چرا شما باید سعی کنید شیرین Ecastacy را وگان برگر

VEGAN BURGER. Local burger joint Sweet Ecstasy has a Beyond Ecstasy Burger, made with a plant-based patty. Photo from Sweet X's Instagram account

وگان برگر. محلی برگر مشترک شیرین اکستازی است فراتر از وجد برگر ساخته شده با پایه گیاهی patty. عکس از شیرین X Instagram account

مانیل فیلیپین – اکثر از مترو مانیل گوشتخواران می دانید که به کجا بروید برای خوب ‘ol برگر آبدار, رفع, که برای اطمینان حاصل کنید. اما بر خلاف باور عموم این کار را انجام مبتنی بر گیاه خواران, گیاه خواران و گیاهخواران از مانیل. و یکی از این restos است محله برگر مشترک شیرین وجد.

MAKATI BRANCH. Sweet X's Makati branch is located along Jupiter Street. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

MAKATI شعبه دارد. شیرین X Makati شعبه واقع در امتداد مشتری و خیابان است. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

اکثر آنها را می دانیم برای خود گناه, آبدار, چیز برگر, بخار, همبرگر و کبابی خطرناک پنیر برگر (دو کبابی, ساندویچ, natural redhead شیرین X امضا پتی گوشت گاو).

اما فراتر از وجد برگر (P500) شده است یک راز پس از ژوئیه سال 2019 شیرین – X همیشه اول 100% گیاهی و کاملا گیاهی برگر.

فراتر از وجد برگر ساخته شده است از فراتر از بتس برگر – آبدار و گوشتی جایگزین برای گوشت گاو واقعی.

PLANT-BASED. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

گیاهی. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

به نظر می رسد تقریبا مانند شیرین اکستازی را به طور منظم برگر – کرکی نان تراوش پنیر و سس مخصوص ترد و تازه کاهو و گوجه فرنگی و انتخاب خود را از خام کبابی یا پیاز کاراملی – تنها که آن را وگان به هسته: از پنیر و سس و پایین به نان است.

VEGAN BURGER. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

وگان برگر. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

نان لبنی و تخم مرغ و گلوتن رایگان (تست را در روغن زیتون) در حالی که تکه پنیر چدار لبنیات-رایگان Daiya و به وجد سس توفو بر اساس. هیچ سویا هیچ حیوانی مواد تشکیل دهنده و یا حیوانات بر اساس مشتقات حال حاضر فقط یک کل بسیاری از پروتئین گیاهی. آن را حلال و دوستانه بیش از حد!

بافت و احساس از این برگر می کند شبیه گوشت – نه احساساتی و غیر بافت گیاهی گوشت از دیگر storebought “سلامتی” گوشت اما stringy محکم بسته بندی شده, نوع, sans هر توسعه دهنده ی. همراه با شیرین X قدرت دسته کوچک موسیقی جاز از وجد سس و پنیر و سبزیجات تازه و نان کرکی? کاملا تجربه.

BEYOND ECSTASY. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

فراتر از وجد است. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

اما من که متوجه patty خود را بسیار نازک و مسطح به دور از شیرین X معمول گوشت گاو patty بنابراین انتظار نداریم که سنگین اندازه.

آن را مانند طعم یک chori برگر به من بر اولین نیش (اگر برخی از شما ممکن است آشنا با Boracay اصلی قبل از) فیلیپینی, سبک “chorizo برگر” که هر دو شور و شیرین و کمی تند. آن را خوش طعم برای اطمینان با یک اشاره از کبابی smokiness.

این یک مستحب جایگزین مبتنی بر گیاه خواران ولع مصرف برای شیرین X برگر را تجربه کنند. قیمت ممکن است تند برای نازک گوشت-رایگان patty اما همراه با بقیه برگر آثار آن را در یک قیمت عادلانه برای پرداخت هزینه های گاه به گاه نه چندان تقلب “تقلب در روز است.”

و هی فراتر از وجد برگر نیز مهر تایید از تعداد کمی از من گوشت دوست, دوستان, بنابراین برای کسانی که نه به طور کامل گیاهی, احساس رایگان برای لذت بردن از یکی از خود را Meatless دوشنبه در شیرین X.

ORDER AREA. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

نظم منطقه است. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

فراتر از وجد گیاهی برگر در دسترس است تنها در شیرین اکستازی را مشتری و خیابان و Greenhills شاخه پس از آن نیاز به یک جداگانه در ماهی تابه برای پخت و پز و بیشتر فضای آشپزخانه.

JUPITER STORE. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

مشتری فروشگاه. Photo by Steph Arnaldo/Rappler

شما می توانید آن را از طریق ناهار خوردن و یا گرفتن است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im