رهبران جهان تقاضا رایگان coronavirus واکسن برای همه

FREE VACCINE FOR ALL? In this file photo Dr. Nita Patel, director of antibody discovery and vaccine development, lifts a vial with a potential coronavirus, COVID-19, vaccine at Novavax labs in Rockville, Maryland on March 20, 2020, one of the labs developing a vaccine for the coronavirus. File photo by Andrew Caballero-Reynolds/AFP

رایگان واکسن برای همه ؟ در این فایل عکس دکتر نیتا Patel, مدیر آنتی بادی کشف و واکسن توسعه آسانسور یک ویال با پتانسیل coronavirus COVID-19 واکسن در Novavax labs در راکویل مریلند در مارس 20, 2020, یکی از آزمایشگاه در حال توسعه یک واکسن برای coronavirus. فایل عکس اندرو Caballero-رینولدز/AFP

ژنو, سوئیس – رهبران جهان در گذشته و حال اصرار بر روز شنبه, مارس 14 که هر احتمالی COVID-19 واکسن و درمان باید برای همه در دسترس رایگان از هزینه است.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa و نخست وزیر پاکستان عمران خان در میان بیش از 140 امضا کنندگان نامه ای اعلام کرد هر گونه واکسن نباید به ثبت رساند در حالی که علم باید مشترک بین ملل.

سازمان بهداشت جهانی سیاست-تنظیم بدن از سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی دارای مجمع عمومی سالانه خود در هفته آینده.

امضا کنندگان به نام در بهداشت به تجمع در پشت شود.

“دولت ها و شرکای بین المللی باید متحد در سراسر جهانی تضمین کند که تضمین می کند که هنگامی که امن و موثر واکسن توسعه یافته است, از آن است که تولید به سرعت در مقیاس بزرگ و در دسترس برای همه مردم در تمام کشور رایگان” نامه است.

“همین امر برای همه درمان, تشخیص و فن آوری های دیگر برای COVID-19.”

در این نامه امضا شده توسط رئیس جمهور سنگال رئیس جمهوری سنگال و غنا جمهور نانا Akufo-Addo.

رئیس جمهور سابق و نخست وزیر در میان امضا کنندگان شامل شوکت عزیز, Jan Peter Balkenende خوزه مانوئل باروسو, گوردون براون, هلن کلارک, Felipe Gonzalez, Ellen Johnson Sirleaf, الکساندر Kwasniewski مری مک آلیس, Olusegun Obasanjo و خوان مانوئل سانتوس ،

این نامه می آید در میان خشم در فرانسه پس از غول دارویی سانوفی گفت: آن را ذخیره اولین محموله از هر COVID-19 واکسن برای ایالات متحده است.

فرانسه چند ملیتی را اجرایی Paul Hudson گفت که ایالات متحده را دریافت کنید اولین طاس تخته نرد به دلیل آن دولت بود کمک به صندوق واکسن پژوهش است.

نظرات خود را جلب خشم شنبه از مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان.

این نامه پیش از بهداشت گفت: آن زمان به ترک وظیفه حل و فصل همه گیر به نیروهای بازار و یا اجازه منافع ثروتمند شرکت ها و دولت ها می آیند قبل از نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.

اتحادیه آفریقا رئیس Ramaphosa گفت: “به عنوان کشورهای آفریقا و ما مصمم است که COVID-19 واکسن باید ثبت اختراع-رایگان به سرعت در حال ساخته و توزیع شده و رایگان برای همه.

“هیچ کس نباید تحت فشار قرار دادند به پشت واکسن صف چون از جایی که آنها زندگی می کنند و یا از آنچه کسب کردند.” – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de