جهان در قلمرو ناشناخته به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است که می گوید

پکن: جهان وارد قلمرو ناشناخته در آن نبرد در برابر مرگبار coronavirus این آژانس سلامت سازمان ملل متحد هشدار داد که عفونت های جدید به طور چشمگیری کاهش یافته در چین در روز سه شنبه رسید اما در خارج از کشور با ما تلفات افزایش به شش.

در سطح جهانی این ویروس به کشته شدن بیش از 3,100 مردم و آلوده بیش از 90,000 حتی به عنوان یک روشن تغییر در بحران ظهور با نه بار به عنوان بسیاری از موارد ثبت شده در خارج از چین به داخل با توجه به این که.

چین با اعمال سخت گیرانه قرنطينه و محدودیت های مسافرتی برای حفظ swathes بزرگی از جمعیت در داخل خانه برای هفته یک استراتژی است که به نظر می رسد به عنوان موارد جدید شده اند سقوط این ماه است.

در حالی که ایتالیا دارای قفل شده است و شهرهای دیگر کشور را متوقف کرده اند و از اعمال جرم قرنطينه و به جای دلسرد اجتماعات بزرگ, تاخیر, رویدادهای ورزشی و ممنوع از ورود ویروس-آمار سازمان ملل.

کره جنوبی و ایتالیا و ایران پدید آمده به عنوان عمده COVID-19 نقاط که اعتقاد بر این است که آغاز شده در بازار که به فروش حیوانات وحشی در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

کره جنوبی بزرگترین خوشه چین با نزدیک شدن 5,000 موارد در روز سه شنبه به عنوان 477 عفونت های جدید گزارش شد با دو بیشتر مرگ و میر مصرف آن مرگ و میر به 28.

“کل کشور وارد جنگ با بیماری های عفونی,” دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت.

چین است و حتی واردات عفونت در حال حاضر با 13 تا کنون از جمله هشت اتباع چینی که تا به حال مشغول به کار در همان رستوران در شمال ایتالیا, این منطقه لمباردی.

“ما در قلمرو ناشناخته” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت:.

“ما باید قبل از هرگز دیده می شود یک پاتوژن های تنفسی است که قادر به جامعه انتقال, اما آن نیز می تواند موجود با اقدامات است.”

جامعه انتقال به معنی عفونت در داخل یک جمعیت هستند وارداتی از یکی دیگر از ویروس-آمار منطقه است.

ایالات متحده در حال حاضر رو به یک پتانسیل اپیدمی با شش نفر مرگ در شمال غربی ایالت واشنگتن که در آن مقامات شهروندان هشدار داد جنگ علیه این بیماری شد تغییر از مهار به کاهش.

“خطر برای همه ما تبدیل شدن به آلوده خواهد شد افزایش” گفت: Jeff Duchin یک افسر بهداشت در شهرستان کینگ که در آن پنج نفر از مرگ و میر رخ داده است.

این شهرستان دارای بیش از دو میلیون نفر از ساکنان و خانه را به سیاتل عمده تجاری و حمل و نقل hub در شمال غربی اقیانوس آرام در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im