که با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می گوید: رئیس پس از ایالات متحده بودجه یخ

SAVING LIVES. This file photo shows World Health Organization Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus speaking during a press conference following a WHO Emergency committee to discuss whether the Coronavirus outbreak that began in China constitutes an international health emergency, on January 30, 2020 in Geneva. File photo by Fabrice Coffrini/AFP

صرفه جویی در زندگی. این عکس نشان می دهد سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از که کمیته اضطراری برای بحث در مورد اینکه آیا شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین به منزله بین المللی بهداشت و درمان اضطراری در 30 ژانویه 2020 در ژنو است. فایل عکس توسط فابریس Coffrini/AFP

ژنو, سوئیس – سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که صرفا با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس آن فرمانده گفت: پنج شنبه, مارس 15, رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در انجماد بودجه برای که.

“وجود دارد هیچ وقت به هدر. که تمرکز منحصر به فرد است که در کار خدمت به همه مردم را به صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از COVID-19 همه گیر” مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت در توییتر دنبال تهمت تصمیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه, مارس 14 او انجماد بودجه در انتظار بررسی به آژانس سلامت سازمان ملل متحد را “نقش مهمی در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus” افزود: “همه می دانند چه چیزی در رفتن وجود دارد.”

ایالات متحده بزرگترین فرد کمک کننده به این که بودجه.

Tedros شد و با توجه به یک میزبان خود را سه بار در هفته و مجازی کنفرانس های مطبوعاتی بعد شنبه از مقر سازمان در ژنو است.

Tedros توییتی که به روز رسانی های استراتژیک آمادگی و پاسخ برنامه ای برای برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس که روز سه شنبه منتشر شد.

“این به روز رسانی که جهانی COVID-19 استراتژی راهنمای بهداشت عمومی پاسخ در ملی و محلی در سطوح از جمله راهنمایی های عملی برای اقدام استراتژیک متناسب با زمینه محلی,” او گفت:.

“یکی از مهمترین چیزهایی که ما یاد گرفته ایم در ماه های گذشته در مورد COVID-19 است که سریعتر تمام موارد یافت شده, تست شده, جدا شده و برای مراقبت سخت تر از ما آن را برای این ویروس به گسترش است.

“این اصل را نجات و کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت کشیده شده انتقاد از سازمان ملل متحد, روسیه, چین, اتحادیه اروپا, اتحادیه آفریقا و مایکروسافت از بنیانگذاران بیل گیتس عمده دیگری که نویسندگان از طریق خود بنیاد است.

این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 125,000 مردم در سراسر جهان و آلوده حداقل دو میلیون نفر از مردم با توجه به Agence France-Presse شمارش. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im