چرا آفریقا شیوع کروناویروس به نظر می رسد آهسته تر از پیش بینی

LOCKDOWN. South Africa came under a nationwide lockdown on March 27, 2020, joining other African countries imposing strict curfews and shutdowns in an attempt to halt the spread of the COVID-19 coronavirus across the continent. Photo by Marco Longari / AFP

مستند. آفریقای جنوبی تحت سراسر کشور مستند در مارس 27, 2020, پیوستن به دیگر کشورهای آفریقایی تحمیل سخت حکومت و خاموش شدن ناگهانی در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 coronavirus در سراسر این قاره است. عکس مارکو Longari / AFP

ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی – هنگامی که آفریقا اولین مورد از coronavirus شناسایی شد در مصر در فوریه بقیه قاره آماده برای فشار از یک بیماری همه گیر است که اروپا را فرا گرفته و به ایالات متحده آلوده کردن بیش از 1.6 میلیون نفر در سراسر جهان است.

کارشناسان بهداشت هشدار داد از ویرانی مرگبار ویروس می تواند در آفریقا که در آن بسیاری از بیمارستان ها به شدت کوتاه از تجهیزات و آموزش کارکنان است.

Coronavirus است پس از گسترش به 52 کشورهای آفریقایی اما با وجود افزایش مداوم تعداد موارد تایید شده در این قاره همچنان به عقب جهانی منحنی برای عفونت و مرگ و میر.

هنوز هم سازمان بهداشت جهانی در ماه گذشته هشدار داد در آفریقا مواجه چشمگیر تکامل از همه گیر و حتی به عنوان دولت اعمال محدودیت برای کمک به جلوگیری از گسترش. این قاره به نظر می رسد ضعیف equipt به مدیریت یک بحران بزرگ بهداشتی و تلاش برای تست به اندازه کافی برای نظارت بر ویروس موارد است. (بخوانید: جهانی coronavirus مرگ و میر بالای 100,000 جلوتر از قفل-کردن عید پاک)

کجا آفریقا ایستاده ؟

به تاریخ رمان بیماری تنفسی آلوده بیش از 12,800 مردم در این قاره و کشته شدن حداقل 692 با توجه به شمارش گردآوری شده توسط خبرگزاری فرانس پرس (AFP).

تنها مجمع الجزایر کومور و کوچک پادشاهی لسوتو هنوز شناسایی هر گونه موارد است.

آفریقای جنوبی است که بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2000 مورد تأیید و 24 ثبت شده مرگ و میر تا کنون – به خوبی پشت بیش از 871,000 موارد و 71,000 مرگ و میر شمارش در اروپا به تاریخ.

کارشناسان هشدار می دهند که جزر و مد در حال افزایش است.

“در طول چهار روز گذشته ما می توانید ببینید که این تعداد در حال حاضر دو برابر شده است” گفت: Michel یائو سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آفریقای پاسخ اضطراری مدیر برنامه.

“اگر این روند همچنان ادامه دارد… برخی از کشورها ممکن است به صورت یک قله بسیار به زودی” یائو به خبرگزاری فرانسه گفت.

که آفریقا مدیر Matshidiso Moeti تکرار نگرانی کرد و افزود که گسترش COVID-19 در خارج از شهرهای بزرگ باز “یک جبهه جدید در مبارزه با این ویروس”.

اعداد دست کم گرفت?

احتمالا بزرگترین علامت سوال در تجزیه و تحلیل از coronavirus در آفریقا مرکب جهانی عدم تست ظرفیت.

با وجود اهدای بیش از یک میلیون coronavirus تست کیت توسط میلیاردر چینی جک ما اکثر کشورهای آفریقایی فاقد تجهیزات مورد نیاز برای تشخیص این بیماری است.

آفریقای جنوبی – که پیشرفته ترین سیستم بهداشت و درمان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا – تا کنون تنها موفق به تست اطراف 73,000 از آن 57 میلیون نفر است.

“این است راه بیش از حد پایین برای این نوع از چالش های آفریقای جنوبی مواجه است گفت:” کشور وزیر بهداشت Zweli Mkhize است که با هدف به مقیاس تا 30000 آزمون در روز است.

