فرماندار ویسکانسین در نظر گسترش CCP ویروس محدودیت برای یک ماه دیگر

فرماندار ویسکانسین تونی Evers گفت که این می تواند یک شماره از هفته و یا یک ماه قبل از او شروع به در نظر گرفتن کاهش اجتماعی فاصله حکم و بازگشایی دولت برای کسب و کار.

ویسکانسین ماه اقامت در خانه سفارش (pdf) تنظیم شده است به پایان می رسد در آوریل 24. اما Evers گفت که او فقط شروع به در نظر گرفتن چگونه به آرامش محدودیت هنگامی که دولت می تواند انجام بیشتر COVID-19 تست می توانید کسانی که بیمار هستند و باید بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی.

“آن را نمی خواهد مانند کوه در می رم سوئیچ” Evers گفت: KSTP-تلویزیون در مورد راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی است.

“من به طور کامل انتظار می رود یکی دیگر از چند هفته یک ماه قبل از ما در یک موقعیت به واقع می گویند ما جلوتر از منحنی در اینجا و پس از آن ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم استراحت همه چیز” او همچنین گفت: ایستگاه.

او اضافه کرد که آن را “بعید” است که مدارس را بازگشایی در حال حاضر. مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 24.

تحت اقامت در خانه سفارش ویسکانسین ساکنان هنوز هم می تواند به ترک خانه های خود و بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در میان یک لیست از دیگر ضروری کسب و کار در همیشه باشد.

پارک دولت در ابتدا به روی عموم باز با تمام هزینه های ورودی بخشیده اما Evers صدور یک فرمان موثر مارس 9 به نزدیک 40 دولت پارک ها و مناطق تفریحی به دلیل “بی سابقه جمعیت بستر [و] خرابکاری.”

ویسکانسین, ایالات متحده تنها دولت با انتخابات برنامه ریزی شده در ماه آوریل است که اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. Evers و دیگر دموکرات ها تا به حال تحت فشار قرار دادند برای به تاخیر انداختن انتخابات اما دادگاه عالی ایالت مسدود شد.

پس از انتخابات مقدماتی که صورت گرفت در مارس 7, ویسکانسین, مقامات بهداشتی شده اند ردیابی موارد CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus که ممکن است قرارداد در روز است.

“تماس با ردیابی یک ابزار حیاتی در توانایی ما به طور موثر مدیریت COVID-19 شرکت و حرکت رو به جلو” گفت: وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی (DHS) وزیر-نماینده Andrea پالم گفت: در بیانیه ای در 9 آوریل.

ویسکانسین یکی از ایالات آمریکا به گزارش یک مورد از CCP ویروس وارد شده 3,555 مورد تأیید و 170 مرگ و میر ناشی از شنبه.

ویسکانسین DHS منتشر شد به روز رسانی در سه شنبه گفتن ویسکانسین در اعتراض به “نگه دارید تا کار خوب” به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد کاهش میزان عفونت.

“با توجه به مدل ایجاد شده توسط DHS ویسکانسین پیش بینی شده بود به 22,000 عفونت آوریل 8 که در نهایت منجر به جایی بین 440 و 1500 مرگ و میر کردند.” “این اعداد شد و بر اساس پیش بینی های قابل توجهی رشد نمایی در موارد مثبت; اما از آنجا که امن تر در خانه سفارش شده است وجود دارد کاهش در رشد نمایی در تعداد موارد است.”

“ویسکانسین را به میزان دو برابر شدن عفونت به 3.4 روز در اوایل ماه مارس و در طول دو هفته گذشته نرخ دو برابر شده است در حال حاضر حدود 12 روز” DHS بیانیه خود ادامه داد.

پالم گفت: در DHS بیانیه ای که محدود کردن تماس فیزیکی بین مردم “است و ما تنها ابزار” به سرعت گسترش CCP ویروس. در رسانه های اجتماعی او با صدور یک بیانیه ویدئویی تشویق ساکنان به ادامه تلاش های خود را به باقی می ماند خانه و به دنبال منابع از DHS برای کمک به کنار آمدن با استرس است.

برای به روز رسانی بیشتر در ویسکانسین COVID-19 وضعیت اینجا را کلیک کنید.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de