که مامان الهی, Sarah Geronimo است مادر ؟

MOMMY DIVINE. Sarah Geronimo's mother is better known as Mommy Divine in the showbiz circle. Photo from Sarah Geronimo's Facebook page

مامان الهی است. Sarah Geronimo را بهتر است به عنوان شناخته شده مامان الهی در شوهای دایره. عکس از Sarah Geronimo را در Facebook صفحه

مانیل فیلیپین – که مامان الهی? AshMatt طرفداران و Popsters می دانید – او بعد از همه از Popstar خانواده سلطنتی Sarah Geronimo .

مامان الهی در Popsters’ رادار پس از Matteo Guidicelli گزارش پانچ, همسرم, Sarah Geronimo محافظ زیرا او گفته گفت مامان الهی در مورد زن و شوهر “راز” عمران عروسی در روز شنبه, مارس 21.

“مداخله الهی” آن چیزی است که بسیاری از مردم در تماس با آن را – اگر چه این دقیقا یک چاپلوس چیز.

به طوری که مامان الهی در ستاره پاپ سارا زندگی ؟

او ‘شماره یک منتقد’ از سارا انجام حرفه ای.

در مارس 2018 زنده جلسه با پپ.ph سارا نشان داد او و مادرش نقش در شوهای حرفه ای به عنوان شماره یک منتقد و حامی. وقتی پرسیده شد که اگر مامان الهی تا به حال می گویند در اجراهای سارا گفت: بله.

“Siya yung شماره 1 nagki-نقد sa akin, nagre-یادآوری sa akin, na’, O, سارا alagaan mo yung حرفه ای, mo, yung boses mo. Yung mga حامیان mo, huwag mo sila pababayaan. (او من شماره یک منتقد. او همیشه به یاد من به مراقبت از من حرفه ای و صدا و هرگز ترک حامیان پشت)” او گفت:.

سارا گفت: پس از آن که در 29 سال, او در حال حاضر “آزادی بیشتر” را انتخاب کنید که آهنگ ها را به انجام در کنسرت های او – که ممکن است یک تعجب می کنم که چقدر کمتر “آزادی” او تا به حال قبل از.

او نه ‘overprotective,’ فقط ‘اختصاص داده شده به خانواده اش است.’

در مصاحبه با بله! در فوریه 2011, مامان الهی گفت که او آگاه بود مردم را به انتقاد از خود “overprotectiveness” که او در نظر گرفته فقط “ارادت به خانواده اش است.”

با این حال او اعتراف کرد که او فکر نمی کنم سارا آماده بود برای سرگرم کردن خواستگاران بود که 23 سال سن در آن زمان و آشنایی Rayver کروز سارا “برای اولین بار دل شکستگی است.”

Rayver نشان داد آن بود که “روابط عادی” را به عنوان آنها تنها مجاز به برقراری ارتباط از طریق متن اسکایپ و از طریق عبور به نظر می رسد در ABS-CBN ساختمان. در یک سال از قدمت آنها تنها توسط خود دو بار – یکی برای 30 ثانیه و دیگری برای 30 دقیقه.

به مامان الهی, سارا حق ندارد “رابطه تجربه” او هم تا به حال با توجه به دخترش “ساده و بی تکلف اعتماد” شخصیت. بنابراین او معتقد بود دخترش “مورد نیاز خود را از هدایت.”

Sa nakikita ko sa kanya, hindi siya talaga puwedeng pabayaang mag-isa. ‘ان ang nakikita ko کونگ bakit palagi ko siyang ginagabayan sa ngayon,” (من نمی توانم او را ترک تنهایی همین دلیل است که من بیش از او در حال حاضر), او گفت:.

او گفت که “مرد حق” خواهد بود خدا فرستاده شده; یک مرد حاضر به صبر کنید برای دختر.

“Ang lalaki کونگ خوب siya, مایل siyang maghintay. هندی نیا sisirain ang buhay ng anak ko, hindi نیا sisirain ang pangarap ng anak ko” (اگر پسر خوب است او خواهد بود مایل به صبر کنید. او نمی خواهد خراب دختر من زندگی و رویاهای او.)

در اوت 2014 ABS-CBN , گزارش, مامان الهی آمد و به او از خود دفاع پس از اتهامات که او هنوز هم همچنان به دخالت او 26 ساله دختر عشق زندگی است. سارا عموم دوستیابی ماتئو پس از آن.

او گفت که او صرفا او را تشویق به ادامه دعا برای حق انسان است, اما آن را هنوز هم سارا تصمیم گیری است که آنها را دنبال کنید.

“لگی lang نامگذاری sinasabi na سانا ‘یونگ lalaking pipiliin نیا ay ‘یونگ masasandalan نیا hamabuhay. هندی ‘یونگ puro emosyon na lang. Pakonswelo na lang ang pisikal the ظاهر,'” او اضافه شده است. (ما همیشه به او بگویید که مرد بخواهد او را باید یکی او می تواند برای همیشه لطفا برای. آن را نباید فقط احساسات. ظاهر فیزیکی فقط یک جایزه است.) – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im