ST. پل Minn. (AP) — مینه سوتا مدیر کل لایحه Guerin پس از معاملات یکی از تیم سازنده ترین بازیکن گفت: او هنوز هم در انتظار وحشی را قوی فشار برای postseason.

Guerin که ارسال از جناح چپ Jason Zucker به پیتسبورگ برای اولین معامله در کار خواهد بود.

“من به شما قول می دهم این است: اگر ترک وجود خواهد داشت بیشتر معاملات” گارین گفت. “پس من از صمیم قلب انتظار این تیم به رقابت برای نقطه حذفی. ما در سمت راست وجود دارد و اگر وجود دارد هر گونه نشانه ای از کسی گرفتن پای خود را گاز خواهد شد که نشانه ای.”

Zucker که دوم شد و در اهداف در هر بازی با 14 گل در 45 بازی ها روانه بازار شد و سه شنبه شب به پنگوئن برای جناح چپ الکس Galchenyuk, defenseman چشم انداز Calen ادیسون و مشروط 2020 در دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

Guerin ملاقات با خبرنگاران قبل از وحشی میزبانی وگاس در روز سه شنبه. آنها وارد شب گره خورده است برای 11th محل در کنفرانس غرب پنج امتیاز زیر هشت برش اما کمتر بازی از بسیاری از تیم ها جلوتر از آنها. Guerin که استخدام شد در ماه اوت پس از شلیک از پل فنتون پس از فقط یک فصل در سمت چپ باز امکان حرکت بیشتر قبل از مهلت تجارت در فوریه. 24.

“من باید به برنامه ریزی برای هر چیزی. اگر یک معامله حس می کند که آیا آن را برای آینده و یا اینکه آیا آن را در حال حاضر اگر آن را به کمک به ما در هر صورت ما قصد داریم به وزن جوانب مثبت و منفی از رفتن هر دو جهت” گارین گفت. “من احساس کردم که این معامله انجام یک کمی از هر دو. این مجموعه ما برای آینده ما کمک کردم در حال حاضر بیش از حد.”

تبلیغات

Galchenyuk سوم کلی انتخاب مونترال در سال 2012 پیش نویس صرف فقط هفت ماه با پیتسبورگ پس از به دست آورد در تجارت با آریزونا. 25 سال تلاش برای پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار با پنگوئن مدیریت فقط پنج گل و 12 پاس گل در 45 بازی. یخ خود را زمان کاهش یافته است که این فصل به تن در بازی کمتر از 10 دقیقه در هفت تیم در هشت بازی گذشته اما وحشی مربی بروس Boudreau بلافاصله او را در صف مقابل شوالیه طلایی.

“او یکی از این بچه های جوان که به لیگ و فورا تاثیر عمده,” گارین گفت. “آخر سال و نیم شاید نمی توان راه او را می خواستم آن را به اما که کار ما برای کمک به ساخت و او را به عقب و احیای زندگی حرفه ای خود و پیدا کردن خود را به ثمر رساند لمس دوباره.”

Zucker موضوع در-و-off تجارت حدس و گمان برای سال گذشته است.

“من فکر می کنم همه خیلی تعجب” جناح چپ ژاک Parise گفت. “همیشه صحبت, اما شما هرگز واقعا آن را باور. شایعات آنها همیشه شایعات تا زمانی که چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد.”

وجود دارد چندین نفر دیگر در این فهرست بدون شک تعجب اگر آنها در حال رفتن به بعدی با Guerin تلاش برای restock استخر از استعداد های جوان برای, یک سازمان است که مدت طولانی است که در وسط گیر کرده بسته است.

“آنها رو به حرفه ای. آنها را به نشان می دهد و بازی امشب” گارین گفت. “این بخشی از کسب و کار است.”

تبلیغات

Boudreau که تماشا فنتون تجارت جلو چارلی Coyle, Mikael Granlund و Nino Niederreiter جداگانه در معاملات قبل از مهلت زمستان سال گذشته گفت: نبود سنجش هر استعفای در اتاق قفل است.

“ما عاشق جیسون Zucker برای چهار سال داشتم اما امیدوارم این دو بال مساوی و سپس ناگهان آن را واقعی واجد شرایط پیروزی برای تیم ما” Boudreau گفت.

___

بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su