جهان باید گوش به که در ویروس – مدیر

WHO CHIEF. A TV grab taken from a video released by the World Health Organization (WHO) shows WHO Chief Tedros Adhanom Ghebreyesus attending a virtual news briefing on COVID-19 from the WHO headquarters in Geneva on April 6, 2020. AFP file photo

که رئیس. تلویزیون گزارش منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور مجازی اخبار جلسه در COVID-19 از این که دفتر مرکزی آن در ژنو در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. AFP فایل عکس

ژنو, سوئیس – سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل گفت جمعه, مارس 27 که آژانس تا به حال به صدا در بالاترین سطح هشدار بیش رمان coronavirus در اوایل اما افسوس می خورد که همه کشورها تا به حال توجه خود را توصیه.

Tedros Adhanom Ghebreyesus با اشاره به این که کسانی که هشدار داده COVID-19 شیوع تشکیل یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” در تاریخ 30 ژانویه هنگامی که وجود دارد هیچ مرگ و میر و تنها 82 موارد ثبت شده در خارج از چین است.

“جهان باید گوش به که به دقت به گفته های مجازی خبری.

این سازمان مواجه شده است و داغدار انتقاد از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در اوایل این ماه به حالت تعلیق در واشنگتن بودجه پس از متهم که از کم اهمیت جلوه دادن جدیت از شیوع و kowtowing به چین که در آن رمان coronavirus برای اولین بار ظاهر در اواخر سال گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم کرده است هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را.

Tedros اصرار داشت که آژانس سلامت سازمان ملل متحد ارائه شده بود صدا مشاوره از آغاز “بر اساس بهترین علم و شواهد است.”

اما او تاکید کرد هر چند که “ما نمی هر گونه قیمومیت به زور کشورهای… به توصیه های ما.”

وقتی که اعلام کرد در ژانویه 30 که رمان coronavirus نشان داده شده “بالاترین سطح از اورژانس… هر کشور می تواند باعث تمام آن بهداشت عمومی اقدامات” Tedros اشاره کرد.

“من فکر می کنم که کافی اهمیت گوش دادن به کسی که مشاوره.”

“ما توصیه کل جهان به پیاده سازی جامع بهداشت عمومی رویکرد ما گفت: پیدا کردن تست منزوی و فراموش تماس, ردیابی,” او گفت:.

“شما می توانید برای خودتان: کشورهایی که به دنبال آن هستند که در یک موقعیت بهتر از دیگران است. این واقعیت است.”

“آن است تا به کشورهای در رد یا قبول” او گفت:.

“هر کشور خود را طول می کشد مسئولیت است.”

همه گیر و تاکنون بیش از 206000 زندگی و آلوده نزدیک به 3 میلیون نفر با توجه به چوب خط حساب کردن از منابع رسمی گردآوری شده توسط خبرگزاری فرانسه روز شنبه.

ایالات متحده دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در حدود 55,000 از نزدیک به یک میلیون ثبت نام موارد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de