زن متهم سرفه در سوپر مارکت موارد اتهام با تهدیدات تروریستی

یک زن که متهم عمدا سرفه در مورد $35,000 ارزش کالا در یک فروشگاه مواد غذایی متهم شده است با ساخت تهدیدهای تروریستی است.

مارگارت Cirko, 35 دستگیر شد توسط Hanover Township اداره پلیس در روز پنج شنبه و به اتهام دو فقره از تهدیدات تروریستی یک تعداد از تهدید به استفاده از “بیولوژیکی عامل” و یک تعداد از جنایی فساد پس از بررسی در Gerrity را سوپرمارکت در هانوفر شهرستان در پنسیلوانیا است.

پلیس گفت Cirko وارد ساخت فروشگاه کلامی تهدیدات در حالی که بیمار و عمدا سرفه و تازه تولید گوشت و دیگر کالا. اقدامات آمد در میان CCP ویروس همه گیر و همانطور که مردم سعی می کنید برای محافظت از خود در برابر بیمار شدن.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP ویروس به دلیل رژیم coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

35 ساله ادامه داد: برای نمایش چنین رفتاری در چندین راهرو قبل از تلاش برای سرقت 12 بسته آبجو. او سپس دستور به ترک فروشگاه توسط کارکنان.

با توجه به Facebook پست از فروشگاه های محلی پلیس گفت: این زن است “[شناخته شده] به یک مشکل مزمن در جامعه است.”

“در حالی که شکی نیست این کاری بود که انجام آن به عنوان یک بسیار پیچیده شوخی ما نمی خواهد هر گونه شانس با سلامت و رفاه مشتریان خود” جو Fasula این شرکت صاحب سوپر مارکت نوشت: در این پست. “ما تا به حال هیچ چاره ای اما به پرتاب کردن تمام محصول او آمد در تماس با.”

Fasula تخمین زده است که او تا به حال به پرتاب بیش از $35,000 ارزش کالا.

“من هم هستم کاملا بیمار به معده من در مورد از دست دادن مواد غذایی است. در حالی که آن است که همیشه یک شرم که مواد غذایی به هدر رفته است در این زمان هنگامی که بسیاری از مردم نگران امنیت تامین مواد غذایی ما آن است که حتی بیشتر نگران کننده است,” او نوشت.

Cirko است که برای برنامه ریزی یک جلسه مقدماتی در 8 آوریل.

دیگر موارد مشابه رخ داده در کشورهای دیگر با مظنون که متهم با تهدیدهای تروریستی است.

نیوجرسی دادستان کل اعلام کرد که روز سه شنبه برای او به اتهام 50-سال-پیر-مرد برای terroristic تهدیدات در میان دیگر اتهامات گفته سرفه در یک فروشگاه مواد غذایی کارمند و گفتن او را که او تا به حال ویروس. به طور مشابه, Missouri, مرد متهم شده است با ساخت یک تهدید تروریستی پس از او فیلم برداری لیس تعدادی از آیتم ها در یک خارج شده است.

دولت فدرال نیز اقدام علیه افرادی که عمدا گسترش CCP ویروس. در یادداشت روز سه شنبه معاون دادستان کل جفری روزن کارگردانی وکلای آمریکا سر گروه و اجرای قانون ستاد در سراسر کشور به تمرکز تلاش خود را در رسیدگی به پرونده های همه گیر جرایم مرتبط. این یادداشت نشان داد که افرادی که درگیر در “هدفمند قرار گرفتن در معرض عفونت و دیگران با COVID-19” می تواند در مواجهه با اتهامات جنایی تحت فدرال مربوط به تروریسم ،

“از آنجا که coronavirus به نظر می رسد برای پاسخگویی قانونی تعریف یک عامل بیولوژیکی’ … چنین اعمال به طور بالقوه می تواند دلالت کشور مربوط به تروریسم قوانین” روزن نوشت: در این یادداشت. “تهدید و یا تلاش برای استفاده از COVID-19 به عنوان یک سلاح در برابر آمریکایی ها تحمل نخواهد شد.”

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im