چرا برخی از خانه های پرستاری اجازه نمی دهد خانواده ها نصب ‘ننه کم’ به عزیزان خود

زمانی که رابین نلسون متوجه او می تواند دیگر دیدار مادرش در دراز مدت مراقبت از تسهیلات به دلیل COVID-19 او فوری نگران نبود مادر او را استعداد ابتلا به این بیماری است. این انزوا.

ان Nelson, 79, زندگی در Extendicare Lakefield در Lakefield, Ont. او رنج می برد سه سکته مغزی و مراقبت نیاز دارد که آمده است همراه با آن از جمله اضافی تغذیه زمان پس از او نمی تواند فرو برد.

اما رابین نلسون گفت: مادر او نیز نیاز به تماس با انسان و صلح از ذهن دانستن او دختر وجود دارد ،

به همین دلیل نلسون گفت: او می خواست به نصب دو طرفه صوتی دوربین را در اتاق به طوری که حتی اگر او نمی خواهد بود قادر به کمک با مراقبت از خود را هر روز او می تواند هنوز هم بررسی کنید تا مطمئن شوید که او تنفس به وضوح و به او اجازه دهید او را می دانم خانواده وجود دارد.

اما خانه آن را اجازه نمی دهد.

“من می دانم که چگونه مشغول هستند” نلسون گفت. “این که من در مورد مراقبت های اساسی در این خانه است. اما … من نیاز به بالا هستند. او را بسیار شکننده است. او را در خطر ثابت از خفگی.

Extendicare Lakefield یک انتاریو در دراز مدت مراقبت در منزل واقع در 150 کیلومتری شرق تورنتو گفت: آن اجازه نمی دهد که دوربین با ضبط صدا قابلیت نصب ساکنان اتاق. (Jean-Francois Bisson/CBC)

“با دو راه صحبت کردن با پیرزن, مخفی, من می خواهم قادر به دیدن مادر من 24 ساعت در روز, و من می خواهم که قادر به صحبت کردن به او در هر زمان. من نیاز به دیدن چهره او. من نیاز به دیدن او دست راست خود را که حرکت می کند.”

Extendicare یکی از بزرگترین کانادا ارائه دهندگان مراقبت طولانی مدت صاحب یا مدیریت بیش از 100 خانه در حداقل پنج استان.

وقتی پرسید که توسط CBC در مورد نلسون مورد این شرکت گفت: در یک ایمیل “در حالی که ما سعی می کنیم به جای منافع ما ساکنان و خانواده هنگامی که ما می توانیم در این مثال ما نیاز به حساب قانون و تعهدات ما به حقوق دیگران.

این نگرانی در برخی دراز مدت مراقبت از خانه است که اگر ساکن اتاق را ترک وجود دارد بالقوه برای دوربین برای ضبط دو نفر که وارد اتاق بدون رضایت خود را که آنها ترس می تواند نقض قانون در اطراف ضبط مکالمات خصوصی.

خانه گفت: نلسون دوربین او به آنها اجازه داده نمی شد به دلیل آن می تواند ضبط صدا. او ارائه شده برای غیر فعال کردن صوتی هنگامی که او در تعامل با مادر او اما در خانه گفت: آنها تنها حاضر به جای یک دوربین ویدئویی است که نمی تواند ضبط صدا.

“آن بوده است موضع ما وجود دارد که پیامدهای قانونی در اطراف تجهیزات و قابلیت های است که مانع از نصب و راه اندازی” گفت: سحر Baldwin, مدیر اجرایی Extendicare Lakefield یک ایمیل به نلسون.

“من متاسفم که ما نمی تواند به وضوح شما به دنبال در اطراف دوربین.”

‘ننه کم’ شایع تر

به اصطلاح پیرزن دوربین به طور فزاینده ای مورد استفاده توسط خانواده ها به نگه داشتن چشم در عزیزان خود را در دراز مدت مراقبت از خانه.

در ابتدا نلسون گفت: Extendicare Lakefield به نظر می رسید متمایل به ایده. در درخواست از خانه, Nelson تا به حال یک تکنسین نصب, شخصی, Wi-Fi را در اتاق تا دوربین استفاده نمی خانه Wi-Fi و نلسون خریداری یک دوربین است.

همه چیز تنظیم شد و مدیران تا به حال دوربین. همه که باقی مانده بود این بود که آن را در پلاگین. اما پس از آن خانه تصمیم به آن را فعال کنید.

ایمیل بین Extendicare و نلسون نشان داد که Extendicare را قبول یک محور M30 دوربین در اتاق. آنها شرح داده شده در این دوربین که بدون داشتن قابلیت ضبط صدا بدون ارتباط دو طرفه عملکرد و توانایی ضبط ویدئو به محلی کارت حافظه به جای پخش زنده آن است.

پس از تحمل یک سوم از سکته مغزی, ان نلسون نقل مکان کرد و به مراقبت دراز مدت تسهیلات. (فرستاده شده توسط رابین نلسون)

نلسون خوشحال نبود با این سازش به خصوص پس از او اجازه ندارد در داخل خانه در طول همه گیر برای بازیابی کارت SD.

