بازارهای جهانی رکود به رکود ترس گرفتگی محرک

STOCK EXCHANGE. Traders work on the floor at the opening bell of the Dow Jones Industrial Average at the New York Stock Exchange on March 18, 2020. Photo by Bryan R. Smith/AFP

بورس اوراق بهادار. معامله گران کار در طبقه در افتتاحیه بل از میانگین صنعتی داو جونز در بازار بورس نیویورک در 18 مارس سال 2020 است. عکس توسط Bryan R. Smith/AFP

LONDON, United Kingdom – جهانی سهام و نفت در بازارهای, سقوط چهار شنبه, مارس 18 به عنوان گسترده اقدامات محرک اقتصادی شکست خورده برای جبران افزایش نگرانی که بدتر شیوع کروناویروس خواهد شد نکته جهان را به یک رکود عمیق نمایندگی گفت.

در معاملات اروپا, فرانکفورت, لندن و پاریس چهار در حدود 5 ٪ در معاملات بعد از ظهر پس از شبیه گیج کننده ضرر و زیان در سراسر آسیا.

وال استریت سقوط پایین تر در زنگ افتتاحیه با داو کشویی 4.9%.

قبل از بازار باز در پاریس, فرانسوی, تنظیم کننده های ممنوع برای یک ماه کوتاه-فروش یا شرط بندی که بازار سقوط خواهد کرد – گسترش اولیه یک روز توقف در تلاش برای جلوگیری از سقوط.

قیمت جهانی نفت spiraled کاهش تقاضای انرژی گلایه با نیویورک WTI نفت خام ياوه 12 درصد به 18 سال کم و برنت غلت 6 درصد.

دلار در همین حال افزایش در سراسر هیئت مدیره از جمله در مقابل ین ژاپن است که معمولا دیده می شود به عنوان یک پناهگاه امن سرمایه گذاری در زمان تلاطم اقتصادی.

استرلینگ رسید که پایین ترین سطح از سال 1985 در برابر دلار دست زدن به $1.1828.

ایالات متحده و بریتانیا در حال رهبری یک چند میلیارد دلاری بین المللی fightback برابر اقتصادی و مرج به هر طریقی توسط coronavirus به عنوان اتحادیه اروپا خاموش مرزهای خود به مسافران از خارج برای 30 روز.

در عین حال بازار بسیاری از مفسران معتقدند که این ویروس موجب ویرانی اقتصاد جهان خواهد شد و به احتمال زیاد سقوط به رکود – که بدان معنی است که حداقل دو محله های پی در پی اقتصادی انقباض.

“از آنچه ما می بینیم از بازارهای واکنش گسترده پولی و مالی اقدامات مستقر هستند و فکر نمی شود به اندازه کافی برای جلوگیری از اقتصاد از غوطه وری را به رکود اقتصادی” Swissquote Bank تحلیلگر Ipek Ozkardeskaya گفت: Agence France-Presse.

“هر کسب و کار و خانواده در انتظار است دولت به جای coronavirus-led ضرر و زیان است که به سادگی امکان پذیر نیست.

“از این رو در حال حاضر وجود دارد یک شوک عظیم در فعالیت و تقاضا است که تقریبا تضمین رکود اقتصادی در سراسر جهان صرف نظر از اقدامات انجام شده توسط بانک مرکزی و دولت” Ozkardeskaya اضافه شده است.

واشنگتن چراغ شارژ در سه شنبه, مارس 17, با خزانه, منشی, Steven Mnuchin گفت: مقامات نقاشی کردن یک بسته است که می تواند پیشی بگیرد $1 تریلیون در بالا از 300 میلیارد دلار در مالیات معوق پرداخت و آن را در میان بزرگترین اضطراری فدرال قصد دارد تا کنون و بیش کمک در طول سال 2008 بحران مالی جهانی.

این اقدامات شامل پرداخت های نقدی به خانواده ها تلاش با Mnuchin هشدار به همه گیر می تواند درایو میزان بیکاری در آمریکا به 20 درصد جمهوری خواه سنا منبع سی ان ان گفت.

“ما نمی خواهیم مردم از دست دادن شغل و نداشتن پول برای زندگی” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی اضافه کرد که بسته “است که تعداد قابل توجهی. ما می رویم بزرگ است.”

انگلیسی, امور مالی رئیس Rishi Sunak است در ضمن پرده برداری از یک “بی سابقه بسته” از دولت وام به ارزش £330 میلیارد دلار ($400 میلیارد دلار) در حالی که فرانسه و اسپانیا اعلام کرد دهها میلیارد یورو کمک.

‘نامشخص طبیعت’

این حرکت به دنبال بانک مرکزی کاهش نرخ بهره و تعهدات را به پول نقد در دسترس برای جلوگیری از بازارهای مالی از متراکم کردن.

“در حالی که همه از این [محرک] اعداد به نظر می رسد قابل توجه در سطح, نامشخص, طبیعت, چگونه ویروس را از بازی در هفته های آینده به این معنی است که این لایحه نهایی به خوبی می تواند بسیار بالاتر” گفت: CMC تحلیلگر بازارهای مایکل Hewson.

در معاملات توکیو به پایان رسید پایین 1.7% در حالی که سیدنی سقوط بیش از 6 درصد و هنگ کنگ از دست داده و بیش از 4 درصد در حالی که شانگهای شد 1.8 ٪ off. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de