کارگران در مواجهه با بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم در میان همه گیر – U. N.

WORLD OF WORK. In this photograph taken on April 6, 2020, migrant workers eat their dinner at the closed JP Iscon mall, which is used as a temporary shelter, during a government-imposed nationwide lockdown as a preventive measure against the COVID-19 coronavirus, in Ahmedabad. Photo by Sam Panthaky/AFP

جهان کار می کنند. در این عکس گرفته شده در مارس 6, 2020, کارگران مهاجر خوردن شام خود را در بسته JP Iscon بازار استفاده شده است که به عنوان یک سرپناه موقت در یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در احمدآباد. عکس از سام Panthaky/AFP

ژنو, سوئیس – برخی از 1.25 میلیارد کارگران در حال دیدن معیشت خود را تهدید COVID-19 pandemic, سازمان ملل متحد گفت: پنج شنبه, مه 7 هشدار آن را “بدترین بحران جهانی” پس از جنگ جهانی دوم است.

در تازه مطالعه سازمان بین المللی کار هشدار داد که گسترش جهانی جدید کروناویروس و شدید اقدامات انجام شده برای مهار این بیماری را در طول سه ماهه دوم سال 2020 به تنهایی از بین بردن 6.7 درصد از ساعت کار در سطح جهان است.

که معادل 195 میلیون نفر از کارگران این آژانس سازمان ملل متحد اشاره کرد.

مطالعه می آید که تعداد موارد جدید کروناویروس که برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته افزایش یافت و گذشته 1.35 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 75,500 مرگ و میر با توجه به شمارش گردآوری شده توسط خبرگزاری فرانسه از منابع رسمی.

در این گزارش تاکید شده است که منطقه آسیا و اقیانوس آرام را ببینید بزرگترین از دست دادن در ساعت های کار با معادل 125 میلیون شغل تمام وقت محو وجود بیش از 3 ماه بعد.

“این بیماری همه گیر است که با داشتن عواقب بسیار جدی برای دنیای کار” ILO رئیس گای رایدر به خبرنگاران گفت: در یک مجازی جلسه.

“فقط بیش از 4 نفر از هر 5 نفر در کشور زندگی می کنند که در آن بخشی یا کل مستندات در عملیات” او اشاره کرد و با 81 درصد از نیروی کار جهانی از 3.3 میلیارد نفر در حال حاضر تحت تاثیر قرار.

این سازمان گفت: این انتظار وجود دارد خواهد بود “زیان” در سراسر تمام درآمد متفاوت گروه به خصوص در بالا و کشورهای با درآمد متوسط.

“این به مراتب بیش از اثرات 2008-9 بحران مالی” آن را گفت.

‘مخرب’

و در آن هشدار داد که تعداد افراد اضافه شده به جهان بیکاری رول در این سال با توجه به همه گیر شد و در حال حاضر انتظار می رود “به طور قابل توجهی بالاتر” از 25 میلیون آن پیش بینی شده فقط دو هفته پیش.

که می آید در بالای نزدیک به 190 میلیون نفر ثبت نام به عنوان بیکاری در سال 2019 قبل از همه گیر آن گفت.

“در طول دو هفته گذشته این COVID-19 pandemic شدت یافته و گسترش یافته از لحاظ رسیدن به جهانی با اثرات بر سلامت عمومی و سابقه شوک به اقتصاد و بازار کار” مطالعه گفت.

“این بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم است.”

ILO گفت که یک 1.25 میلیارد کارگران در حال حاضر شاغل در بخش های شناسایی شده به عنوان در معرض خطر “شدید و ویرانگر” افزایش اخراج و کاهش دستمزد و ساعات کار.

بسیاری از این افراد “در پایین پرداخت می شود, کم ماهر شغل که در آن از دست دادن ناگهانی درآمد ویرانگر” آن گفت:.

در همان زمان برخی از دو میلیارد نفر در سراسر جهان کار در بخش غیررسمی به طور عمده در کشورهای فقیر و “به خصوص در معرض خطر” ILO گفت.

“کارگران و کسب و کار روبرو هستند فاجعه در هر دو حال توسعه و اقتصادهای در حال توسعه” رایدر در بیانیه ای گفت.

“ما باید به حرکت سریع و قاطعانه و با هم. سمت راست فوری اقدامات می تواند تفاوت بین بقا و سقوط است.”

ILO به نام “مقیاس یکپارچه سیاست” برای کمک به کارفرمایان و کارگران از طریق بحران از جمله پشتیبانی گسترده ای برای شرکت های اشتغال و درآمد بسته های مشوق برای اقتصاد و اشتغال و جلوگيري از حمایت از کارگران در محل کار.

“انتخاب ما را امروز به طور مستقیم تحت تاثیر قرار راه این بحران آشکار و بنابراین زندگی میلیاردها نفر” رایدر گفت: تاکید بر این که “با اقدامات حق ما می توانیم محدودیت آن ضربه و زخم آن را ترک می کند.”

“ما باید هدف برای ساخت بهتر به طوری که ما سیستم های جدید هستند که امن تر و عادلانه تر و پایدار تر از آن است که اجازه این بحران اتفاق می افتد.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im