“دوربین نیست فقط نظارت و مراقبت او را,” او گفت:. “دوربین مورد قادر به تعامل با او صحبت کنم او مربی او ، او را احساس نمی کند به تنهایی.”

بالدوین در Extendicare گفت: CBC در یک ایمیل که صفحه اصلی “ادامه خواهد داد به کار با احترام با خانم نلسون به سمت یک راه حل است که قابل قبول است.”

“ما خوشحال به ادامه co-ordinating روزانه تماس های اسکایپ در طول ساعت ناهار و پنجره بازدید برای خانم نلسون و خانواده اش که ما می دانیم که بسیار مهم است برای همه ما ساکنان و خانواده به نگه داشتن ارواح است.”

این خانه همچنین گفت: CBC آن خواهد بود مایل به جای آمازون اکو که اجازه می دهد تا ارتباط دو طرفه “بدون قابلیت ضبط صدا.”

سازمان دیده بان | رابین نلسون می خواهد به نصب دو طرفه صوتی دوربین در مادر او را در اتاق دراز مدت مراقبت از تاسیسات

رابین نلسون شده است مبارزه برای قرار دادن یک دوربین را در اتاق در انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه به نظارت بر مراقبت و برقراری ارتباط با او اما در خانه آن اجازه نخواهد داد. 2:11

اما نلسون گفت که او از ترس خانه را دبه در آن سازش پس از او اقدام به خرید یکی از اکو آیا از لحاظ فنی باید ظرفیت برای فروشگاه های صوتی که به نظر می رسد در برابر خانه سیاست.

‘یک ضرورت مطلق’

در ضمن 300 متر دور در اتاوا دیانا Pepin گفت که او نمی تواند تصور کنید که از طریق گرفتن همه گیر بدون مادر بزرگ دوربین. او تا به حال یکی نصب شده در اتاق در Peter D. Clark مراقبت دراز مدت مرکز به نگه داشتن چشم در او مراقبت پس از 2017.

Pepin در اصل به حال صدا خاموش شد و از آن پس از یک بیماری او قرار 86 ساله مادر ویولا در بیمارستان است. Pepin می خواست می شود قادر به نظارت بر تنفس او را به عنوان او بهبود یافت.

Pepin صحبت CBC در بازار در سال 2018 مورد سوء استفاده او کشف کرد که او بررسی دوربین ضبط شده است.

“مرگ, مرگ شما ، شما رو به مرگ” گفت: یکی از شخصی حمایت کارگران به مادرش به او لباس او.

این انفجار منجر به کارگر اخراج همراه با دو تن دیگر از کارکنان که شاهد سوء استفاده و گزارش نمی آن.

Pepin است و پس از تبدیل شدن به چیزی از یک مدافع برای استفاده از دوربین به عنوان یک ابزار برای کمک به بهبود مراقبت که در دراز مدت مراقبت از ساکنان قادر به برای خود صحبت می کنند.

دیانا Pepin دارای یک تصویر از مادرش گرفته شده توسط یک دوربین او نصب شده در خانه سالمندان اتاق در سال 2017. Pepin گفت: او را رها قادر به دیدن مادر خود را در طول مستند. (فرستاده شده توسط دیانا Pepin)

“من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم به من گفته اند که برای دریافت دوربین در اتاق,” او گفت:. “این یک ضرورت مطلق است.”

Pepin گفت: این دوربین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود کارکنان زیر پروتکل های ایمنی را در اتاق و می تواند دخالت کند اگر او می بیند چیزی که او فکر می کند ممکن است او را مادر در خطر است.

اما حتی با دوربین در اتاق Pepin سهام برخی از رابین نلسون نگرانی مادر در مورد سلامت روانی در حال حاضر که او نمی تواند در خانه در هر روز است.

“من هیچ ایده چه چیزی او را از شنیدن و یا اگر آن را حتی شنیدن” Pepin گفت. “من نمی خواهم مادر به احساس می کنید که او را رها.”

حقوقی سردرگمی بیش ضبط صدا

در حالی که پیرزن کم در حال تبدیل شدن بیشتر رایج و مجاز در بسیاری از خانه های مراقبت استفاده از ضبط صوتی است که اغلب در یک نقطه از سردرگمی و بحث قانونی است.

این وکالت مرکز سالمندان در تورنتو پشتیبانی از استفاده از دوربین اما سیاست دوستیابی از سال 2013 متحده “آن است که توصیه می شود که ‘ننه کم هم عملکرد صوتی.”

“این یک جرم در قانون جزا برای ضبط مکالمه بدون اجازه از حزب” سیاست می گوید. “صوتی جزء به طور بالقوه می تواند ضبط مکالمه بین یک هم اتاقی و بازدید کنندگان خود را و یا دو تن از اعضای هیات با داشتن یک گفتگو در اتاق.”

