بدون درخواست, اتهام علیه فلین استوار در نهان شواهد

اخبار و تحلیل

سرهنگ ژنرال مایکل فلین ادعای بی گناهی برجسته این واقعیت است که در مکان های عمومی, خود وکلا و حتی خود قاضی هنوز برای دیدن بنیادی شواهد از جرم و جنایت او متهم شده است.

فلین رئیس سابق آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع (DIA) و سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه التماس کرد در دسامبر. 1, 2017 به یک تعداد از دروغ گفتن به ماموران FBI در طول یک Jan. 24, 2017 مصاحبه.

شارژ شده است که او فاش نمی, به ماموران اف بی آی دو درخواست او ساخته سرگئی Kislyak سپس-سفیر روسیه در ایالات متحده در ماه دسامبر سال 2016. یکی از درخواست روسیه برای به تاخیر انداختن رای گیری در سازمان ملل متحد در اسرائیل حل و فصل است. دیگر برای روسیه تنها به پاسخ متقابلا به تحریم های جدید اعمال شده در اواخر ماه دسامبر 2016 توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

اساس اتهام مبتنی بر این فرض است که ما می دانیم دقیقا همان چیزی فلین گفت Kislyak.

حتی پس از بیش از سه سال اندک در دسترس عموم شواهد در این حساب در واقع تضعیف شده است.

پس از سال 2016 انتخابات, فلین به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم وظیفه بود با تخمگذار زمینه را برای ورودی اداره روابط با دولت های خارجی.

به این ترتیب, او گفت که او صحبت از طریق تلفن به مقامات احتمالا ده ها تن از کشورها از جمله به Kislyak.

چه فلین به طور خاص به او می گویند? در نهایت ما نمی دانیم.

از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که ایالات متحده اطلاعات و امنیت دستگاه ها از جمله اف بی آی است, ضبط و متن از تماس ها با توجه به روال جاسوسی دیپلمات های روسیه است.

در عین حال حتی یک جمله از متن منتشر شده publicly. فلین دفاع شده است مبارزه برای ماه ها برای به دست آوردن آنها فایده ای نداشت.

“هیچ وکیل برای ژنرال فلین شنیده ضبط تماس و یا دیده می شود متن,” فلین وکیل سیدنی پاول گفت: بار عصر.

حتی دادگاه تا به حال امتیاز از یک زیرچشمی نگاه کردن.

قاضی منطقه مورچه سالیوان که ریاست بیش فلین را مورد اشاره کرد در ماه دسامبر (pdf) که “وجود و یا دفاع از اسلام” از متن و ضبط “را نه تایید شده و نه رد شده توسط دولت است.”

با شواهد مستقیم از دست رفته تنها مدرکی که فلین در واقع دروغ می آید از فلین بیانیه خود از جرم یک سند متصل به خود را درخواست.

این سند نشان داده شده است که شامل تعدادی از اشتباهات. به جای وفادار و حساب کامل از آنچه رخ داده است آن را به یک محصول از مذاکرات در سال 2017 بین دادستان و سپس-مشاور ویژه رابرت مولر و فلین سابق وکلای آنها فلین در ماه های اخیر متهم به بی اثر وکیل.

فلین در حال حاضر آشکارا گفت: این بیانیه از جرم نادرست است و امضا شد زیر نمایش غلط و فشارها. او از آن زمان به طور رسمی خواسته سالیوان به او اجازه می دهد به عقب نشینی تقاضای خود را.

“هنگامی که ماموران اف بی آی به کاخ سفید در ژانویه 24, 2017, من نه دروغ به آنها. من بر این باور بودم صادقانه با آنها به بهترین خاطره در آن زمان” فلین گفت: در Jan. 29 قسم خورده اظهارنامه به دادگاه (pdf).

“من هنوز هم به یاد داشته باشید اگر من در مورد بحث تحریم ها در یک تماس تلفنی با سفیر Kislyak نه من به یاد داشته باشید اگر ما در مورد جزئیات ملل در اسرائیل است.”

او گفت: او با اذعان به عوامل “که موضوع تحریم ها می تواند مطرح شده است.”

اما او همچنین گفت که خواستار “هنوز هم حوادث از آن من نیست پاک کردن حافظه است.”

اگر سالیوان اجازه می دهد تا فلین به برداشت خود را درخواست و پرونده به دادگاه می رود به دادستان ممکن است در نهایت مجبور به افشای اگر خود را در مورد یک پا ایستاده است.

آنها را مجبور به اثبات فراتر از شک معقول است که نه تنها فلین خاطره در طول FBI مصاحبه مادی متفاوت از تماس واقعی اما همچنین که فلین نکردن حقیقت عمدا.

که ممکن است مشکل از یکی از این دو عامل است که مصاحبه فلین سابق FBI agent پیتر Strzok گفت: یکی از مولر را دادستان (pdf) که او و دیگر عامل “هر دو به حال تصور در آن زمان که فلین بود و نه دروغ گفتن یا فکر نمی کنم او دروغ می گوید.”

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de