ویمبلدون لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

DEVASTATING. There will be no grasscourt Grand Slam action for big guns (from left) Roger Federer, Rafael Nadal, and Novak Djokovic. Photos from AFP

ویرانگر است. وجود خواهد داشت هیچ grasscourt گرند اسلم اقدام برای اسلحه بزرگ (از سمت چپ) راجر فدرر, رافائل نادال و نواک جوکوویچ. عکس از AFP

LONDON, United Kingdom – ویمبلدون سازمان در روز چهارشنبه 1 آوریل اوراق به grasscourt گرند اسلم برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم به عنوان coronavirus افتضاح به بار بیشتر ویران کردن در جهانی تقویم ورزشی.

از لغو تنها grasscourt عمده در تمام انگلستان باشگاه برگ های نجومی در بی نظمی با هیچ تنیس با توجه به بازی می شود تا اواسط ماه جولای.

“ویران ایم” هشت بار قهرمان راجر فدرر در حالی که سرنا ویلیامز که برنده مسابقات 7 بار گفت که او شوکه شده بود اهمیت تصمیم گیری است.

ویمبلدون شد و با توجه به اجرای برای دو هفته از 29 ژوئن با نواک جوکوویچ و سیمونا هالپ مجموعه به دفاع از خود عنوان تک.

اما مسابقات روسای متمایل به اجتناب ناپذیر در چهارشنبه گفت: در بیانیه ای که آنها تا به حال تصمیم با “حسرت.”

همه انگلستان باشگاه رئیس ایان Hewitt گفت: تصمیم گیری نشده بود به آرامی گرفته شده.

“این وزن به شدت در ذهن ما است که در این مرحله از مسابقات شده است قطع شده قبلا توسط جنگ های جهانی,” او گفت:.

“اما پس از کامل و گسترده در نظر گرفتن تمام حالات ما معتقدیم که این اندازه گیری از این بحران جهانی است که در نهایت حق تصمیم به لغو این سال مسابقات قهرمانی.”

Halep توییتی ناامیدی.

“خیلی غم انگیز برای شنیدن @ویمبلدون نمی گیرد در این سال,” او گفت:. “سال گذشته نهایی را برای همیشه به عنوان یکی از شادترین روزهای زندگی من! اما ما در حال رفتن را از طریق چیزی بزرگتر از تنیس ویمبلدون خواهد بود! و به این معنی من حتی دیگر به نگاه به جلو به دفاع از عنوان من.”

تصمیم به ضایعات این مسابقات بود که به طور گسترده ای انتظار می رود با جهان در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که آلوده بیش از 840,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 40 ، 000.

آن همچنین باعث ATP و WTA به لغو grasscourt نوسان در ساخت به ویمبلدون معنی فصل تنیس را نمی خواهد در حال حاضر recommence تا 13 ژوئیه در اولین.

آمریکا انجمن تنیس در پاسخ گفت: ما باز شد و هنوز هم با توجه به محل به عنوان برنامه ریزی شده از 31 اوت تا سپتامبر 13.

“در این زمان USTA هنوز برنامه ای برای میزبانی ما باز به عنوان برنامه ریزی شده و ما همچنان به سنگ تیز کردن برنامه به مرحله مسابقات” آن را در بیانیه ای گفت.

“این USTA است با دقت کنترل سرعت در حال تغییر محیط اطراف COVID-19 همه گیر و در حال آماده سازی برای همه احتمالات است.”

ویمبلدون برگزار شده بود در اوایل حکومت بازی گرند اسلم پشت درهای بسته و به تعویق انداختن این رویداد نیز ایجاد مشکلات خاص خود را دارد با کوتاه روز بعد در تابستان.

بکر درخواست

سه بار قهرمان ویمبلدون بوریس بکر در روز سه شنبه التماس برای مسابقات ستاد به دیگر صبر کنید قبل از تصمیم گیری.

“من واقعا امیدوارم که ویمبلدون خواهد صبر کنید تا پایان مارس برای تصمیم گیری!” او در توئیتر خود نوشت. “مسابقه که در هفته اول جولای… صبر یک فضیلت است.”

اما سابق زنان جهان شماره 1 آملی Mauresmo 2006 زنان قهرمان گفت: 2020 فصل احتمالا نیاز به گیریم.

از لغو ویمبلدون می تواند به معنای متعدد قهرمانی فدرر سرنا ویلیامز و ونوس ویلیامز بازی کرده اند در همه انگلستان باشگاه برای نهایی است.

فدرر و سرنا خواهد بود نزدیک به 40 توسط زمان 2021 قهرمانی و زهره خواهد بود 41.

سرنا مورد ضرب و شتم در سال گذشته نهایی توسط Halep است گیر در 23 گرند اسلم تک آهنگ عناوین – agonizingly یک دور از equaling مارگارت دادگاه ضبط.

فرانسوی, تنیس, فدراسیون باعث گسترده خشم خود را یک جانبه تصمیم به حرکت باز فرانسوی از اصل آن ممکن است 24 تاریخ شروع برای شروع در سپتامبر 20.

قرار می دهد که شروع تنها یک هفته پس از تاریخ برنامه ریزی شده از ما باز مردانه نهایی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de