وایلدر خواهد شد و بنا به گزارش ها به دنبال مسابقه برگشت با خشم

REMATCH. Deontay Wilder says there was a miscalculation with his ring-walk costume proved costly in the first defeat of his career. Photo by Etienne Laurent/EPA-EFE

مسابقه برگشت. دئوتای وایلدر می گوید وجود دارد یک پیش بینی غلط با حلقه-پیاده روی لباس ثابت هزینه در اولین شکست خود را حرفه ای. عکس اتین Laurent/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – دئوتای وایلدر برنامه های فعال خود را در مسابقه برگشت بند سوم مبارزه با تایسون خشم او پس از هفتمین دور TKO از دست دادن به انگلیسی, آمریکا گزارش رسانه های دوشنبه, مارس 24.

یاهو ورزشی گزارش وایلدر خواهد به دنبال یک مسابقه برگشت – و که او می گوید: یک پیش بینی غلط با حلقه-پیاده روی لباس ثابت هزینه در اولین شکست خود را حرفه ای.

وایلدر گفته یاهو ورزشی برجسته زره مانند لباس کامل با یک, ماسک صورت کامل وزن 40 پوند (18 کیلوگرم) و در زمان او ساخته شده راه خود را به حلقه در MGM بزرگ باغ آرنا پاهای خود را در معرض خطر قرار گرفت.

بریتانیا خشم زدم وایلدر در 3 دور با راست دست راست و آمریکا که خود را از دست داد شورای جهانی بوکس سنگین وزن, کمربند هیچوقت واقعا ثابت پس از آن.

وایلدر رفت پایین دوباره در سوم در چه رد شد یک لغزش و خشم او را زدم پایین با یک پانچ به بدن در پنجم.

قطعا وایلدر ندارد بنیاد به پرتاب خود را مناسب با آن معمول قدرت مهیب.

“این واقعیت ساده است که من در مدرسه بود که راه بیش از حد سنگین برای من” وایلدر گفته ورزشی یاهو. “من نمی باید هیچ, پاهای, از آغاز مبارزه است.

“در سومین دور پاهای من شد فقط شات تمام راه را از طریق. اما من یک جنگجو و مردم می دانند که من یک جنگجو.

“بسیاری از مردم به من گفتن:” این شبیه چیزی اشتباه است با شما.’ چیزی بود, اما زمانی که شما در حلقه شما را به پرتگاه بسیاری از چیزهایی که” اضافه شده وایلدر که گفت: او را فوری پس از مبارزه دیدگاه که پاهایش ضعیف در آینده “با توجه به چیزهای دیگر.”

خشم بود و فرود ضربات تقریبا در خواهد شد که داور کنی Bayless به نام توقف در دستور کتک وایلدر گوشه.

آن دستیار مربی علامت Breland که پرتاب در حوله و متحیر به پیشنهاد یاهو که Breland دیگر خواهد بود بخشی از تیم خود را در مبارزه با شب.

وایلدر و خشم مبارزه کرده بود به یک نمایشی تقسیم-تصمیم قرعه کشی در ماه دسامبر 2018 هنگامی که خشم صعود کردن بوم در 12th دور به سهم غنایم.

در حالی که یک لاستیک بازی وسوسه انگیزی چشم انداز به طوری که این ایده از یک انگلیسی, سنگین وزن وحدت کشمکش بین خشم و آنتونی جاشوا که دارای WBA, IBF و WBO عناوین پس از برنده شدن او در مسابقه برگشت برابر اندی رویز Jr سال گذشته است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de