جهان دست کم گرفت همه گیر اقتصاددان می گوید: دیدم که آن آینده

MOBILE TESTING. Workers in protective suits wait for people to be tested for the novel coronavirus as they arrive by car at the first drive-through mobile testing center in New York on March 13, 2020. Photo by Timothy A. Clary/AFP

تلفن همراه تست. کارگران در لباس محافظ صبر کنید برای افرادی که به آزمایش می شود برای رمان coronavirus به عنوان آنها می رسند با ماشین در اولین درایو-از طریق تلفن همراه مرکز آزمون در نیویورک در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. Photo by Timothy A. کلاری/AFP

LONDON, United Kingdom – در 2015, ایان گلدین آکسفورد استاد دانشگاه هشدار داد در کتاب خود پروانه نقص در مورد خطرات ناشی از جهانی همه گیر در مدرن وابسته جهان است.

به نظر می رسد هر چند که همه گوش دادن.

دولت Goldin استدلال نیست واقعا درک بالقوه عظیم خطرات ناشی از حوادث شگفت آور از جمله کسانی که شاهد در سراسر جهان در چند هفته گذشته.

“بیماری های همه گیر را همیشه تهدید بشریت بیش از جنگ” گفت: Goldin پیشین بانک جهانی معاون رئیس جمهور. “ما به پول بیش از حد به ارتش ما…در مقایسه با سیستم بهداشت و درمان.”

جهانی شدن ممکن است به ارمغان آورد رفاه به بسیاری از مناطق جهان است اما از نظر سلامت و نتایج متفاوت بوده است.

آن منجر به تمرکز جمعیت در وسیع شهرستانها با غیربهداشتی زاغه ها و حیوانات, بازارهای, که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش در حالی که در همان زمان مقاومت آنتی بيوتيکی در حال تبدیل شدن به یک عامل عمده است. (سازمان دیده بان: Rappler بحث: رشد نمایی از یک بیماری همه گیر)

“ما تا به حال تا به حال یک بیماری همه گیر برای مدت زمان طولانی از مقیاس است که از [آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918] که آلوده به یک سوم از جمعیت جهان کشته و حدود 50 میلیون نفر” آفریقای جنوبی متولد مشاور سابق نلسون ماندلا گفت: Agence France-Presse.

خلاء رهبری

خوشنودی داده شد افزایش در سال های اخیر توسط مهار شیوع ابولا سارس و آنفولانزای مرغی “ساخته شده است که ما بیش از حد اعتماد به نفس” او می افزاید.

Coronavirus ضربه زمانی که جهان تبدیل شده به دور از موسسات چند جانبه مانند صندوق بین المللی پول ناتو و سازمان ملل متحد و انجمن ها برای مذاکرات آب و هوا.

“این درست است به خصوص ایالات متحده در حالی که اروپا شد و در این میان یورو و مبارزه با تروریسم در اروپا بحران و هیچ کس اعتماد چین برای رهبری جهان است,” او در مصاحبه ای گفت:.

به عنوان یک نتیجه از یک “خلاء رهبری” رخ داده است در میان قدرتمند ترین ملت.

Goldin مقایسه این وضعیت در حال حاضر به زمانی که آمریکا تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش در سال 2008 به نام اضطراری نشست G20 در پی سقوط لیمن برادرز.

“این است که یک بار دیگر ایالات متحده که ریاست…اما تهمت و سرزنش بقیه جهان و به ویژه چین گفت:” Goldin.

بعدی G7 جلسه برگزار خواهد شد در ماه ژوئن اما از طریق ویدئو کنفرانس.

Goldin اصرار دارد راه خروج از بحران کنونی از طریق کشورهای همکاری “برای پیدا کردن واکسن به اشتراک گذاری تجهیزات پزشکی و بازگرداندن مردم است.”

به خصوص از آنجا که او معتقد است در زمان بحران همه گیر خواهد بود “بسیار بدتر” از شوک های مالی سال 2008 است.

“ما می توانید ببینید یک آبشار از شوک های مالی” با ورشکستگی شرکت ها بلکه از کشور, او پیش بینی کرد.

Goldin می دهد به عنوان مثال در ایتالیا که در حال حاضر در بد شکل قبل از همه گیر و آن را در حال حاضر نیاز اقتصادی “مراقبت های ویژه.”

تاثیر کامل از آنچه اتفاق خواهد افتاد بستگی به توانایی ما برای همکاری در آینده نزدیک گفت: Goldin.

اما او پرسید: “آیا جهان قادر به توسعه یک اقدام هماهنگ برنامه؟”

‘مسئولیت’

تا کنون نشانه ها خوب نیست.

او معتقد است که با وجود صدها میلیارد متعهد توسط بانک مرکزی و دولت, پاسخ شده است کافی نیست. (دفعات بازدید: بر خلاف سال 2008 اقتصادی جهان, پزشکان دشمنی بیش از درمان)

“ما در حال حاضر نرخ نزدیک به صفر” گفت: Goldin. “مشکل این است که نقدینگی” و اضافه می کند که سیاست های محرک ممکن است کار نمی کند چرا که “هر دو عرضه و تقاضا در حال شکسته.”

ضرورت گفت این است که به یک پایه دستمزد به تمام کسانی که کم درآمد و یا با هیچ پوشش درمانی برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر ویروس.

و ما باید به همین ترتیب کمک به شرکت ها در تلاش برای زنده ماندن توسط تعویق انداختن یا لغو مالیات و هزینه برای مدت بحران است.

در حال حاضر اولویت این است که به “بازگرداندن اعتماد به نفس” او استدلال می کند – و به یاد داشته باشید درس های قبلی بحران.

بین سال های 2007 و 2009 بانک مرکزی و همه جانبه نهادها و دولت “نشان داد که تعصب نسبت به بانک ها و افراد با لابی های قدرت است.”

“ما شاهد یک رکود در دستمزد” افزایش جمعیت بی خانمان در حالی که کسری “از 1% برنده فوق العاده مقادیر و هیچ کس در زندان بوده است.”

“شده است وجود دارد بدون در نظر گرفتن مسئولیت برای آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Goldin. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im