آتش سوزی گسترده غرق واشنگتن در میان هرج و مرج جورج فلوید تظاهرات

و هرج و مرج خشونت و گسترده آتش فرا گرفته واشنگتن روز یکشنبه به عنوان معترضان به خیابان ها ریختند برای سومین شب متوالی پس از مرگ جورج فلوید.

در روز یکشنبه شهردار موریل Bowser خود در توییتر اعلام کرد که او تحمیل سراسر شهر بود حکومت نظامی از ساعت 11 شب تا 6 صبح روز دوشنبه در تلاش برای جلوگیری از خشونت و درگیری و شورش. شهردار در صدای جیر جیر خود را نیز گفت که او فعال کردن سی گارد ملی برای حمایت از اداره پلیس شهری.

اما تنها چند ساعت قبل از حکومت نظامی راه اندازی شد برای شروع, صلح آمیز, اعتراض به تشدید تنش standoffs با پلیس با بسیاری از هجوم آوردند به میدان لافایت, فقط مراحل از کاخ سفید است. عکس های متعدد و فیلم گردش آنلاین نشان می دهد پلیس شلیک لاستیک گلوله های گاز اشک آور و اسپری فلفل در تلاش برای متفرق کردن جمعیت زیادی از معترضان وجود دارد و در خیابان های اطراف.

سی پلیس گفت: یکشنبه شب که آنها در پاسخ به “چند آتش سوزی عمدی مجموعه” در اطراف شهر از جمله یک گزارش در سنت جان کلیسای اسقفی در ثانیه, خیابان NW یک نقطه عطفی تاریخی واقع در سراسر خیابان را از کاخ سفید است. مقامات هشدار داد مردم برای جلوگیری از این منطقه است. آتش بوده است و بس.

پلیس گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که دو هدف فروشگاه لافایت منطقه شکسته شده بود به. انتشار گزارش دادند که یک آمریکایی در فدراسیون کار و کنگره سازمان های صنعتی (AFL-CIO) ساختمان نیز به آتش کشیده و تخریب با معترضان فوق العاده ویندوز از ساختمان.

Police run across a street
پلیس اجرا در سراسر خیابان در طول یک تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن در روز 31 مه سال 2020 است. (روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ)

دموکراتیک استراتژیست و مشاور آدم Parkhomenko توییتی که آن را “به نظر می رسد مانند یک منطقه جنگی در خارج از کاخ سفید” همراه با یک ویدیو کوتاه نشان دادن آتش و دود غلیظ در پشت دیواری-پوشش سیمان موانع. کسب و کار متعدد در مرکز شهر تا به حال سوار کردن درب ها و پنجره ها در منطقه در پیش بینی از یک شب از غارت.

به گفته نیویورک تایمز Secret Service عوامل نیز با عجله رئیس جمهور تهمت به ریاست جمهوری عملیات اورژانس مرکز شناخته شده به کاخ سفید, پناهگاه, در شب جمعه, در میان خشونت خارج است. بار عصر بوده و قادر به بررسی این.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه که “80 درصد از تظاهر کنندگان در مینیاپولیس شب گذشته از خارج از دولت” و گفتند: “آسیب رساندن به کسب و کار (به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار کسب و کارهای کوچک) و خانه و جامعه خوب و زحمتکش مینیاپولیس ساکنان که می خواهند صلح و برابری و برای خانواده خود فراهم.”

رئیس جمهور گفت: بسیاری از هرج و مرج در سراسر ایالات متحده بود که سازی توسط “ANTIFA led آنارشیست ها در میان دیگران” و اعلام کرد دولت او خواهد بود تعیین Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است.

اعتراضات گسترده شکسته در سراسر ایالات متحده در روزهای اخیر پس از مرگ فلوید 46 ساله سیاه مرد که پلیس به دنبال دستگیری در خارج از جنوب مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی در روز یادبود به اتهام تقلب.

یک شهروند تلفن همراه تصویری نشان داد یک افسر—که پس از شناسایی شده به عنوان 44 ساله درک چوین—زانو در Floyd گردن برای تقریبا 9 دقیقه به عنوان فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس کشیدن و التماس افسر به او را بکشند. او در نهایت بی, با یک شاهد و اشاره کرد که خود بینی و خونریزی بود. این فیلم به سرعت گسترش در رسانه های اجتماعی.

فلوید پدر دو فرزند بود و مرده مارس 25 پس از او گرفته شد به بازداشت توسط مقامات و در 26 ماه مه چهار افسران درگیر در Floyd بازداشت—چوین توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng—از کار اخراج شدند از مینیاپولیس اداره پلیس با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط مینیاپولیس وزارت امنیت عمومی.

چوین بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل درجه و انتظار می رود که به نظر می رسد در این شهرستان Hennepin دادگاه در روز دوشنبه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید