که می فرستد اول پزشکان و لوازم به ایران برای مبارزه با کروناویروس

BOUND FOR IRAN. Emirates Coronavirus medical aid heading to Iran out of the WHO Emergency hub at the Al Maktum International Airpoart in Dubai on March 02, 2020 (Photo by Karim Sahib/AFP

محدود برای ایران. امارات Coronavirus کمک های پزشکی از رفتن به ایران برای خروج از این که اورژانس hub در Al Maktum بین المللی Airpoart در دبی در مه 02, 2020 (عکس توسط Karim صاحب/AFP

دبی, امارات متحده عربی – سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه 2 مارس ارسال آن برای اولین بار planeload از کمک به ایران برای کمک به مبارزه با کروناویروس, اعزام 6 پزشکان با tonsof تجهیزات پزشکی و کیت های آزمایش روی یک درهم هواپیماهای نظامی است.

“پرواز امروز انجام خواهد شد 7.5 تن از تجهیزات پزشکی و لوازم در درجه اول این مهم موارد مورد نیاز برای پیشگیری از عفونت و کنترل برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران در ایران گفت:” رابرت بلانچارد از این که در دبی.

به عنوان منابع با ارزش بیش از $300,000 – از جمله دستکش و ماسک های جراحی و ماسک – لود شد بر روی امارات متحده عربی حمل و نقل نظامی هواپیما در دبی بلانچارد هشدار داد که جهانی عرضه شد در حال اجرا پایین است.

“آنچه ما در حال حاضر این است که تقاضا تا حد زیادی بیش از حد در دسترس ما سهام… و ما در حال مبارزه برای به دست آوردن دسترسی به بیشتر منابع.”

6-عضو تیم پزشکی از پزشکان اپیدیولوژی و آزمایشگاهی متخصصان که کمک خواهد کرد که جمهوری اسلامی ایران در تشخیص و کنترل این ویروس بلانچارد اضافه کرد: این برای اولین بار بود که تیم به آن ارسال شود به ایران پس از بحران آغاز شد.

ایران روز دوشنبه خود را مطرح coronavirus مرگ و میر به 66 – بالاترین خارج از چین – با 1,501 موارد تایید شده.

که مدیر عملیات Nevien Attalla گفت: برخی از 15,000 سلامت کارگران در ایران را بهره مند از منابع که “بزرگ حمل و نقل است که پشتیبانی از پاسخ به کروناویروس”.

“ایران یک چالش برانگیز کشور است. شما لازم نیست که همیشه آسان مصوبات به,” او گفت:.

امارات متحده عربی ارائه حمل و نقل نظامی هواپیما برای پرواز به تهران با وجود کاهش داد و روابط خود را با جمهوری اسلامی ایران در میان رقابت شدید بین ایران و قدرت منطقه ای عربستان سعودی است.

کشورهای حوزه خلیج فارس اعلام کرده اند یک قایق از اقدامات برای قطع ارتباط با ایران را برای جلوگیری از گسترش ویروس قطع حمل و نقل و گفتن شهروندان را به بازدید.

برخی از 129 موارد تایید شده اند در سراسر امارات متحده عربی, بحرین, کویت, عمان و قطر و بسیاری از آنها را زائران بازگشتی از ایران ،

“کمک باید به همه مردم بدون در نظر گرفتن سابقه و هدف خود را” سلطان محمد شمسی امارات متحده عربی این وزارتخانه برای امور انسان دوستانه گفت: در دبی فرودگاه بین المللی آل مکتوم. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im