ویسکانسین زندان که ارسال شده ضد اسلامی الگوهای رفتاری اخراج

MADISON, Wis. (AP) — ویسکانسین معاون زندان اخراج شده پس از ارسال به Facebook الگوهای رفتاری در مقایسه با کودکان مسلمان به زباله و معادل پرواز گی غرور پرچم رنگین کمان را با بالا بردن مؤتلفه پرچم.

ریچارد “سام” Schneiter یک 42-سال کهنه وزارت اصلاحات اخراج شد در ماه نوامبر پرونده از ویسکانسین اشتغال کمیسیون روابط ارائه شده به آسوشیتد پرس نشان می دهد. Schneiter اعتراض خود را شلیک در دسامبر اما رد شد. او واصل دوم دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته و یک جلسه برنامه ریزی شده قبل از این کمیسیون در 2 آوریل.

که شنوایی را به عنوان یک نوع از مینی آزمایشی که در آن هر دو Schneiter و وزارت اصلاحات می تواند در حال حاضر شواهد و تماس شاهدان. حاکم از WERC رئیس می تواند در دادگاه تجدید نظر.

وزارت امور خارجه از اصلاحات را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر جمعه. Schneiter و 65 بود گفت: در تابستان که او در نظر گرفته شده برای بازنشسته به زودی اما روز جمعه گفت که او می خواهد به بازگشت به کار.

“اگر من در کار من من قصد دارم به کار او گفت:” در یک مصاحبه کوتاه. Schneiter اشاره سوالات دیگر خود را به وکیل Nate حیوان دست اموز که آیا بلافاصله پس از بازگشت پیام.

Schneiter اخراج شد پس از Milwaukee Journal Sentinel در ماه ژوئیه گزارش داد در Facebook موارد. در ماه ژوئن او نوشته شده یک الگوی رفتاری از دو کیسه زباله در کنار یک زن مسلمان و کودک در burkas و زیرنویس گفت: این زن تا به حال سه فرزند زیبا.

تبلیغات

او همچنین نوشته شده در یک الگوی رفتاری متضاد تجاوز پرچم با مؤتلفه پرچم همراه با پیام “اگر آنها حق پرواز ایشان ما حق دارن پرواز ماست.”

در نامه ای جذاب او شلیک به تاریخ Jan. 12, Schneiter گفت: وزارت اصلاحات موفق به ایجاد فقط باعث از بین بردن او. او گفت که این گروه را بررسی آنچه اتفاق افتاده بود و نه عادلانه هدف و یا کامل است.

در دفاع از خود Schneiter گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که الگوهای رفتاری او نوشته شده خود را نشان داده views. او استدلال آنها ارسال شده به ترویج بحث و مناظره. Schneiter گفت: او شهادت به عنوان بخشی از پروب که او در بر داشت الگوهای رفتاری “اعتراض و توهین آمیز است.”

بیش از 42 سال کار حرفه ای, “هیچ مدرکی” را به نشان می دهد نظرات شخصی او بودند همان کسانی که ارائه شده در memes, Schneiter نوشت.

پس از مقاله منتشر شد سرهنگ رژیم صهیونیستی است. ماندلا بارنز در توییتر انتقاد از الگوی رفتاری در مقایسه با مسلمانان به زباله و گفت: Schneiter است “که به گرفته شده است.” Schneiter گفت: در درخواست تجدید نظر خود را که در آن نظرات به مبلغ یک “زودرس استنتاج” که Schneiter اخراج می شود.

“به عنوان دومین رتبه بندی رسمی دولت در ویسکانسین آن است که بی دلیل به این باور است که نظرات خود را تحت تاثیر محققان و تصمیم گیران به یک نقطه که نظر خود را تبدیل به یک پیشگویی برآورده” Schneiter نوشت.

Schneiter شد سرپرست معاونت برای ویسکانسین مرکز تادیبی سیستم یک شبکه از 14 حداقل امنیت زندانها که عمدتا خانه زندانیان فقط قبل از آنها منتشر می شوند. او شده است در محل کار پس از کار اخراج شد و دادگاه تجدید نظر در حال بررسی است.

___

دنبال اسکات بائر در توییتر https://twitter.com/sbauerAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im