کاخ سفید خواستار اولویت بندی COVID-19 تست تحریم لوازم

‘اگر شما علائم و انجام آزمون گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست آمریکایی ها که به عنوان COVID-19 تست رمپ در سراسر کشور در برابر یک پس زمینه از تامین کوتاه مدت از تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات دیگر اولویت داده می شود باید به بهداشت و درمان کارگران علامتی افراد و افراد مسن.

“دولت در اجرای درایو-throughs در حال گسترش در سراسر کشور” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در مارس 21 جلسه اضافه کرد که تعدادی از آمریکایی ها تست شده برای COVID-19 تا مارس 20 مشخصی به 195,000 و 19,343 مردم تشخیص داده شده بود با این ویروس در زمان.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را (CCP) coverup و سوء مدیریت از شیوع سوخت گسترش آن در سراسر چین و در سراسر جهان است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در این جلسه که نیازی تست توسط افراد با علائم و کم خطر گروه استفاده می کند تا با اولویت بالا تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس که در تامین کوتاه مدت هستند.

“ما نابرابری در دسترسی از PPEs در حال حاضر ما در حال کار سخت به صحیح است که, اما در حال حاضر ما می خواهیم به مطمئن شوید که از افرادی که در حال مراقبت از افراد مبتلا به بیماری کروناویروس نیست خود را به خطر اندازد چرا که آنها لازم نیست که PPE,” او گفت:.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در 21 مارس سال 2020 است. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

“اگر شما علائم و انجام تست” پنس گفت: ترغیب مردم به انصراف از عمل جراحی زیرا آنها بیش از حد مصرف بالا در اولویت تجهیزات حفاظت شخصی و به طور بالقوه هواکش.

‘تمیز کاری گلوب برای لوازم پزشکی’

هواکش که هزینه دهها هزار دلار هستند مکانیکی دستگاه تنفس است که می تواند ضربه هوایی و اکسیژن به ریه ها. آنها بسیار مهم برای مراقبت از افراد با ریه و نارسایی است که می تواند یکی از عوارض رنج می برد توسط بیماران مبتلا به COVID-19.

در نیویورک یکی از سخت ترین-آمار مناطق فرماندار اندرو کومو گفت: دولت در حال شناسایی 6,000 هواکش برای کمک به بیماران مبتلا به بیمار و حفظ تنفس اما نیاز 30,000 بیشتر. او گفت: دولت در حال ارسال 1 میلیون N95 ماسک ماسک برای شهر نیویورک—کوتاه از 3 میلیون که مقامات شهرستان به دنبال.

“ما به معنای واقعی کلمه تمیز کاری گلوب برای لوازم پزشکی” کومو گفت.

یکی از بزرگترین سازندگان هواکش سوئیس بر اساس همیلتون پزشکی AG انتظار برای افزایش تولید به حدود 21,000 هواکش در این سال به بالا از 15000 نفر در سال گذشته—با استقرار کارکنان بازاریابی به خط تولید, در میان دیگر اقدامات.

همیلتون پزشکی ارشد اجرایی Andreas Wieland گفت: این شرکت در اولویت این کشورها که در آن نیاز است که وخیم ترین.

“ما در حال تلاش برای ارائه به یک کشور است که صرفا کردن ذخایر که در آن عملا هیچ ویروس به طوری که آنها می توانید آماده. ما در حال تلاش برای خدمت به کسانی که در آن شرایط اضطراری است که افراطی ترین,” او گفت:.

Epoch Times Photo
کارمند همیلتون پزشکی AG آزمون ونتیلاتور در یک کارخانه در دمت/Ems, سویس در 18 مارس سال 2020 است. (ایسنا/Arnd Wiegmann/فایل عکس)

در شهر نیویورک که در آن بیش از 6000 موارد تشخیص داده شده اند حدود ده نفر منتظر یک آزمون در پارکینگ بروکلین بیمارستان مرکز.

“این دیوانه” عضو شورای شهر Mark Levine گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “اگر آنها را به خوبی به اندازه کافی برای ایستادن در خط آنها باید در خانه استراحت آنها نمی نیاز به یک آزمون و آنها نیاز به خارج شدن از راه.”

‘این منحنی را ادامه خواهد داد به افزایش چشمگیری’

برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در این جلسه که بالاترین اولویت برای تست بود برای خط مقدم ستاد مقابله با شیوع بیماری و همچنین برای کسانی که با علائم ویژه افراد در دراز مدت مراقبت از امکانات بیش از 65s و با شرایط بهداشتی اساسی.

“واضح است که هر کس در سراسر کشور باید درک کنند که کسانی که در بیمارستان بستری و یا در ICU یک اولویت برای تست. علامتی کارکنان مراقبت های بهداشتی—دلایل آشکار ما می خواهیم به مطمئن شوید که سلامت آنها حفظ شود و آنها در حال رفتن به به کسانی که ممکن است به طور جدی بیمار” Giroir گفت.

“همانطور که می بینید این منحنی را ادامه خواهد داد به افزایش است به طور چشمگیری در طول دوره بعد از زمان” گفت: با اشاره به نمودار COVID-19 آزمایشات انجام شده در ایالات متحده است.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 24,148 تایید موارد COVID-19 عفونت در ایالات متحده و 285 مرگ و میر با 83 در ایالت واشنگتن 56 در ایالت نیویورک و 24 در کالیفرنیا است.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک جلسه مطبوعاتی در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن در در 21 مارس سال 2020 است. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

در ششمین دنده’ تولید

در کاخ سفید گفته است که آنها از گرفتن تست های بیشتر و تجهیزات به جایی که آنها مورد نیاز است.

سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده یک تست است که می تواند در ارائه یک نتیجه در 45 دقیقه به جای روز با توجه به Cepheid خود ساز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه وجود داشته است “تماس روشن به عمل به بخش خصوصی” به بسیج و تولید دنده محافظ و دیگر تجهیزات که در تامین کوتاه مدت می تواند به سرعت تبدیل شدن به یک محدودیت در نصب یک پاسخ موثر به CCP ویروس به عنوان موارد رشد و تست گسترش می یابد.

“آنها واقعا در ششمین دنده’ من فکر می کنم که پاسخ در نیروی کامل برای کمک به تولید و عرضه بسیار مورد نیاز ماسک سواب sanitizes پنکه و هر چیز دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد یک حرکت فوق العاده است در حال حاضر.”

روز جمعه رئیس جمهور اعلام کرد او تا به حال اقدام به قرار دادن زمان جنگ دفاع تولید عمل می دهد که یک رئیس جمهور آمریکا گسترده اقتدار به تغییر مسیر منابع از آمریکا پایه های صنعتی برای حمایت از, در میان چیزهای دیگر امنیت نیاز دارد.

“و به عنوان مثال Hanes—همه می دانند Hanes, عالی, شرکت, بزرگ مصرف کننده پنبه محصولات شرکت است—مقاوم سازی آن قابلیت تولید در بخش های زیادی از گیاهان خود را برای تولید ماسک. و آنها در این روند در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان مثال از ایالات متحده کسب و کار در تلاش برای مبارزه با شیوع.

پنس گفت که روز جمعه مورد تایید FDA “در زمان ضبط” تولید کننده خواهد بود که تولید “میلیون ها نفر از ماسک های جراحی در عرض چند هفته.”

مثال دیگر رئیس جمهور به بود از Pernod-ریکارد که repurposed چند از الکل خطوط تولید را ضد عفونی کننده دست.

“اول خود را تحویل خواهد شد در روز سه شنبه. آن را برای رفتن به کشورهای مختلف,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست در یک سطح بسیار بالا بیش از حد.”

فشار برای هواکش

خودروسازان به نظر می رسد به پیوست درایو.

جنرال موتورز روز جمعه اعلام کرد که این کار با ونتیلاتور ساز Ventec زندگی سیستم به سطح شیب دار بالا تولید. تالار گفتمان رقیب فورد تایید کرده است که آن را بیش از حد بود در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد کمک به.

“ما به دنبال در امکان سنجی,” فورد سخنگوی T. R. رید گفت. “ممکن است اما شما از رنجرز (کوچک وانت) یک روز به هواکش بعدی. ما تا بدانند چه ممکن است در حال حاضر.”

Epoch Times Photo
روبات جوش شورلت سونیک در جنرال موتورز جبار کارخانه مونتاژ در میشیگان, on May 19, 2011. (AP Photo/پل Sancya/فایل عکس)

خشونت گسترش

در روز شنبه در جلسه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد از پویایی COVID-19 گسترش و به روز رسانی در آنچه او گفته بود: “یک هفته فوق العاده ای بسیج در جنگ ما در برابر ویروس.”

“شما صحبت می کنید در مورد شما صحبت در مورد خشونت گسترش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CCP ویروس.

“این در حال حاضر در 148 کشورهای خارجی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دامنه گسترش و اضافه میکند: “باور می کنید؟”

او گفت که کاخ سفید بود و هماهنگی آن COVID-19 پاسخ به هر دو سطح بین المللی و داخل کشور. او در ستایش تلاش های دو حزبی به تصویب اقتصادی بسته امداد که مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: ارزش برخی از 2 تریلیون دلار.

“ما یک خانواده آمریکایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و خواستار همبستگی بیشتر و تلاش برای جلوگیری از ویروس ها و جهش اقتصادی است.

او اعلام کرد بحران دوران اقدامات برای کمک به خانواده ها در پریشانی از جمله تعلیق سلب حق مالکیت و اخراج برای یک دوره 60 روز و به تعویق افتادن پرداخت وام دانشجویی برای دو ماه.

“من می خواهم برای تشکر از همه مردم باور نکردنی در کشور ما شهروندان کشور ما است که آنچه شما انجام داده ایم و راه شما در حال پاسخ گویی به تازگی بسیار ویژه چیزی است که ما هرگز فراموش خواهد شد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که این کتاب را هرگز فراموش نکنید. ما در حال رفتن به یک پیروزی بزرگ است.”

سرعت گسترش بیماری است که گفت: به شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان در چین در حال حاضر آلوده بیش از 200 ، 000 نفر و باعث تقریبا 8,500 مرگ و میر در بیش از 160 کشور و سرزمین راه اندازی اورژانس مستندات و تزریق پول نقد نهان پس از جنگ جهانی دوم ،

جهانی تعداد موارد تایید شده است به طور گسترده ای به عنوان دست کم گرفت چرا که از زیر-گزارش از سرزمین اصلی چین است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im