نیجریه و آفریقا و بزرگترین اقتصاد تنها انجام 5,000 coronavirus آزمون به تاریخ به صورت یک کشور از 190 میلیون نفر است.

“تست سیستم کاملا غیرمنتظره” اعتراف یک پزشک مشغول به کار در یک کلینیک خصوصی در لاگوس که خواسته نمی شود شناخته شده است.

“در آن طول می کشد زمان برای… نتایج,” او اضافه شده است. “و آنها دقیق است ؟ ما نمی دانیم.”

ناتوانی در آزمون برای ویروس مجبور است از کشورهای مختلف برای کار با مبهم و گاهی گمراه کننده تخمین می زند.

کنیا به عنوان مثال پیش بینی کرده است تعداد آن از coronavirus موارد به رسیدن به 10000 تا پایان ماه آوریل است.

ده روز به ماه تعدادی از عفونت های شناسایی باقی مانده کمتر از 200.

“دلیل این است که ما رفته اند و نه به انجام جامعه مبتنی بر تست” توضیح مدیر کل کنیا سلامت, وزارت, Patrick Amoth.

“بنابراین ما هنوز هم ایستاده ما زودتر پیش بینی. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری جان Nkengasong اعتراف کرد که آفریقا coronavirus آمار به مراتب از “کامل”.

“ما فقط عدم به معنای” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

اما Nkengasong نیز رد کرد و ادعا می کند که تعداد زیادی از عفونت ها تضعیف شده بود تحت رادار اشاره به این که بیمارستان “خواهد بود آب گرفتگی با مردم” در صورتی که مورد بود.

باید مستندات, حکومت کار کرده است ؟

تاخیر گسترش coronavirus به کشورهای آفریقایی برخی از راه گریز به رول از همان اقدامات اجرا شده در اروپا برای جلوگیری از بیماری است.

دولت ها در سراسر قاره واکنش نشان داد و جلوتر از زمان بسته شدن مرزها و اعمال مستندات و منع رفت و آمد در زمانی که فقط یک تعداد انگشت شماری از موارد شده بود شناسایی شده است.

آن اقدامات بوده است روی حیله و تزویر برای به اجرا درآوردن در فقیر و در محله های پرجمعیت که در آن خانه به سر می برند و بیشتر زنده ماندن خاموش رسمی کار — ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است به خانه باقی می ماند.

که Moeti هشدار داد که “خیلی زود” آیا ضد coronavirus اقدامات بودند کاهش این بیماری در آفریقا است.

در ضمن آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: اوایل این هفته بود که “شواهد کافی” را به نشان می دهد که یک ملت-شبکه مستند شد “کار”.

“در دو هفته قبل از این مستند به طور متوسط روزانه افزایش موارد جدید در حدود 42 درصد است. پس از شروع مستند, روزانه به طور متوسط افزایش بوده و در حدود 4 درصد” Ramaphosa گفت: به عنوان او اعلام کرد یک فرمت از 21 روز تعطیلی.

اتحاد آفریقا تا به حال به اندازه کافی زمان برای آماده سازی ؟

زمان به دست آمده توسط دولت های آفریقایی می تواند جبران کمبود به این معنی است.

“وجود کمبود شدید امکانات درمانی برای موارد انتقادی از Covid-19:” از این که بیانیه.

وجود دارد به سختی پنج واحد مراقبت های ویژه تخت به ازای هر یک میلیون نفر در آفریقا به 4000 نفر در اروپا با توجه به سازمان است.

بیمارستان های دولتی تنها 2,000 پزشکی هواکش بین آنها برای خدمت به کل این قاره است.

هنوز هم هیچ کس جرات هر گونه پیش بینی در ابعاد رمان coronavirus می تواند در آفریقا است.

که اشاره کرد که 31 کشور در این قاره به حال کمتر از 100 مورد تأیید و اعتقاد “مهار ممکن بود”.

در عین حال تهدید باقی مانده است.

“COVID-19 بالقوه به علت هزاران نفر از مرگ و میر گفت:” چه کسی Moeti. “همچنین به از بند باز کردن اقتصادی و اجتماعی ویرانی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de