که چهره coronavirus کاوشگر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید

WHO AND CHINA. In this file photo taken on March 09, 2020 a picture shows the sign of the World Health Organization (WHO), with its Chinese name under at the WHO headquarters in Geneva. Photo by Fabrice Coffrini/AFP

چه کسانی و چین است. در این فایل عکس گرفته شده در مارس 09, 2020 یک تصویر را نشان می دهد نشانه ای از سازمان بهداشت جهانی (WHO) با آن چینی به نام زیر در که دفتر مرکزی آن در ژنو است. عکس توسط فابریس Coffrini/AFP

ژنو, سوئیس – سازمان بهداشت جهانی مورد توافق پنج شنبه, مارس 19 برای راه اندازی یک تحقیق به آن coronavirus پاسخ به پکن متهم واشنگتن از طفره رفتن از مسئولیت آن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به ترک آژانس سازمان ملل متحد.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: برخورد با این بیماری همه گیر باید اول به عنوان COVID-19 ادامه به از بند باز کردن مرگ و ویرانی اقتصادی در سراسر این سیاره است.

تلفات در برخی نقاط شد و در ادامه به صعود با بریتانیا آشکار است که بیش از 41,000 که مردم از این بیماری وجود دارد.

دیگر نقاط جهان تنها فقط شروع به احساس نیروی کامل از این بیماری همه گیر — از جمله در آمریکای لاتین که در آن برزیل است پیشی گیرد و بریتانیا سومین شماره از عفونت در جهان اطراف 255,000 موارد تایید شده.

تحت فشار در صفحه اصلی در ایالات متحده است که به مراتب بیشتر ویروس موارد و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از “دست نشانده” از چین و از عدم انجام به اندازه کافی برای مبارزه با اولیه گسترش این بیماری است.

روز دوشنبه او را تهدید به دائم و موقت توقف ما بودجه برای بدن است.

پکن ضربه به عقب سهشنبه, شارژ او با تلاش برای “لام” چین و آسیب که برای سیاسی به پایان می رسد.

“آمریکا تلاش می کند به استفاده از چین به عنوان یک مسئله برای شانه خالی کردن از مسئولیت و معامله بیش از تعهدات بین المللی به این که” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت.

روسیه نیز محکوم تهمت و تهدید.

“ما در برابر شکستن همه چیز وجود دارد به خاطر یک دولت سیاسی یا ژئوپلتیک تنظیمات” معاون وزیر امور خارجه به نقل از به نقل از خبرگزاری اینترفاکس.

اتحادیه اروپا حمایت این که بیش از حد گفت این زمان برای انگشت اشاره” – قرار دادن بروکسل بار دیگر در مخالفت با واشنگتن وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن درمان از سازمان های بین المللی.

با ردیف تهدید واکنش جهانی به این بیماری همه گیر که کشورهای قطعنامه ای خواستار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی و اقدامات انجام شده توسط آژانس.

هر دو ایالات متحده و چین رای گیری برای این قطعنامه آورده شده توسط اتحادیه اروپا که سالانه مجمع با وجود زودتر ترس که تنش ممکن است یک اجماع کامل غیر ممکن است.

‘آسیب دائمی’

در حالی که سیاسی ردیف شدت از کشورها در سراسر جهان در حال تلاش برای پیدا کردن یک تعادل بین آوردن اقتصاد خود را به زندگی و خطر موج دوم این بیماری است.

بیش از 320,000 که مردم از COVID-19 بیش از 4.8 میلیون عفونت در سراسر جهان پس از ظهور آن است.

بانک جهانی هشدار داد که این روز را در بحران تهدید به فشار برخی از 60 میلیون نفر به فقر شدید. این بانک پیش بینی 5 درصد انقباض در اقتصاد جهان در این سال با اثرات شدید در فقیرترین کشور جهان است.

در آمریکا, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: اقتصاد آمریکا خطرات رنج “آسیب دائمی” دیگر مستند همچنان ادامه دارد. ما خانه-ساختمان در ضمن سقوط 30 درصد.

داده های تازه همچنین نشان داد تعداد بیکاران در بریتانیا افزایش یافت و نزدیک به 70% به 1.3 میلیون در 3 ماه به ماه مارس است.

آسیب اقتصادی ناشی از این ویروس منجر به بی سابقه اورژانس اقدامات محرک اقتصادی توسط دولت و بانک مرکزی و آخرین آمد از اروپا که در آن فرانسه و آلمان پیشنهاد یک صندوق به ارزش 500 میلیارد یورو رسید.

مسیر بازگشت به حالت عادی است آهسته ،

بازیکنان فوتبال در لیگ برتر انگلستان شروع به بازگشت به آموزش محدود در روز سه شنبه اما لیگ دچار ضربه در هنگام ظهور آن وجود داشته است 6 آزمون مثبت در میان بازیکنان.

یک اثر از مستندات بوده و کاهش در تولید گازهای گلخانه ای از سوخت های فسیلی که باعث گرم شدن کره زمین با 17% کاهش در سطح جهان در آلودگی کربن در مارس و پیش بینی افت از 7 درصد در سال 2020, تحقیق در طبیعت و آب و هوا تغییر کرد.

با این حال, این هنوز هم “را به سختی دندانه در جریان ساخت از دی اکسید کربن در جو گفت:” ریچارد بتی, سر, اثرات آب و هوا تحقیقات در بریتانیا ملاقات در دفتر هدلی مرکز.

‘سکوت’ بیماری

کارشناسان هشدار داده اند که اجتماعی فاصله اقدامات که تحت تاثیر بیش از نیمی از بشریت باقی خواهد ماند و لازم است تا یک واکسن یا درمان مناسب است در بر داشت.

مسابقه جهانی برای یافتن یک واکسن رو افزایش دوشنبه هنگامی که نتایج حاصل از یک محاکمه توسط ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن موجب خوش بینی.

در چین دانشمندان در دانشگاه شهر پکن گفته اند که آنها در حال توسعه مواد مخدر است که می تواند کمک به جلوگیری از همه گیر با استفاده از آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای دفاع از خود بمب, اعلام روز شنبه که او مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که خود دولت کارشناسان گفته اند که مناسب است برای مبارزه با کروناویروس.

“آن را نمی کند به شما آسیب برساند” او اصرار داشت در جلسه کابینه در کاخ سفید سهشنبه, و اضافه کرد که آن را “به نظر می رسد فوق العاده خط دفاع است.”

اما این ویروس همچنان در آن مسیر مخرب.

در روسیه تعداد coronavirus موارد آمار نزدیک به 300,000 روز سه شنبه در مسکو گفت: این ویروس در وضعیت حال تثبیت شده است. کرملین همچنین گفت: نخست وزیر میخائیل Mishustin است که بازگشت به کار پس از مبارزه با کروناویروس.

در برزیل در حال حاضر کانون آمریکای لاتین شیوع بازنشسته ماریا Nunes Sinimbu گفت COVID-19 تا به حال به کشته شدن پنج تن از اعضای خانواده او از جمله سه از 12 کودکان.

“مردم باید بیشتر مراقب باشید با این بیماری است. این سکوت گفت:” 76 ساله است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net