که اعلام ‘پیشرفت’ در مبارزه با رمان coronavirus

DISCHARGED. A recovered patient (C in wheelchair), 83, is discharged from Leishenshan Hospital, the newly-built makeshift hospital for novel coronavirus patients, in Wuhan in China's central Hubei province on February 18, 2020. AFP photo

مرخص شد. یک بهبود بیمار (C در صندلی چرخدار), 83, تخلیه شده است از Leishenshan بیمارستان های تازه ساخته شده موقت بیمارستان رمان coronavirus بیماران در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در فوریه 18 سال 2020 است. AFP photo

قاهره – سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه, فوریه 19 مورد ستایش قرار داد “پیشرفت فوق العاده ای” در مبارزه با کشنده جدید کروناویروس پس از آن ظهور در چین در ماه دسامبر.

“ما در حال ساخت پیشرفت فوق العاده ای در یک دوره کوتاه از زمان…روند بسیار دلگرم کننده بود اما ما در یک نقطه عطف در عین حال گفت:” ریچارد برنان که منطقه ای اضطراری مدیر در یک کنفرانس مطبوعاتی در قاهره.

مرگ و میر از این COVID-19 ویروس شروع به پریدن کرد و گذشته از 2000 روز چهارشنبه تقریبا همه آنها در سرزمین اصلی چین که در آن 74,185 موارد عفونت تایید شده است.

مصر وزارت بهداشت هفته گذشته اعلام کرد اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus در آفریقا یک خارجی که ملیت بود نشان داد.

در یک بیانیه مشترک با مصر را وزارت بهداشت و جمعیت در روز چهارشنبه که اشاره کرد که کسی تا به حال نشان داده شده است یک “منفی” پاسخ بر اساس آزمایش های بیشتر.

“پس از 48 ساعت بستری بودن در واحد جداسازی در بیمارستان بیشتر تست PCR نشان داد یک نتیجه منفی برای حامل COVID-19 ویروس که تست مثبت جمعه گذشته” بیانیه ای گفت:.

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا بیمار آزمایش منفی در آخرین واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون به طور گسترده ای استفاده می شود روش برای تعیین حضور عوامل عفونی.

یک مقام ارشد رسمی که اصرار داشت به خبرگزاری فرانسه (AFP) در چهار شنبه که نتایج منفی بیمار که همچنان در قرنطینه هنوز هم نمی توان این قاره عاری از این بیماری است.

او گفت که دیگر حامل این بیماری می تواند در حال حاضر در کشورهای دیگر بدون اینکه لزوما در حال شناسایی شده است.

در طی این کنفرانس که مقامات تصریح کرد که حتی اگر خارجی تا به حال نشان داده نشده است هیچ نشانه ای از این ویروس, این فرد هنوز در حال نظارت است و نه منتشر شده است.

جان Jabbour که مصر, مدیر, به خبرگزاری فرانسه گفت که “ما مطمئن شوید که آفریقا است که هنوز هم عاری از این بیماری به جز این مورد در مصر است.”

کوبیدن اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی برنان اشاره کرد: “هیچ مدرکی وجود ندارد آن (ویروس) در آزمایشگاه تولید شد و یا به عنوان یک سلاح بیولوژیکی.”

در پاسخ به تلاش ها برای مهار ویروس او گفت که پکن “واقعا انداخته و وزن خود را پشت شیوع” و گزارش های پنهان و به شدت از بیماری ها “رک و پوست کنده بی دلیل است.”

عمیق تجارت لینک با چین و اغلب نامعقول سیستم بهداشت و درمان باید نگرانی در مورد ظرفیت کشورهای آفریقایی برای پاسخ به شیوع. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im