قانون به طور کلی آمده است که شما مجاز به ثبت مکالمات بدون رضایت مگر اینکه شما یک شرکت کننده فعال در این گفتگو.

دانیل Nassrallah یک اتاوا وکیل مدافع و گفت که او مخالف است که این قانون اعمال را در ساکنان اتاق. در واقع او توصیه می کند مشتریان خود — از جمله Pepin — نصب دوربین با قابلیت های صوتی در عزیزان خود را برای نظارت بر مراقبت از خود.

دانیل Nassrallah یک اتاوا مبتنی بر وکیل گفت که او شنیده ام از نیم دوجین مشتریان در سال گذشته دریافت کرده اند که از مقاومت مواجه دراز مدت مراقبت از خانه های در مورد استفاده از دوربین در ساکنان اتاق. (CBC)

در عین حال او گفت که او تا به حال نیمی از مشتریان در سال گذشته دریافت کرده اند که مقاومت مواجه از خانه های در مورد استفاده از دوربین.

او گفت: او در دفاع از استفاده از دوربین ها به دو دلیل است. او گفت: قانون خاص به ضبط بدون رضایت بنابراین اگر خانه روشن می سازد که وجود دارد این است که ضبط در اتاق وجود دارد نباید یک موضوع حقوقی است.

او گفت که این دوربین را ندارد و خانه می توانید با قرار دادن علائم بر روی درب به طوری که هر کسی وارد اتاق شده است خاطر نشان کرد که وجود یک دوربین ضبط در تمام زمانها.

‘این دوربین های حقوقی’

دوم او گفت که حتی اگر هیچ نشانه ای کارکنان ندارد و انتظارات معقول از حریم خصوصی زمانی که آنها در یک ساکن اتاق.

“ما نصب دوربین لزوما با تصویب [صفحه اصلی] اما ما امیدواریم که برای به دست آوردن خود را برکت” Nassrallah گفت. “این دوربین قانونی هستند. از blowjob طرف آن را به عنوان به خوبی به عنوان صوتی جانبی آن است.”

Nassrallah گفت: موضع خود را پشتیبانی می کند کبک مقررات به عنوان قانون مورد خارج از کبک از سال 2017 است که به طور خاص ایجاد ساکن اتاق به عنوان خانه خود و قدرت خود را از وکیل مناسب برای نصب صوتی/ضبط ویدئو دستگاه های.

این اتحادیه به نمایندگی از مراقبت طولانی مدت کارگران در کبک به چالش کشیده است که حاکم در سطح فدرال اما دادگاه عالی کانادا را رد کرد و درخواست تجدید نظرکه Nassrallah گفت: معنی آن می تواند پذیرفته شده به عنوان قانع کننده قانون مشترک در انتاریو است.

Extendicare حقوقی اداره گفت: CBC دیوان عالی کشور رد نباید خوانده شود به عنوان حمایت از کبک حکم از دادگاه نمی دهد, دلیل برای اینکه چرا آن را رد می کنیم.

اصرار ‘استثنا’ در طول همه گیر

انتاریو حمایت شخصی کارگران’ Association, که نشان دهنده 41,000 مراقبت از کارگران سراسر استان گفت: اعضای خود حمایت مناسب از بستگان برای نصب دوربین است.

میراندا Ferrier جمهور OPSWA گفت: او فکر می کند خانه باید به خصوص انطباق در طول این زمان بحران.

“من فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک استثنا ساخته شده است که COVID-19 شیوع و [خانواده] نمی توانید در رفتن و دیدن عزیزان خود را,” او گفت:. “اگر یک خانواده می خواهد برای قرار دادن در یک صوتی دو طرفه که در آن آنها می توانند در واقع بحث را به عزیزان خود و در بررسی بر روی آنها و غیره چه چیزی اهمیت می دهیم؟”

او پیشنهاد کرد آن حتی می تواند برخی از حجم کار کردن PSWs از نظر تلاش برای نگه داشتن ساکن در ارتباط با خانواده خود را.

“ما باید به فکر رفاه همه ساکنان در این دراز مدت مراقبت از خانه,” او گفت:.

رابین نلسون آغاز شده است یک طومار که بیش از 700 امضا تا کنون برای درخواست انتاریو وزارت بهداشت درمان و مراقبت طولانی مدت به صراحت اجازه استفاده از دو راه صحبت کردن با دوربین در دراز مدت مراقبت از خانه عمل می کنند.

او گفت: او را به مبارزه ادامه خواهد داد برای استفاده از دوربین را در صفحه اصلی.

“این در مورد یک پیرزن آن را مورد … عوارض از انزوا و چگونه آن را تحت تاثیر قرار سالمندان در دور تعداد بیشتری از COVID-19 در حال حاضر.”

در سراسر کشور خانواده های کانادایی شده اند محدود به پنجره ملاقات با عزیزان خود به عنوان خانه های پرستاری سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. (Ivanoh Demers/Radio-Canada)


لطفا از ارسال محرمانه راهنمایی به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de