کارگران بازگشت به آلبرتا گوشت گیاه با وجود اتحادیه را به تلاش برای جلوگیری از بازگشایی در میان COVID-19

این اتحادیه برای کارگران در جنوب آلبرتا گوشت گاو-کارخانه بسته بندی شده است که در این سایت از بزرگترین واحد COVID-19 شیوع در کانادا می گوید از آن شده است قادر به متوقف کردن تسهیلات از بازگشایی در روز دوشنبه.

شده اند وجود دارد 921 موارد این ویروس در کارگیل گیاه در جنوب کلگری که 2000 نفر از کارگران. یک کارگر در دهه 60 درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد با این بیماری است.

شرکت کارگیل اعلام مارس 20 آن را به طور موقت تعطیل عملیات به مدت دو هفته در این کارخانه فراهم می کند که حدود 40 درصد از گوشت پردازش در کانادا.

آن گفت: در اوایل این هفته که یک شیفت خواهد سر کار در روز دوشنبه با تقویت اقدامات ایمنی.

نمایندگان اتحادیه شرکت مقامات و اعضای رسانه ها در دست دوشنبه به عنوان شرکت کارگیل گوشت پردازش گیاه در رودخانه بالا آلتا., بازگشایی پس از بسته شدن حدود دو هفته به دلیل COVID-19 شیوع. (دن McGarvey/CBC)

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw, گفته است, آلبرتا خدمات سلامت به مقامات حاضر در سایت بازرسی و مطمئن شده اند تسهیلات امن است.

اما توماس هسن با ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 401 گفت: کارگران در حال ترس و محلی تلاش برای دریافت یک توقف-سفارش کار از آلبرتا ایمنی و بهداشت شغلی.

روز دوشنبه گفت که تلاش کرده بود تا کنون شکست خورده اما مذاکرات ادامه دارد.

“متاسفانه وضعیت حل نشده است. در این لحظه ما شده اند قادر به متقاعد کردن هر دولت و یا اختیارات قانونی به شجاعت به گام و حصول اطمینان از گیاه باقی می ماند بسته شده تا ایمنی تضمین شده است. وکلای ما به دنبال استراتژی های جدید” آهنگ حس گفت: در اتحادیه وب سایت.

صحبت با خبرنگاران دوشنبه در خارج از این تاسیسات که در آن او و دیگر اعضای اتحادیه بودند در دست به استقبال کارگران به عنوان آنها وارد Hesse گفت: به نظر می رسد بسیاری از کارکنان در حال دور ماندن.

‘رفع آن در حال حاضر’

“من هیچ شکی ندارم که آن را می شود بسیار آهسته است. مردم از ترس آنها در حال آمدن به محل کار. این مشکل برای همه است. این یک مشکل برای دامداران این یک مشکل برای مصرف کنندگان آن را یک مشکل برای کارگران,” او گفت:.

“و شرکت کارگیل نیاز به حل این مشکل و آنها باید برای رفع آن در حال حاضر.”

در وب سایت خود اتحادیه به اعضای انجمن گفته: “اگر شما سالم هستند و نامیده شده است و پاک به بازگشت به کار شما باید گزارش خود را به استاد راهنما.

“اگر شما واقعا فکر می کنم آن را بی خطر است به کار پس از آن نیست.”

اتحادیه مورد بررسی بیش از 600 نفر از کارگران در چهار زبان بیش از آخر هفته; 85 درصد گزارش شده که آنها می ترسند به بازگشت به کار و 80 درصد گفت: آنها نمی خواهند این گیاه برای بازگشایی دوشنبه.

در بیانیه سخنگوی شرکت کارگیل گفت: نمایندگان با AHS و بهداشت حرفه ای بررسی اقدامات ایمنی در تاسیسات و پشتیبانی از بازگشایی.

مقامات بهداشت در کارخانه

این شرکت گفت: موانع حفاظتی نصب شده در تولید طبقه اجازه می دهد تا برای بیشتر فاصله بین کارکنان و سپر چهره های معرفی شده در مکان های که در آن موانع حفاظتی امکان پذیر نیست.

شرکت کارگیل گفت: استانی مقامات بهداشت خواهد بود در کارخانه روز دوشنبه بازگشایی.

اما حس من میگه این اتحادیه نیست ، آن دو اولویت در حال ارائه بهتر دنده محافظ و نهاد به طور منظم و مداوم ایمنی و بهداشت جلسات بین کارگران و مقامات شرکت.

“این مسخره است که صدها نفر از کارگران می تواند نیاز به پور را به این گیاه برای کشتن از 4000 به 5000 گاو یک روز در حالی که اگر شما صعود بر روی میله های میمون در پارک محلی خود شما در حال رفتن به دریافت یک بلیط” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de