند و بر روی زمین جامد هنگامی که آنها از اینجا دریافت کنید.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im