دهلی نو: ساعت پس از بیان به دادگاه که Kapil Baisala که باز آتش در شاهین باغ اعتراض هفته گذشته حذف شده بود, خود را حساب WhatsApp پلیس دهلی آمد تا با وحی که تیرانداز عضو Aam Aadmi Party (AAP).

معاون کمیسر پلیس (جرم شعبه) راجش Deo ادعا کرد که به این کشف زمانی که عکس ها برگرفته از Kapil Baisala حساب واتساپ. این عکس ها او ادعا کرد نشان داد تیرانداز و پدرش پیوستن به AAP بر روی تلفن همراه خود را در اوایل سال 2019.

این عکس ها به سرعت منتشر شد ،

تیراندازی در شاهین باغ اعتراض به تابعیت متمم قانون (کا) در هفته گذشته باعث شده گمانه زنی است که تیرانداز شد جناح راست هوادار.

AAP شده است آشکار در ابراز همدردی خود را برای معترضان.

BJP رهبران به سرعت راه اندازی به ‘ha ha’ کنفرانس های مطبوعاتی به قرار دادن فشار بر AAP. حزب رئیس جمهور جدید J P ندا اجازه دهید شل یک سری از توییت های که در آن او گفت که پلیس دهلی ‘وحی’ در معرض “چهره کثیف” از AAP و رئیس آن Arvind Kejriwal.

“سیاسی اشتیاق Kejriwal و مردم خود را فروخته اند و امنیت این کشور است. قبلا Kejriwal استفاده می شود توهین به ارتش و حمایت از تروریست ها اما امروز روابط با کسانی که در انجام فعالیت های تروریستی آمده است نور” Nadda گفت.

Nadda در ادامه به موم “این ملت را ببخش نه کسانی که بازی کردن با خود امنیت است. Kejriwal و کل تیم خود را در معرض شده اند. مردم دهلی نو را در خور پاسخ.”

دهلی رای برای آن مجمع در تاریخ 8 فوریه.

Kapil Baisala ارائه شد در دادگاه پیش از آن در روز برای یک جلسه از پلیس درخواست به دنبال چهار روز از بازداشت کرده است. دادگاه به آنها داد ،

در طول جلسه پلیس دهلی که گزارش به دولت مرکزی گفت: دادگاه وجود دارد یک “امکان” است که شاهین باغ تیراندازی بخشی از یک توطئه بزرگتر.

“زمان و مکان این حادثه را به وضوح نشان می دهد که این حادثه با استفاده از سلاح گرم است بخشی از یک توطئه بزرگتر است که به کشف. او (Baisala) است که در ارتباط با گروه های مختلف در WhatsApp. او به بازجویی در مورد دیگر اعضای این گروه در نظر داشتن امکان از یک توطئه بزرگتر” به افسر تحقیق گفت.

او در ادامه گفت: تحقیقات نشان داده بود که Baisala واتساپ حساب شده بود به عمد حذف شده است.

“حساب شده برگرفته و بسیاری از داده های بازیافت شده است. با توجه به کمبود زمان آن را نمی تواند مورد تجزیه و تحلیل. داده های حجیم در طبیعت است و او باید در مواجهه با آن” به پلیس گفت.

آن اضافه شده است که Baisala نیز باید در مواجهه با یکی از دوستان که همراه او به شاهین باغ اعتراض سایت که در آن تیراندازی صورت گرفت.

“دوست خود را در حال بازجویی در ظهر به منظور معلوم دخالت خود را. اطلاعات خود را در تلفن دوستان نیز مورد بررسی قرار. این تحقیقات در مرحله اولیه. این مورد بسیار جدی و حساس در طبیعت است که نیاز به در عمق بازجویی از متهم” پلیس به دادگاه گفت.

“همچنین انگیزه برای شلیک نیاز به صلاحيتدار است. او در حال تغییر است نسخه خود را و نه همکاری با بررسی سازمان. هویت تامین کننده بهبود اسلحه گرم است هنوز مشخص نشده است. او گمراه آژانس با تغییر نسخه های خود را در مورد تامین کننده دوباره و دوباره” کاوشگر آژانس گفت.

Baisala مدافع M S Sisodia و Akhil Rexwal مخالف بازداشتگاه درخواست کرد و گفت: این کاوشگر آژانس کشف و ضبط تلفن همراه خود و دیگر مواد مربوطه مورد نیاز برای بررسی است.

“این جرائم هستند bailable در طبیعت است. چه خواهد شد آنها با من چت WhatsApp? چه لینک کلیک کنید آیا آنها می خواهند به ایجاد? که در آن دیگری انجام آنها نیاز به نگاهی به من” Sisodia پرسید.

در فوریه 1, Baisala از کار اخراج شده بود دو دور در هوا در شاهین باغ که در آن ضد کا تظاهرات برگزار شد بیش از یک ماه در حال حاضر.

پس از چیره توسط پرسنل پلیس او شعار می دادند “Jai Shri Ram” و گفت: “hamare desh me aur kisi ki nahi chalegi sirf Hinduon کی chalegi (تنها مسلمانان باید بگویم در کشور ما هیچ کس دیگری)” را به عنوان او را بازداشت گرفته شده توسط پلیس دهلی.

این بود که چنین حادثه دوم در گزارش شاهین باغ در طول سه روز. پیش از این در روز شنبه یک مرد شلیک شده از یک اسلحه در یک گروه ضد کا معترضان مجروح شدن یک دانش آموز جامع Millia اسلامی دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de