کاخ سفید به آمریکایی ها: بریس برای بدترین اما می دانم که کاهش کار

به عنوان پیش بینی شده مرگبارترین کشش CCP شیوع ویروس در ایالات متحده نزدیک به کاخ سفید می خواهد آمریکایی ها به بریس برای هفته ها از گریم اخبار جلوتر می دانم که کاهش تلاش های در حال کار و به متحد به عنوان یک ملت به دنبال دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل برای 30 روز.

بر اساس بهترین حالت طرح با کاهش اقدامات در جای خود به عنوان بسیاری از 240,000 مردم ممکن است مرد از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus قبل از وقوع خاموش است با توجه به مدل مورد استفاده توسط کاخ سفید است.

این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به اوج آوریل 15, با بیش از 2,200 مرگ و میر در یک روز قبل از آغاز کاهش تدریجی که ممکن است حتی کشنده تر در طول زمان مقامات می گویند.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در 31 مارس است. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.

“قدرت ما خواهد شد تست شده و استقامت ما خواهد شد سعی کردم اما امریکا پاسخ خواهد با عشق و شجاعت و ironclad حل و فصل” او گفت:. “این زمان برای همه آمریکایی ها به گرد هم می آیند و انجام بخشی از ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار برجسته است که در حالی که این آمار در مورد این بیماری همه گیر را در ایالات متحده ادامه خواهد داد به نگاه به طور فزاینده ای تلخ در دو تا سه هفته آینده وجود دارد شواهدی وجود دارد که اجتماعی فاصله اقدامات در حال کمک به جلوگیری از شیوع بیماری است.

به عنوان یک نتیجه, کاخ سفید اصرار آمریکایی ها برای انجام بخشی خود را در کمک به شکست این بیماری و کاهش فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی توسط ادامه به دنبال آن اجتماعی فاصله دستورالعمل و همچنین به عنوان محلی اقدامات صورت گرفته در جوامع حداقل تا مارس 30.

“ما رو به بند خودمان را در چند روز آینده برای یک هفته یا بیشتر,” دکتر گفت: Anthony Fauci, یک عضو از CCP ویروس نیروی کار. “ما قصد داریم به ادامه برای دیدن چیزهایی که بالا برود. ما نمی توانیم منصرف شود که به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد.”

دکتر دبورا Birx یکی دیگر از اعضای این کارگروه گفت: “ما بسیار وابسته به هر فرد در ایالات متحده انجام همان چیزی که پس از ریاست جمهوری دستورالعمل ها را به یک توپ را روی گوه. من می دانم که بسیاری آن را بپرسید چرا که انجام داده اید آن را برای 15 روز است.”

با وجود غم انگیز پیش بینی وجود دارد که برق امید از آمار در خانه و خارج از کشور. در کالیفرنیا و واشنگتن اجتماعی فاصله به نظر می رسد به کمک به سرکوب یک افزایش سریع در موارد جدید. در ایتالیا از موارد جدید در نهایت کاهش روزانه پس از نزدیک به چهار هفته از کاهش.

“بنابراین این چیزی است که به ما می دهد بسیاری از امید” Birx گفت. “آنها در حال ورود به خود را در هفته چهارم از کاهش و نشان دادن آنچه ممکن است زمانی که ما با هم کار کنند به عنوان یک جامعه به عنوان یک کشور برای تغییر این دوره از این بیماری همه گیر با هم.”

مدل های استفاده شده توسط کاخ سفید در حال حاضر نشان می دهد که اقدامات صورت گرفته از زمان آغاز شیوع این بیماری ممکن است به کاهش تعداد مرگ و میر در ایالات متحده توسط چندین سفارشات از قدر. در هیچ مداخله سناریو به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون نفر فوت کرده اند ممکن است از CCP ویروس با توجه به یک مدل.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را به استفاده روزانه جلسات به جای کاخ سفید را, همه از دولت رویکرد بر روی صفحه نمایش کامل برای آمریکایی ها. معاون رئیس جمهور مایک پنس به طور منظم جغجغه کردن یک لیست از لوازم و تجهیزات و پرسنل تحویل در سراسر کشور.

“به مردم آمریکا هر چند ما فقط می خواهم به شما اطمینان دهم که ما در حال رفتن به ادامه کار دل ما را به مطمئن شوید که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید همه چیز آنها نیاز دارند که هر کسی که مبارزه با کروناویروس حمایت و مراقبت های بهداشتی نیاز آنها” پنس در این جلسه گفت: در 31 مارس است.

در حالی که همه مقامات زده به طور قابل توجهی لحن غم انگیز در مارس 31, هر تاکید کرد که آمریکایی ها می توانید سوار کردن طوفان با انجام بخشی خود را و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

“اگر شما نگاهی به تاریخ ما بوده ایم از طریق برخی از مصائب وحشتناک,” Fauci گفت. “این دشوار است. مردم رنج می برند. مردم در حال مرگ هستند. آن را ناخوشایند از نظر اجتماعی از یک نقطه نظر اقتصادی به رفتن را از طریق این, اما این است که برای پاسخ به مشکلات ما است.”

“پس بیایید همه با هم بکشید و مطمئن شوید که به ما نگاه رو به جلو برای 30 روز آینده ما آن را با تمام شدت و نیروی است که ما می توانیم.”

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im