این حادثه رخ می دهد در داخل یک کلینیک زیبایی در مرکز شهر مشغول است قرن Mall هنگامی که یک مرد پشت سر هم و به ضرب گلوله کشته خود را شریک سابق بیش از یک امر ادعایی

منتشر شده 7:37 PM 18 فوریه سال 2020

به روز شده در 7:37 PM 18 فوریه سال 2020

بانکوک تایلند – یک زن کشته شد در روز سه شنبه 18 فوریه در بانکوک مرکز خرید در تیراندازی پلیس تایلند متهم به “حسادت” کمتر از دو هفته پس از یک سرباز رفت و در یک تفنگ داد و بیداد که در سمت چپ 29 مرده در یکی دیگر از مجتمع خرید.

حادثه رخ داده در داخل یک کلینیک زیبایی در مرکز شهر مشغول است قرن Mall هنگامی که یک مرد پشت سر هم و به ضرب گلوله کشته خود را شریک سابق بیش از یک امر ادعایی.

یک زن کشته شد و یکی دیگر زخمی شد – هر چند مقامات نمی خواهد بلافاصله تایید هویت خود و یا دقیق رابطه با تیرانداز.

کشتار می آید فقط 10 روز پس از تیراندازی و کشتار در مرکز خرید در شمال شرقی تایلند است که در آن یک سرباز کشته و 29 نفر قبل از پلیس او را مرده.

اما پلیس سرهنگ Bavornphob Sunthornraekha اصرار داشت که روز حادثه بود “مشکلات شخصی” و نه یک تکرار از تیراندازی در Nakhon Ratchasima, شمال شرقی شهرستان.

“آن را بیش از, حسادت,” او گفت:. “این است که نه تقلیدی حادثه است.”

مظنون بزرگ باقی می ماند, پلیس گفت:.

اسلحه ها به راحتی قابل حصول در تایلند و اختلافات بین دوستداران و یا اعضای خانواده اغلب بازی کردن در خشونت های خونین, نقشه کشی, عناوین بیش مرگبار brawls.

فوریه 8 تیراندازی در ناخون راتچاسیما به تحریک خشم عمومی علیه نظامی است.

سرباز قادر به سرقت تفنگ از ارتش انبار قبل از گام گذاشتن در ولگردی و قانونی شکنی کشتار و برافراشته در Facebook صفحه در برابر درمان ناعادلانه توسط یک افسر فرمانده قبل از عکسبرداری است.

او ارسال شده به روز رسانی های زنده در حالی که انجام مرگبار خود داد و بیداد, کشتن غیرنظامیان قبل از holing در بازار حدود 17 ساعت است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im