تعجب زمانی که کانادایی ها می توانید شروع به سفر دوباره ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

برای بسیاری از کانادایی ماجراجویی هیجان انگیز ترین آنها بیش از گذشته چند ماه شده است, یک هفته سفر به فروشگاه مواد غذایی.

اما در حال حاضر که در استان در حال کاهش COVID-19 محدودیت های برخی از مردم ممکن است فکر سفر خارج از کشور.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد سفر به خارج از کانادا در حالی که COVID-19 هنوز هم همچنان در زندگی ما است.

آیا می توانم در حال حاضر ؟

اما با بسیاری از شرایط را در نظر بگیرید.

در مارس 13, دولت فدرال صادر مشاوره در برابر همه غیر ضروری مسافرت های بین المللیبرای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19. مشورتی باقی مانده است در اثر تا اطلاع ثانوی.

باستانی تپه آکروپلیس در آتن و یک قسمت را محبوب برای گردشگران است. یونان قصد دارد برای بازگشایی مرز خود را در ماه جولای. (Milos Bicanski/گتی ایماژ)

با وجود مشاوره و کانادایی هنوز هم می توانید خارج از کشور سفر. اما مسافران ممکن است در تلاش برای پیدا کردن پرواز و بیمه مسافرتی به احتمال زیاد نمی خواهد تحت پوشش صورتحساب های پزشکی خود را اگر آنها سقوط بیمار با COVID-19. آنها همچنین باید به خود منزوی برای 14 روز پس از بازگشت خود را.

کانادا-مرز ایالات متحده باقی می ماند بسته به گردشگران در هر دو طرف مرز تا 21 ژوئن. و است که تاریخ می تواند تمدید شود اگر تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده در حال حاضر در مجموع بیش از 1.6 میلیون — همچنان یک نگرانی است.

از کجا می توانم بروم ؟

با توجه به مرزهای بسته و ترس از پرواز در طول همه گیر شرکت های هواپیمایی را کاهش مسیرهای خود.

Top world news اتحاد مبتنی همه transborder و مسیرهای بین المللی تا ژوئن 25. Air Transat و Sunwing را متوقف کرده اند پرواز در مجموع تا 30 ژوئن 25 ژوئن بود.

هوایی کانادا در حال حاضر پرواز در حدود پنج درصد از ظرفیت خود را. روز جمعه شرکت هواپیمایی اعلام کرد به روز شده تابستان برنامه ارائه می دهد که پرواز به 97 مقصد از جمله رم و آتن و مکان در کارائیب.

آلیسون والاس سخنگوی مرکز پرواز گفت: آن زمان برای بازگرداندن اعتماد مصرف کننده وقتی که می آید به کانادا سفر فراتر از مرزهای خود را. (CBC)

پس از سفر از محدودیت ها برداشته هواپیمایی خواهد شروع به اضافه کردن بیشتر مسیرهای گفت: Allison والاس سخنگوی آژانس مسافرتی پرواز مرکز.

اما او هشدار می دهد آن را می تواند تا دو سال برای حمل به از سرگیری عملیات عادی.

“شرکت های هواپیمایی نمی خواهید برای آمدن به عقب و رفتن به 100 درصد” او گفت:. “وجود دارد یک نوع توافق کلی که مسافرت های بین المللی شروع به آمده به عقب در حدود 20 درصد سقوط — مانند ماه های سپتامبر و سپس آن را از رشد وجود دارد.”

به عنوان ممکن است برای سفر به, مقصد, ایسلند, مکزیک andsome کارائیب کشورهایی مانند ارمنستان و سنت لوسیا برنامه ریزی برای شروع استقبال از بازگشت گردشگران در ماه ژوئن. یونان قصد دارد برای بازگشایی در ماه جولای.

اما مسافران ممکن است به صورت سفت ورود مورد نیاز است. برای مثال سنت لوسیا و ایسلند نیاز خواهد داشت که بازدید کنندگان یک COVID-19 تست قبل از پرواز و ارائه مدرک به محض ورود که آنها ویروس رایگان. اگر مسافران به ایسلند می توانید یک تست از قبل این کشور در نظر دارد برای تست آنها را زمانی که آنها می رسند.

دو پسر راه رفتن در گذشته خالی از پلازا Hallgrimskirkja کلیسا به طور معمول یک مقصد توریستی محبوب در مرکز شهر ریکیاویک ایسلند در اواخر ماه آوریل است. ایسلند قصد دارد برای بازگشایی به گردشگران در ماه ژوئن. (AP Photo/Egill Bjarnason)

هواپیمایی تحلیلگر و دانشگاه مک گیل پروفسور کارل مور تنظیم شده است برای پرواز به ایسلند در ماه اوت به آموزش برای یک روز زن و شوهر در ریکیاویک دانشگاه.

اما اگر او نمی تواند دریافت تست شده در کانادا از قبل مور مطمئن نیستید او را به سفر. چرا که اگر او آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ورود او باید به پای این لایحه برای 14 روز در قرنطینه در ریکیاویک ، مسافران مبتلا به COVID-19 نمی تواند پرواز به کانادا تا زمانی که بهبود می یابند.

“آن را به من هزینه هزاران دلار به قرنطینه” گفت: مور. “من دوست دارم ریکیاویک اما من ممکن است تا پایان آموزش [در عوض] در زوم.”

آنچه در مورد بیمه مسافرتی?

کارگزار بیمه مارتین, Firestone معتقد است که زمانی که کانادا آسانسور آن مشورتی بین المللی در برابر سفر, بیمه مسافرتی ارائه دهندگان ممکن است در ادامه به حذف پوشش COVID-19-بیماری های مرتبط با — تا زمانی که یک واکسن هست.

“کسی که به پایان می رسد تا در یک ونتیلاتور در آمریکا, آن می تواند صدها هزار نفر از دلار [ارائه دهندگان خدمات بیمه] در هیچ موقعیتی را که خطر” گفت: Firestone, رئيس جمهور از سفر امن در تورنتو است.

وی گفت: اگر بیمه مسافرتی ادامه به حذف COVID-19 بیماری بسیاری از کانادایی ها رد خواهد شد به سفر از جمله snowbird مشتریان.

“من نگران هستم که کل snowbird فصل آینده می تواند بر روی یخ قرار داده … تا زمانی که وجود دارد این است که یک درمان یا واکسن.”

CBC اخبار رسیده به چند رشته بیمه مسافرتی ارائه دهندگان برای پیدا کردن اگر آنها را از سر پوشش COVID-19-مسائل مربوط به زمانی که کانادا آسانسور سفر خود را از مشاوره. آنها گفتند: آنها را نمی تواند قطعی بیانیه ای در این زمان.

چه خواهد شد سفر هوایی مانند نگاه?

در کانادا دولت فدرال موظف است که تمام مسافران هوایی پوشیدن ماسک صورت در هواپیما و در فرودگاه هنگامی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

شرکت های هواپیمایی قول یک لیست طولانی از اقدامات ایمنی برای محافظت از مسافران از ابتلا به COVID-19. هوایی کانادا اجرا کرده است متوسط چک مکرر کابین شستشو و می گوید غریبه نمی خواهد که به نشستن در کنار در کلاس اقتصاد — که به معنی مخوف وسط صندلی خالی باقی خواهد ماند.

سازمان دیده بان | فرودگاه ها و خطوط هوایی و توسعه راه های جدید برای کمک به مسافران احساس امن تر:

فناوری می تواند نقش مهمی به عنوان شرکت های هواپیمایی و فرودگاه توسعه راه های جدید برای کمک به مسافران احساس امن تر است. 3:43

چند شرکت های هواپیمایی باید متعهد به فروش وسط صندلی در هواپیما به عنوان یک محافظ اندازه گیری. این برنامه ممکن است نه گذشته.

این ماه در بین المللی حمل و نقل هوایی اعلام کرد کهدر حالی که آن را پشتیبانی از اقدامات حفاظتی در هواپیما آن مخالف مسدود کردن وسط صندلی.

انجمن معتقد است که خطر انتقال ویروس در هیئت مدیره کم است و axing میانه فروش صندلی را بکشند سود خطوط هوایی — مگر اینکه قیمت بلیط بالا برود.

این مهم است به یاد داشته باشید که حتی اگر محدودیت های مسافرتی در حال برداشته و شرکت های هواپیمایی اضافه کردن بیشتر پرواز, تعطیلات هر برنامه می تواند به سرعت شکست اگر ما ضربه شدید موج دوم COVID-19 در پاییز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de