که مهمیز انتقاد به استفاده از مزیت آن در مبارزه با بیماری همه گیر

SEIZE THE OPPORTUNITY. Yvan Hutin, director of the communicable diseases department in the World Health Organization's Eastern Mediterranean office, speaks during an interview with AFP at his home in the Egyptian capital Cairo on April 15, 2020. Photo by Khaled Desouki/AFP

از فرصت. Yvan Hutin مدیر واگير وزارت در سازمان جهانی بهداشت شرق مدیترانه دفتر صحبت می کند در مصاحبه با AFP در خانه اش در مصر سرمایه قاهره در 15 آوریل سال 2020 است. عکس خالد Desouki/AFP

قاهره – سازمان بهداشت جهانی است که خواستار خاورمیانه و شمال آفریقا دولت به “تصرف فرصت” برای مبارزه با کروناویروس در حالی که تعداد موارد در منطقه هنوز هم نسبتا کم است.

“ما باید برای به دست گرفتن این فرصت را به عمل در منطقه به دلیل افزایش در موارد نه چندان سریع” Yvan Hutin مدیر واگير وزارت که در مدیترانه شرقی در قاهره گفت: Agence France-Presse در مصاحبه.

در منطقه در, که برای, که امتداد به افغانستان در اطراف 111,000 موارد از رمان coronavirus ثبت شده است و بیش از 5,500 مرگ و میر.

که حساب برای بخش کوچکی از بیش از دو میلیون نفر و بیش از 140 ، 000 مرگ و میر اعلام شده در سراسر جهان از این بیماری همه گیر.

استثنا است که ایران سخت ترین ضربه در منطقه و جایی که رسمی تلفات می ایستد در 78,000 موارد و نزدیک به 5000 مرگ و میر.

Hutin گفت: این سخت است که به دقت اشاره کردن به یک دلیل خاص برای اختلاف.

“ممکن است عوامل دموگرافيک در بازی از آنجا که ما در حال برخورد با جوانی جمعیت” در منطقه گفت: با اشاره به سنگین تر مرگ و میر از COVID-19 در میان افراد مسن است.

در جنگ زده کشور و یا “شرایط اضطراری” مانند لیبی و سوریه و یمن به تعداد کم گزارش شده است.

اما با توجه به اپیدمیولوژی “فقط به خاطر اینکه ما اجتناب شود یک وضعیت دشوار است اولین بار در اطراف این بدان معنا نیست که آن را به ماندن بود.”

در مصر که در آن Hutin رهبری یک تیم ارزیابی ماه گذشته “روشن است که ما باید بیشتر انتقال در حال حاضر نسبت به چند هفته پیش است. اما هنوز هم نه به طور نمایی افزایش نرخ انتقال است.”

اجتناب از انفجار

برای جلوگیری از یک وضعیت قابل مقایسه با اروپا و یا ایالات متحده با دهها هزار نفر از مرگ و میر Hutin گفت: چندین مرتبط شد و پاسخ مورد نیاز است.

این شامل “جامعه تعامل بسیج تمام سیستم های بهداشتی و آماده سازی بیمارستان برای ورود موارد شدید.”

“چیزهایی که می تواند انجام شود نه لزوما بسیار پیچیده است,” او گفت: مانند جداسازی بیماران با علائم خفیف “در هتل ها و مدارس و یا ارتش خوابگاه.”

برای موارد شدید “های زیادی وجود دارد که می تواند انجام شود مانند تبدیل متعارف تخت بیمارستان به مراقبت های ویژه هستند.”

یکی دیگر از اندازه گیری برای جلوگیری از انفجار COVID-19 مورد در منطقه خواهد بود به افزایش ظرفیت برای تست.

این می تواند انجام شود با “ماشین آلات کوچک است که می تواند به سریع نتایج آزمون.”

هفته گذشته هشدار داد که از کمبود بهداشت کارگران در منطقه و از underreporting از coronavirus موارد به عنوان جاهای دیگر در سراسر جهان است.

Hutin تاکید کرد: “پتانسیل جدیت و توانایی این ویروس را به سیستم بهداشت و درمان را به زانو” اگر منطقه نتواند به اقدام است.

خاورمیانه و شمال آفریقا دولت باید آماده “برای امکان از چیزهایی که رفتن اشتباه است.”

با ماه رمضان شروع هفته آینده زمانی که مردم جمع آوری و به استراحت در طول روز روزه که منتشر شده یک رشته از توصیه و خواست های اجتماعی که فاصله حفظ شود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im