کاخ سفید به دستورالعمل موجود در بازگشایی این کشور در روز پنج شنبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای اعلام دستورالعمل برای باز کردن این کشور در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

او به ذکر است که موارد جدید CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus ها شروع به کاهش در سراسر منطقه متروپولیتن نیویورک New Orleans, و در مناطق دیگر. موارد جدید در دیترویت و دنور مناطق پهن او اضافه شده است.

“داده ها نشان می دهد که کشور ما گذشت قله در موارد جدید,” او گفت:. “این دلگرم کننده تحولات ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور که اعلام خواهد شد به فردا.”

از آن خواهد شد اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه بعد از ظهر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ذکر شده است که داده های اولیه پیشنهاد کرد مردم باید ایمنی پاسخ به CCP ویروس و در حال توسعه برخی از حفاظت در هنگام وقوع.

ابوت آزمایشگاه توسعه داده است یک آزمایش پادتن است که تعیین خواهد کرد اگر کسی قبلا با آلوده CCP ویروس ها و به طور بالقوه توسعه ایمنی اعلام کرد.

Deborah Birx
پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول جلسه توجیهی روزانه در CCP ویروس در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در 15 آوریل سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

CCP ویروس که سرچشمه در ووهان چین باعث شده است که حداقل 133,572 مرگ و میر در سطح جهان و آلوده بیش از 2 میلیون نفر از مردم که از بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این شماره ها در نظر گرفته می شود نادرست به دلیل تاخیر در جمع آوری داده ها توسط دولت و همچنین قابل توجهی کم گزارش دهی موارد شناخته شده و مرگ و میر در سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد بیش از 634,000 مورد تأیید و 27,940 مرگ و میر در ایالات متحده داده ها را نشان می دهد.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید همه گیر پاسخ هماهنگ کننده مجددا تاکید کرد که این موارد در حال کاهش در برخی از مناطق.

“ما نه متحده که کمتر از یک هزار نفر و کمتر از سی مورد جدید در هر روز,” او گفت: طی اخبار جلسه. “ما به عنوان یک کشور ما در حال بهبود است. ما را به عنوان مناطق مترو ما در حال بهبود است. ما به عنوان جوامع به عنوان استان ها و کشورهای ما در حال بهبود است.”

اما Birx هشدار داد دوباره که CCP ویروس بسیار مسری است و می توان آن را گسترش و بدون علائم است. او از مردم خواست پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل و برای کسانی که احساس بیمار در خانه بمانند.

“اجتماعی, جمع آوری, با هم, همیشه یک احتمال است که یک فرد بدون علامت می تواند گسترش ویروس ندانسته,” او گفت:. “لازم نیست که مهمانی شام برای 20 در عین حال” او توضیح داد.

مناطق مختلف در ایالات متحده در یک وضعیت متفاوت و کاخ سفید دستورالعمل خواهد بود از یک تعمیم طبیعت Birx گفت.

“فرمانداران و هر یک از این شهرداران باید به تصمیم گیری,” او گفت:. “آنها می توانید انجام دهید چه چیزی بهترین را برای جوامع خود. آنها در خط مقدم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de