کاخ سفید می فرستد $2.5 میلیارد اضطراری Coronavirus درخواست به کنگره

کاخ سفید روز دوشنبه با ارسال $2.5 میلیارد تکمیلی درخواست بودجه به کنگره به عنوان بخشی از یک فوری طرح برای مبارزه با شیوع بیماری مرگبار جدید کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان و تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک با برخی از $1 میلیارد یا بیشتر به کارگردانی نسبت به واکسن و توسعه کاخ سفید گفت.

“امروز دولت با انتقال به کنگره $2.5 میلیارد مکمل طرح بودجه برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن پشتیبانی آمادگی و پاسخ فعالیت ها و به تهیه مقدار مورد نیاز تجهیزات و لوازم” گفت: کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه (OMB) سخنگوی راشل Semmel.

“ما همچنین آزاد کردن منابع موجود و اجازه می دهد برای انعطاف بیشتری برای پاسخ فعالیت ها,” او اضافه شده است.

کاخ سفید برای درخواست بودجه جدید در حدود $1.25 میلیارد دلار به عنوان بودجه در حال حاضر بودجه توسط کنگره مانند استفاده نشده $535 میلیون به توان از انتقال ابولا آمادگی حساب.

کاخ سفید نیز به فکر کردن در مورد حرکت پول از حساب های دیگر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) برای رسیدن به هدف خود را از $2.5 میلیارد دلار است.

درخواست در حال حاضر منتظر کنگره قبل از تصویب بودجه کارگردانی می شود به آدرس شیوع کروناویروس.

این ویروس گسترش یافته است به برخی از 29 کشور و مناطق فراتر از سرزمین اصلی چین عمده شیوع بیماری در کره جنوبی ایران و ایتالیا.

ایالات متحده در حال حاضر 53 مورد از coronavirus در مجموع با بخش عمده ای از این رقم—36 مردم—که از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز که در اوایل فوریه تحت قرنطینه کردن ژاپن است.

سه نفر در میان کل موارد آمریکایی ها عودت از ووهان در چین هوبئی—کانون شیوع کروناویروس.

در همین حال 14 نفر تشخیص داده شده در ایالات متحده و هشت در کالیفرنیا یکی در ماساچوست در ایالت واشنگتن دو در ایلینوی یکی در ویسکانسین و یکی در آریزونا. با توجه به CDC دو مورد از فرد به فرد انتقال رخ داده در کالیفرنیا و ایلینویز.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im